Derdim yatak odam

İki dolap yatak odasında çok kötü durur. Ayrı bir odada giyinme odası ben sevmiyorum. Daha büyük düz bir model alsanız? Her takıma giden dolap modelleri de var. Üst ve askılığın en alt kısmında kışlıklarınız durur. Mevsim geçince yer değiştirirsiniz.
Atmak istemiyorum sağlam bişey satmak da değerinin çok altında gidiyor

Bunu da düşündüm peki bu takımı oğluma oda yapsam olur mu ki onun için de çok mu absürt olur 5 yasinda. Bir tarafına eşya koyarım
Çocuk odası dizaynı açısından kötü durabilir. Kaç kapaklı bu dolap? Görseli sitede varsa link atabilir misiniz? Düz bir modelse olur ama bundan başka sadece çalışma masası koyabilirsiniz odaya.

Odanız standart oda mi ? Yukarda sığmaz kötü durur demişler de
Canım benim yatak odama sığar mesela ama ben dekor işlerini severim. Yatak odamın başka birileri görmese bile güzel durmasını isterim. Tercih meselesi elbette. Ben ev dekorasyonuna önem veriyorum. Zaten mesleğim de olduğu için arkadaşlarım geldiklerinde illa odalarıma uğrarlar ne yapmışım diye🤣 Senin için sorun değilse iki dolap koyabilirsin. Dolabın çok mu küçük yoksa eşyan mı çok? Bazan yok mu?

Odanız standart oda mi ? Yukarda sığmaz kötü durur demişler de

Sanırım standart odalardan biraz büyük, ölçülerini bilmiyorum. Dolabın birisi büyük sürgülü kapılılardan tüm duvarı kaplıyor diğeri dar uzun, aynı boyut olsa sığmayabilirdi. İkisi de beyaz olduğu için güzel duruyor beni rahatsız etmiyor. Sizin için estetik mi daha önemli yoksa depolama mı ona göre karar verebilirsiniz. Sonuçta yatak odası kimse görmüyor o yüzden ben çok takılmıyorum. Ama imkanınız varsa tek bir büyük ya da iki tane aynısından almak daha iyi tabi ki.

Çocuk odası dizaynı açısından kötü durabilir. Kaç kapaklı bu dolap? Görseli sitede varsa link atabilir misiniz? Düz bir modelse olur ama bundan başka sadece çalışma masası koyabilirsiniz odaya.

Eklentiler

• Screenshot_20220912-211913~2.png
    Screenshot_20220912-211913~2.png
    238 KB · Görüntüleme: 72
Attığım google gorsellerden. Bu takım artık üretilmiyor bu yüzden linki yok

Attığım google gorsellerden. Bu takım artık üretilmiyor bu yüzden linki yok
Canım bu yatak odası için kullanışsız bir dolap. Camlı tarafını kitaplık oyuncak dolabı yapıp çocuğunun odasında kullanabilirsin. Çocuk odasına gider abest durmaz. Tek yapman gereken şey çocuk odasının bir duvarı tam bu dolabın ölçülerinde sıfıra sıfır olacak şekilde bir ev bulman. Güzel bile durabilir hatta. Hem şifonyer ve kitaplık masrafından da kurtulursun. Raflı tarafa oyuncak kitap vs koyarsın oh mis.

Canım bu yatak odası için kullanışsız bir dolap. Camlı tarafını kitaplık oyuncak dolabı yapıp çocuğunun odasında kullanabilirsin. Çocuk odasına gider abest durmaz. Tek yapman gereken şey çocuk odasının bir duvarı tam bu dolabın ölçülerinde sıfıra sıfır olacak şekilde bir ev bulman. Güzel bile durabilir hatta. Hem şifonyer ve kitaplık masrafından da kurtulursun. Raflı tarafa oyuncak kitap vs koyarsın oh mis.
Teşekkür ederim ilginiz için

Bunu da düşündüm peki bu takımı oğluma oda yapsam olur mu ki onun için de çok mu absürt olur 5 yasinda. Bir tarafına eşya koyarım
Bunuda yaptım😅 Oğluma, sanırım 7 yaşındaydı, yetişkin oda takımı aldım. Yatağı, dolabı, şifonyeri bayağı büyük. Bir tarafına onun kıyafetlerini, bir tarafına kışlık+hurç, vs. bir tarafınada oğlumun kitaplarını+defterlerini koyuyorum. Gayet derli toplu duruyor odası.

