Derdimi sadece buraya dökebildim..

nasıl 1 ay sonra ya ? ee çüş yani
Beni terk etmeden önce tanışıyorlarmış zaten. 1 ay sonra da nikahlandı işte.

Kızlar siz ne güzel şanslısınız benim de ömrümü yiyen bir ilişkim oldu ondan sonra uzun süre kendime gelemedim. Hayatım alt üst oldu.Psikolojim bozuldu, antidepresanlarla yaşadım. Yıllarca kimseyi hayatıma almadım. Sonra çok güc oldu birine güvendim o da beni hayal kırklığına uğrattı üzdü ağlattı parçaladı. Oysa tek istediğim beni anlayan beni özen göstererek seven birisiydi. Küçük mutlu bir yuvam olsun istedim. Ama olmadı. Karşıma çıkanlar hep üzenler oldu
Sevdikçe egoistleşen insanlar oldu. Acaba benim içinde şans hala var mıdır? :KK43:
Beni mutlu edecek ruh ikizimi hep bekledim ama gelmedi.Yaşta ilerliyor

Allah hayırlı insanı çıkarır karşına. Sen içini ferah tut.

Son düzenleme:
ünlüleri takip etmesinden sonrasını okumadım

sevgilin şeyma subaşıyı takip edip sürekli fotoğraflarını beğense ne olacaktı ki?

bende yabancı dizilerde beğendiğim oyuncuları kadın erkek fark etmeden ınstagramdan takip ediyorum bu yüzden kocam beni mi kıskanacak. çocuk gibi hakkaten

kendin etmiş kendin bulmuşsun

Adamı hem boğuyosun sorun çıkarıyosun hem sen ayağına gidiyorsun tekrar. Dengesiz insanlardan bende hoşlanmam çoktan bırakıp giderdim.
Siz kendinizi değiştirmezseniz hiçbir ilişkiniz yolunda gitmez.
Karşı tarafın size hiç saygısı kalmamış.

Size hangi konularda saygi duymuyordu tam anlayamadim ben? 30 kere ne konuda uyariyordunuz onu?

Atiyorum x ünlüyü takip etme,benimle arkadaşınmış gibi konuşma(daha kibar olmasını istiyordum isteyince yapabiliyor kendiliğinden çünkü),başka kızlara bakma(hep baktığını inkar etti öküz gibi değildi ama kaçamak bakışlar yakalıyordum),bişey yaparken banada danış(5 karar verilirse 1,5 da bana soruluyordu) vs vs vs

+1
Kelimesi kelimesine katılıyorum. Aynı şeyleri yaşamışız. Yalnızca benimki 5 yıl sürdü ve ayrıldıktan 1 ay sonra evlendi :KK48:
Konu sahibi, hiç kimse unutulmaz değil. Hiç kimse vazgeçilmez değil. Senin şu an yaşadığın acıyı ben 3 sene önce yaşadım. Ölüp ölüp dirildim. Anamdan emdiğim süt burnumdan geldi. Ama emin ol geçiyor. Değmeyecek insanlar için çabalama. Yıllar sonra olanlara dönüp bakacaksın ve iyi ki diyeceksin. :KK74::KK200:
Bu yorumu okuyup iyi hissediyorum sonra bir şey oluyor içim daralıyor ondan başkassını istemedğim aklıma geliyor. Şuan gelse tutsa elimden çaba sarfetse dönerim. O kadar seviyorum o kadar istiyorum ki. Her detayı onunla düşünmüştüm. Nasıl alışıcam kalbim kanıyo gibi gerçekten ..

Atiyorum x ünlüyü takip etme,benimle arkadaşınmış gibi konuşma(daha kibar olmasını istiyordum isteyince yapabiliyor kendiliğinden çünkü),başka kızlara bakma(hep baktığını inkar etti öküz gibi değildi ama kaçamak bakışlar yakalıyordum),bişey yaparken banada danış(5 karar verilirse 1,5 da bana soruluyordu) vs vs vs
Dedigim gibi unluleri takip etme konusunda zaten haksiz yere baski yapmissiniz. Ama diger sorunlariniz icin birsey diyemem. Sevilmediginizi, deger gormediginizi dusunuyorsaniz elbette ayrilmak en dogal hakkiniz.

İlişkinin huzuru diye herkes her zevkinden, doğrusundan vazgeçse ortada karakter diye bi şey kalmaz.

Benim eşim de benim bazı tv programlarını izlememi istemiyo ama ben hala izliyorum. Benim kişisel zevklerim eşim dahi olsa kimseyi ilgilendirmez.

Yarın bigün sana sevgilin onu giyme hoşlanmadım, şuraya gitme beğenmedim, şunu izleme sevmedim, şununla konuşma kıskandım dese koyun gibi hepsini yapacak mısın ilişkinin huzuru diye?

Hataların yüzünden ilişkin bitmiş hala farkında değilsin.

İlişkinin huzuru diye herkes her zevkinden, doğrusundan vazgeçse ortada karakter diye bi şey kalmaz.

Benim eşim de benim bazı tv programlarını izlememi istemiyo ama ben hala izliyorum. Benim kişisel zevklerim eşim dahi olsa kimseyi ilgilendirmez.

Yarın bigün sana sevgilin onu giyme hoşlanmadım, şuraya gitme beğenmedim, şunu izleme sevmedim, şununla konuşma kıskandım dese koyun gibi hepsini yapacak mısın ilişkinin huzuru diye?

Hataların yüzünden ilişkin bitmiş hala farkında değilsin.

Herşeyin farkındayım bunları istemedim diye beni bırakmak yerine beni dahada kendine bağlayıp ilişki için çaba sarfetmeyen ne zaman hoşuna gitmeyen bişey söylesem bana kabalık yapan biriyle ilişkim bitti benim.
Ben herşeyi tolere edyor ve görmezden geliyordum huzursuzluğuma rağmen ama beni bitiren bu yukarıdaki sebepler oldu son raddede. Kimse kimsenin içini bilemez.

ünlüleri takip etmesinden sonrasını okumadım

sevgilin şeyma subaşıyı takip edip sürekli fotoğraflarını beğense ne olacaktı ki?

bende yabancı dizilerde beğendiğim oyuncuları kadın erkek fark etmeden ınstagramdan takip ediyorum bu yüzden kocam beni mi kıskanacak. çocuk gibi hakkaten

kendin etmiş kendin bulmuşsun

Diğerlerinide okuyup biraz empati yapsaydınız keşke. Verdiğim kararın arkasındayım sadece çok acı cekiyorum. Beni çok sevseydi bırakmazdı. Ve en önemlisi madem bu kadar basit şeyler bunlar için ilişkisni göz göre göre kaybetmezdi. Son zamanlarda saygısı kalmamıştı bana. Keşke işine gelmediğinde bıraksaydı beni. Ben böyle biriyim ve onunda ünlülere ve erotizm'e olan ilgisini çok iyi farkındaydım.Keşke bu kadar sürmeseydi. Sevgimi kullanmasaydı..

X