Derdim EŞİM!!!

Ayni vaka benzer hayat. Birde benim açtığım konuyu okuyun lütfen. Görücü usulü ile evlenmenizle hiç alakası yok inanın. Ben evlenmeden önce 7 sene arkadaşlığımız oldu ama ev halini bilme sansim olmadı tabi ki. Benim eşim baştan bu kadar değildi tabi son 2 senedir özellikle nirvanaya ulaştı igrenclikleri.Allah sabır versin bize ne yapacağımı şaşırdım. Boşansan komedi resmen. Niye bosaniyorsun? Efendim eşim çatır çatır osurup geniriyor yanımda. Pisliği almis basini gidiyor gibi gerekçeler sunmak çok acayip geliyor. Sanki bunu sadece bu kadar ben yaşıyormuşum gibi geliyordu bana

Açtığınız konuyu okudum, ve çok üzüldüm. Biz yazarken utanıyoruz ama onlar böyle igrenclikleri yaparken utanmıyorlar. Sizde bide çocuklarda var. İnsan en azından çocuklarından çekinir. Allah yardımcıniz olsun boşanın yada bu adamı ömür boyu çekin diyemem şartlar ve imkanlar neyi gösteriyorsa öyle bakın yolunuza.

Okurken çıldırdım bu ne adam cinsel hayatınız nasıl peki bu durumda
Ben artık tiksiniyorum eşimden. Değil aynı yatakta uyumak, birlikte olmak, elimi bile tutmasına izin vermiyorum. Tepkimi artık çok ağır koyacağım ki ya anlasın. Tabi anlarsa. Hayatından memnun senelerce birlikte olmasakta aynı yatakta uyumasakta onun için sorun yok. Zaten ise gidiyor 12 saatlik geliyor eve yemek ye oyun oyna tam istediği hayat. Yurtdisinda doğup büyüyen erkekler hiç olgunlasmiyor hep çocuk gibiler. 34 yaşında adam anca oyun oynuyor. Ya benimde bir karım var ilgi bekler mi hiccc sormaz kendine.

Yazik olmus size. Duzelmeye niyeti de yok. Cok pis bi adam bosanirim kendine gel deseniz duzelir mi yoksa bosanirsan bosan mi der ?

Tiksindiysen zor ya. Benim eşim de çok kilolu o yüzden hep terler. Ama inanılmaz fazla terliyor. Konuştum neyse ki anladı sık sık duş alıp üstünü değişiyor. Tiksinmemek için zorluyorum bende kendimi.

Hahahahahhabahaha . Siz çok güzel yaşayın inşallah. O adami sizin elinize verseler iki günde egitirsiniz

Biraz bu isteklerinizi tatlı dille söyleyin bakalım konuyu tartışmaya vardirmadan Canikli cicimli konuşup isteklerinizi dile getirin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…