Dengesizin biri, hep bana mı denk gelir 🤦‍♀️

Tamam insanlar kötü olmasına kötü ok. Siz daha geçen konu açmıştıniz ve henüz bosanmadiginiz halde eski sevgilinizi düşünüyordunuz, hatta bunu retroya falan baglamistiniz. Orada size herkes sakin acele etme dedi. Siz yine bir hızla biri ile konuşmaya başlamışsınız. siz bu hızla giderseniz bu adam gider benzeri gelir.

Tamam insanlar kötü olmasına kötü ok. Siz daha geçen konu açmıştım ve henüz bosanmadiginiz halde eski sevgilinizi düşünüyorsunuz, hatta bunu retroya falan baglamistiniz. Orada size herkes sakin acele etme dedi. Siz yine bir hızla biri ile konuşmaya başlamışsınız. siz bu hızla giderseniz bu adam gider benzeri gelir.
Konu sahibi evli mi hala 🙄

Size “yollu” tabirini eğer mesajda kullandıysa ve kayıt altındaysa mahkemeye verin! Manevi tazminat talebinizi iletin. Kum torbasına dönmüş ağızlarını herkese açmamayı öğrenirler böyle böyle…
Son bir aydır siber suçlar şube bana çalışıyor, şu itlerden pisliklerden huzur bulamadık 😅 Mesajları geri çekti ama ben ss aldım tabi ki "yollu" benim kibarlaştırmış tabirim adam açık açık fa.... or...... dedi. Bir de hepsi aileden vurmaya çalışıyor, sen kötü evlatsın minvalinde laflarla. Canım sıkılıyor.:sopa:

1- Panter hanımcığım, 23 yaşındaki halinizle 33 yaşında, iki çocuklu boşanmış adamla ne işiniz vardı?
2- Peri masalı gibi ilişkileri bu tip adamlarla yaşayamazsınız. Yaşıtınız olan, efendi, eğitimli bir insan evladı vardır illa ki. Tamam sayıları çok değil ama illa ki vardır yani.
3- Madem muhabbet b.ka sarıyordu, ne demeye devam ettiniz de hakareti yiyip oturdunuz? Adam cinsellik peşinde, sizin de talebiniz o yönde değilse, o zaman o anda yol verecektiniz. Diğer muhabbetleri iyi diye, beklentilerinizin uyuşmadığı insanlarla vakit kaybetmemelisiniz.
4- Lütfen bana o yollu hakaretinin üstüne susup oturmadığınızı söyleyin. Yollu diye kime derler, bir sözlük anlamını bari hatırlattığınızı umarak teselli buluyorum. :olamaz:

Baktı herşeyi ortaya çıkacak sizde yüz vermiyorsunuz hemen hop iftira böyleleri arsız olur terbiyesiz adam hiç takmayın kafanıza. İnşaAllah iyi biriyle karşılaşırsınız🌼

Tamam insanlar kötü olmasına kötü ok. Siz daha geçen konu açmıştıniz ve henüz bosanmadiginiz halde eski sevgilinizi düşünüyordunuz, hatta bunu retroya falan baglamistiniz. Orada size herkes sakin acele etme dedi. Siz yine bir hızla biri ile konuşmaya başlamışsınız. siz bu hızla giderseniz bu adam gider benzeri gelir.
Ben acele etmedim zaten bana yazan kendisiydi başta yaşa mesleğe bakınca akıllı bir şey sandım nerden bilebilirim. Ayrıca boşanmaya çalışan kadınlar yalnız olmak zorunda diye de bir kural yok. Ortada bitmiş bir ilişki var. Erkekler hayatını yaşamaya devam ediyor değil mi. Yıllarca yas mı tutmalıyım.

