Vücut Kremleri Deniz Tuzu + Zeytinyagi Duru Ve Isiltili Vucut Cildi icin!!

Vücut kremleri, losyonlar
S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
Arkadaslar deniz tuzu ve zeytinyagini karistirip haftada bir kere dustan sonra yapilan vucut peelingi vucuda isilti katiyor :)

ya denizden cıktıgımızda cildimizz çok guzel oluo faydalı olcaıgnı dusunuorum bende bıı denıcem teskkrler paylasımın ıcın

Ben de aktardan deniz tuzu aldım fakat banyodan sonra deil banyoda keselendikten sonra peeling yaptım ve sonuç inanılmaz!!!! Müthiş bi yumuşaklık ve pürüzsüzlük kattı. Deniz tuzunu bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.

alttaki arkadasima kesinlikle katiliyorum deniz tuzu sadece kullandim ben cukurlari bile dolduruyor kizlar

yalnız kızlar bu deniz tuzu nasıl kullanılıyor? tuzu eritip sıvı olarak mı yoksa direk tuzu mu sürüyoruz bacaklara??

bende banyoda kullanmayı denedim ama deniz tuzu hep küvete düşüyor bacağıma doğru düzgün süremedim kullananlar nasıl uyguladıklarını anlatabilir mi acaba..?

yaaa evet ya kızlar bende bu konuyu çok merak ediorum tam olarak tarifi nasıl acaba?cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorm

başka bir forumda bir arkadaş, deniz tuzuna herhangi bir nemlendirici kremi karıştırarak kullanılması gerektiği, kullanım açısından rahat olduğunu söylemişti...

ben bu gun bir bitki uzmaniyla tanistim zeytin yagini faydalarini saymakla bitiremedi

zeytinyagini bayodan once dusta butun vucudunuza saclar dahil surun ve 10 dk bekleyin dedi cok kisa bir sure sonra selulit azalir ve cildiniz purussuz ve ipek gibi olur dedi..

birde zencefil cayi cok iyi geliyormus vucuttaki toksinleri atmak icin

gunde bi bardak taze demlenmis olacak yazmayi unuttum birde ilik icilecek.

bende zeytinyağınla toz şekeri karıştırıp banyoda tüm vücuduma sürmüştüm sonra banyomu yapmıştım çok güzel yumusacık oluyo ten ama biraz zor arınıyo vücudtan yağ tekrar düzenli bi şekilde haftada 1kez yapmaya baslıycam çatlaklarımada insallah iyi gelir

X