Ya takmayın bu kadar. Önemli olan sizin işinizi görmesi, sizin gözünüze hoş gelmesi.

Yakında taşınacağız. Bu yüzden evde eksik neler varsa esimi almaya ikna ettim. Başka şeylerle birlikte gözüme batan birşey var. Yatak odası takımımız alfemonun sağlam bir modeli ama gardrop kısmına ben sığmıyorum. Kışlıkları yazlıkları ayrı ayrı kaldırmak istemiyorum. özellikle hurca koyup biryerlere kaldırınca zaten tipleri kayiyor. Bundan ziyade yazin ortasında üşüyen biriyim. Kısacası yaz kış ayrımım yok aslında ama yer de yok. Mesela bu gardrop benim olsa eşime bir tane daha alsak yatak odasında çok mu abes olur ? (Malesef aynı modele baktım ama üretmiyor artık Alfemo bu yüzden ayni takım olmayacak alırsak) Yatak odası çok mu darlaşır ?
Yarama parmak bastınız konu sahibi. Benim de yatak odam çok küçük ve ona göre bir gardrop aldık. Eskiden altı kapılı kocaman gardrobu tek başıma kullanırken şimdi onun üçte ikisi kadar bir yeri eşimle birlikte kullanıyorum. Hurç yapıp kaldırıyorum ben mevsimine göre ama o kadar zul geliyor ki. Zaten ütüdür dolaptır bu işleri normalde de sevmem. Fazladan yerim olsa kesinlikle ekstra bir gardrop yapardım eşime. Aynı odanın içinde iki gardrop boğucu olur gibi ama yayla gibiyse yatak odanız neden olmasın yani. İşlev daha önemli bence görüntüden. Ekstra odanız varsa hele ohh daha da güzel.

Çok kalın kışlık kazakları kaldırın yazın usudugünüzde giymek için ince mevsimlik hırkalarınız falan olsun. Kış içinde birkaç beyaz t-shirt body falan bırakırsınız hem kazaklarin içine hem normal giymeye

Kaç m2 bir yatak odası 2 gardrobu birden alacak? Gardrop yerine gömme dolap yaptırın. Daha kullanışlı. Bir de iyi organize edin. Yurtdışında dolap düZenleyen insanlar var.

Eklentiler

• 5A2ACAF0-8EB1-4D86-AC27-8FD7524BB592.jpeg
    5A2ACAF0-8EB1-4D86-AC27-8FD7524BB592.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 38
Gardrobunuzda şal,kemer,çanta gibi ürünler varsa onlar için ayri 2 kapakli bi dolap alabilirsiniz gardrobada sadece kiyafetlerinizi koyarsiniz

Yakında taşınacağız. Bu yüzden evde eksik neler varsa esimi almaya ikna ettim. Başka şeylerle birlikte gözüme batan birşey var. Yatak odası takımımız alfemonun sağlam bir modeli ama gardrop kısmına ben sığmıyorum. Kışlıkları yazlıkları ayrı ayrı kaldırmak istemiyorum. özellikle hurca koyup biryerlere kaldırınca zaten tipleri kayiyor. Bundan ziyade yazin ortasında üşüyen biriyim. Kısacası yaz kış ayrımım yok aslında ama yer de yok. Mesela bu gardrop benim olsa eşime bir tane daha alsak yatak odasında çok mu abes olur ? (Malesef aynı modele baktım ama üretmiyor artık Alfemo bu yüzden ayni takım olmayacak alırsak) Yatak odası çok mu darlaşır ?
Valla dolap büyüdükçe de yetmiyor yazlık kışlık bir koymay. Tek başıma 6 kapı tavana kadar sığmıyorum. Önceden 3 kapıydı. Yeni evde alan müsaitse boş oda ya da bir alana yüklük gibi gömme dolap yaptırın. Palto, hırka kaba eşyayı oraya asın. Bir yandan da dolabı elden geçirin. Eminim giyilmiyordur hepsi. Akıllı katlama yerleştirme videoları da çok farkettiriyor.

X