Son bir aydır siber suçlar şube bana çalışıyor, şu itlerden pisliklerden huzur bulamadık 😅 Mesajları geri çekti ama ben ss aldım tabi ki "yollu" benim kibarlaştırmış tabirim adam açık açık fa.... or...... dedi. Bir de hepsi aileden vurmaya çalışıyor, sen kötü evlatsın minvalinde laflarla. Canım sıkılıyor.:sopa:
Ooo aleni hakaret, en sevdiğim. Sonuna kadar uğraşırım ben olsam, tazminat ödettirin şeref yoksunu haysiyetsize. Ay gebeyim diye mi bilmiyorum hormonlardan mı ama acayip sinirlendim ya. Mutlaka haber verin canına okuyunca.

Kanunen yasak olmayacaktı ki bunun o yarı çıplak resimlerini boy boy poster yaptırıp okulunun önüne asacaktık😅

Hiçbir şey olmaz darp yapıyorsun, serbest kalıyorsun savcının işi yok bir hırbonun yarı çıplak pozları peşine düşmez bence. Ben olsam basarım evdeki printerdan okulda bulunacak yerlere koyarım ya da sosyal medyada feyk hesaptan velilere atarım

Hiçbir şey olmaz darp yapıyorsun, serbest kalıyorsun savcının işi yok bir hırbonun yarı çıplak pozları peşine düşmez bence. Ben olsam basarım evdeki printerdan okulda bulunacak yerlere koyarım ya da sosyal medyada feyk hesaptan velilere atarım
Harika fikir ama çok riskli, her yerde kamera var. Yakalanırsa (ki yakalanır) başına iş alır. Karşı tarafın eline koz vermeyecek şekilde afişe edebilirse ne ala…

Ben acele etmedim zaten bana yazan kendisiydi başta yaşa mesleğe bakınca akıllı bir şey sandım nerden bilebilirim. Ayrıca boşanmaya çalışan kadınlar yalnız olmak zorunda diye de bir kural yok. Ortada bitmiş bir ilişki var. Erkekler hayatını yaşamaya devam ediyor değil mi. Yıllarca yas mı tutmalıyım.

Yas tutmayın oturun bir muhasebe yapın. Eski eşinize defalarca dönmüşsünuz ve en sonunda evlenmişsiniz. Demek ki çok sağlıklı kararlar alamıyorsunuz. Bu kadar zor şeyler yaşamışsıniz bu aceliniz nereye? Dahası sürekli hata yapmaya aciksiniz. Geçen ise yaramaz eski sevgiliyi düşünüyordunuz, şimdiki adam deseniz 2 cocuklu sırf muhabbeti sarıyor diye devam etmişsiniz. İnsanların bazı şeyleri illa ki gözünüze sokmalarıni beklemeyin, kesip atın ama yok ben illa ki hata yapacağım diye devam ediyorsanız aynen devam. 22 yaşında bu kadar hızlı kosarsanız yorulursunuz bir nefes alın. En azından boşanmaya bekleyin. Hayat sizin hayatiniz.

Son düzenleme:
Boşanana kadar sadakatle yükümlüsünüz. Bi de yoğurdu üfleyerek yemenizde fayda var. Bi kere diliniz yanmış ya hani

Yas tutmayın oturun bir muhasebe yapın. Eski eşinize defalarca dönmüşsünuz ve en sonunda evlenmişsiniz. Demek ki çok sağlıklı kararlar alamıyorsunuz. Bu kadar zor şeyler yaşamışsıniz bu aceliniz nereye? Dahası sürekli hata yapmaya aciksiniz. Geçen ise yaramaz eski sevgiliyi düşünüyordunuz, şimdiki adam deseniz 2 cocuklu sırf muhabbeti sarıyor diye devam etmişsiniz. İnsanların bazı şeyleri illa ki gözünüze sokmalarıni beklemeyin, kesip atın ama yok ben illa ki hata yapacağım diye devam ediyorsanız aynen devam. 22 yaşında bu kadar hızlı kosarsanız yorulursunuz bir nefes alın. En azından boşanmaya bekleyin. Hayat sizin hayatiniz.
Teşekkür ederim, bazen birşeylerin farkına varmak karşıdan yorumlamak kadar kolay değil. Bu benim bahtsızlığım mıdır nedir bilmiyorum. Ama hayatın ve ilişkilerin yaşayarak öğrenildiğini düşünüyorum. Herkesin hataları olabilir. Ben bu kişiyle konuşurken hiç bir beklenti içerisine girmedim zaten. Hatta senin gibi sorumlulukları olan biriyle olmaz dedim açıkça. Amacım sadece vakit geçirmek, belki biraz flört etmek veya arkadaş olmaktı. Bu yaşlarda koşmayacaksam ne zaman koşup yorulacağım 3 sene ot gibi bekleyelim o halde "muhasebe" yaparak 🤷‍♀️

