Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Defolu Koç

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.885
29.988
60
Sana kalsa dünyada herkes aptal, bir sen akıllı! Millete öğütler verip ukalâlık taslar, önüne yemek koysan beğenmez. Allah düşmanların başına vermesin...

:kızgın::kızgın:arkadaşım bende bir koç kadını olarak sana bu yazından dolayı eksi puan- veriyorum....:1no2::1no2:

öyleyiz napalımmmm dimi koçlarrrrr kıskananlar catlasın herkes yapamazzz

bende koç burcuyum....

koç gibi koçum allahıma binnnnnnnnn şükürrrrrrrrrrr:enbuyukkk:

evt aynen ben valla herkesın yaptığı yemeğı yemem ama fıkırlere onem verırım dınlemeyı severım önyargılı hıc deılım ama cok memnunum burcumdan

bende koç burcuyum.......
burcumuda çok seviyorummmmmmmm......en güzel burç bence....

herşeyden zevk almasını bilen nasıl almasını bilen manyak bir burç bu arada en asil burçtur haaaaaaaaaaaa

ben de bir KOÇ kadınıyım..burcumla gurur duyduğum gibi onu seviyorum da.. Tüm burçlar birleştiklerinde bir bedeni oluştururlar ve koç burcu bu bedenin baş kısmıdır.. lider ruhluluğumuz da burdan geliyor belli ki :))

benım kızım koç doğacak teyzeleri.
öyle demeyın zor bır cocuk olacak bılıyorum ama ne ıstedıgınıde bılecek..
ben sevıyorum koçları

Mizahi yönden açılan bir konu bu kızlar kötülme amaçlı değil ilahi siz güldürdünüz beni
koçlar süperler bilmeyen yok ki yerimseniben

vala bende koç burcuyumm ve btün özliiklerini taşıyorumm gurur duyuyorumm burcumlaakaydirigubbakcemile3

evet arkadaşlar koç burcu olmak güzel ama özelliğimizde olan acelecilik cidden zaman zaman bana hata yaptırıyor kimi zamanda kaybettiriyor bir üstesinden gelebilsem tamam olacak:sm_cool:

ya acelecilik yaaaa :KK43: yaptıım şey bian önce bitse die acele ediorum bazen yüzüme gözüme bulaştırıorum okadar aceleciyimki konuşurken bile acele ediorum resmen ya bazen abuk subuk kelimeler çıkıo azımdan yanlışlıkla :) ama burcuumu çooookkkk seviorum :)

X