delircemmmm lutfen yardım edin bana

merveabrhm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
92
2
slm arkadaşlar ben 5 yıllık evliyim 4 yıl once hamile kaldım kalbi atmadigi için kurtaj olmak zorunda kaldım ve 1 ay oncede laparaskopi oldum tüplerim açıldı yapışıklarım giderildi ve adetimin 2.ci gününden itibaren 8 tane fostimon kullandım 6 tane yumurtam oluşmuş sonrasında ovitrelle igne oldum yeni 5 gün once catlama iğnesinden sonra aşırı kasık ağrım oldu sol tarımda şimdi ise yoğun bi şişkinliklerim var aşırı gaz var goguslerim şiş ara arada kasıklarım agrıyo akıntım hiç yok hamile olabirmiyim doktorum bu ay çok umitli lütfen yardımcı olun çok merak ediyoruz

Son düzenleme:
slm arkadaşlar ben 5 yıllık evliyim 4 yıl once hamile kaldım kalbi atmadigi için kurtaj olmak zorunda kaldım ve 1 ay oncede laparaskopi oldum tüplerim açıldı yapışıklarım giderildi ve adetimin 2.ci gününden itibaren 8 tane fostimon kullandım 6 tane yumurtam oluşmuş sonrasında ovitrelle igne oldum yeni 5 gün once catlama iğnesinden sonra aşırı kasık ağrım oldu sol tarımda şimdi ise yoğun bi şişkinliklerim var aşırı gaz var goguslerim şiş ara arada kasıklarım agrıyo akıntım hiç yok hamile olabirmiyim doktorum bu ay çok umitli lütfen yardımcı olun çok merak ediyoruz

6 yumurtanın tamamıda çatlamış mı acaba? doktor çatlama iğnesinden 2 gün sonra tekrar muayeneye çağırmalıydı. sende ona göre beklerdin ki , büyük ihtimalle sancının olduğu gün çatlama olmuştur. çatlama iğnesinin etkisiyle göğüslerinde şişlik ve gaz probleminin oluşması normal çünkü çatlama iğnesinde hamilelik hormonu vardır. aynı hamilelerdeki gibi belirtiler yaşaman olası , doktorun seni uyarmalıydı. çoğul gebelik şansın yüksek umarım hamilesindir 1 hafta sonra sonucunu öğrenirsin. şimdiden sıkıntı stress yapma.

yorumun icin cok tesekkur ederim canim doktorum ankarada ben kirikkalede oturuyorum o yuzden cagirmamis olabilir bi sorun daha var bi kac gundur migdem cok yaniyo budami hormonlarla alakali olabilir aca onceki hamileliginide migde ysnmasiyla ogrendigim icin tedirginim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X