Printer'ımın kartuşuna değer mi bu herifin kıllı bacak fotoları emin olamadım 😂😂
Hiç bir şey olmayacağı aşikar zaten, o yüzden hadleri hat safhada.

Gerçekten saçma bir dert farkındayım ama etkilendiğim için paylaşmak istiyorum. Kısa bir süredir bir adamla konuşuyordum kızlar, kendisi 33 yaşında boşanmış 2 çocuğu var ve öğretmen. Bana yazan oydu baya sık konuştuk. Sürekli evlenmekten filan bahsediyordu ben de şakaya vuruyordum istemediğimi söylüyordum. Neyse bana bir kaç tane yarı çıplak fotoğraf attı konuşma arasında muhabbeti cinselliğe çekmeye çalıştı ama ben yine dalgaya vurdum kasıntı gözükmemek için. Normal muhabbeti sarıyordu çünkü. Ben neden ayrıldığını sordum bir kaç defa, başta eski karısına suç attı ben açıkça senin aldatmış olabileceğini düşünüyorum dedim. Sonra döküldü ki gerçekten dediğim gibi de olmuş fizik öğretmeniyle aldatmış karısını. Çok zor dönemler yaşadım vs dedi ben de tersledim tabi aldatmak senin için zor olmuştur filan diye çünkü yaralı ve hassas olduğum konu. Zaten güven vermediği için boşanmış olduğumu da söylemedim. Ve bu benim hakkımda sosyal medyada araştırma yapmış bana sen yollusun gibi ithamlarda bulundu ve sinirime dokundu. 7 yıllık öğretmenmiş gözünden anlarmış. Bence doğru söylediklerim zoruna gitti, o yüzden bana pislik atmaya çalıştı. Ama üzüldüm saçma bir şekilde. Biraz kafaya taktım hiç takılacak bir insan değil, farkındayım. Bir kez daha güvenim kırıldı. Neden insanlar bu kadar kötü ya da bana mı dengesizler denk geliyor anlamıyorum. 😔
"Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der" 'misin kanıtlanmış halı bu olsa gerek .

Herif önüne gelene çıplak fotoğraf atıyor, bir KK kızı olarak bu adamın aldatılan taraf değil aldatan taraf olduğunu bilmeniz lazım. 🙋‍♀️🤭🤭🤭

Sizde bir acaiplik yok, yollu, olan kendisi 3 gün tanıdığı kadına çıplak resmini atıyor. Şeytan diyor at bunu o okuldaki velilere yollu kim göster🤦‍♀️🤦‍♀️

Konuya geleyim iğrenç bir tip, leş gibi okurken iğrendim. Hangi okuldaymış bu adam yazın millet çocuğunu göndermesin🤦‍♀️🤦‍♀️
+1

Kendini bok sanan ucuz zampara…

Ablacım 22 yaşındaymışsın ne işin var boşanmış 30luk abilerle🙄 Neden yaşıtlarına bakmıyorsun?
Keramet yaşta değil baştadır belki dedim ama ağzımın payını aldım sanırım 😕
Tekil takılmaya devam en iyisi başımı ağrıttığıma değmez 🤷‍♀️
Sorun bende mi acaba diye düşünüyorum artık.

X