Derili Mutfak Köşe Takımı

gxuxlse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
592
0
a.sEpeydir mutfak takımına masa sandalye ye ihtiyacımız vardı eşimde fazla gezmeyi sevmez zaten zaman'da yok mecburen 1 2 yere baktık köşeli takım olsun çocuklarla rahat edeyim dedim ,Fakat derili beğendim eşimde rahat edersin deyince aldıkk,fakat halen iyimi yaptım kötümü bilmiyorum fisfisfisaranızda kullanan varsa yazsın.

a.sEpeydir mutfak takımına masa sandalye ye ihtiyacımız vardı eşimde fazla gezmeyi sevmez zaten zaman'da yok mecburen 1 2 yere baktık köşeli takım olsun çocuklarla rahat edeyim dedim ,Fakat derili beğendim eşimde rahat edersin deyince aldıkk,fakat halen iyimi yaptım kötümü bilmiyorum fisfisfisaranızda kullanan varsa yazsın.

çooook kullanışlı temizleme bakımından... birkaç günde bir beyaz sabunla silip kurulaman yeterli... güle güle kullan... gerçi biraz soğuk oluyor amafisfisfis yazları da fena olmuyor hani:1rolleyes:serin serin

çooook kullanışlı temizleme bakımından... birkaç günde bir beyaz sabunla silip kurulaman yeterli... güle güle kullan... gerçi biraz soğuk oluyor amafisfisfis yazları da fena olmuyor hani:1rolleyes:serin serin

yerimsenibenayyy gerçektenmii iyi bari sen kulanıyormusun yada kullandınmı? canım ya ne bileyim acaba acele'mi davrandım köşeli ve özellikle derili mutfakta almasamıydım diyorum:uhm:

yerimsenibenayyy gerçektenmii iyi bari sen kulanıyormusun yada kullandınmı? canım ya ne bileyim acaba acele'mi davrandım köşeli ve özellikle derili mutfakta almasamıydım diyorum:uhm:

iki yıldır kullanıyorum... çok rahatta tek kusuru bizimkinin oturma minderleri biraz dar... mutfağım küçük diye yer bakımından özellikle tercih etmiştim... bizler de maşşallahlık olunca otururken emanet gibi hissediyoruz.

iki yıldır kullanıyorum... çok rahatta tek kusuru bizimkinin oturma minderleri biraz dar... mutfağım küçük diye yer bakımından özellikle tercih etmiştim... bizler de maşşallahlık olunca otururken emanet gibi hissediyoruz.

sırnaşık şeyAnladım canım yok benimki dar değil baya geniş hatta uzun kanepesi büyük , ben istedimki masa içine girsin yerden de kazanayım bakalım nasıl olucak:sm_confused:hem merak ediyorum hemde tedirginim
Seninkide tamamı derimi??

sırnaşık şeyAnladım canım yok benimki dar değil baya geniş hatta uzun kanepesi büyük , ben istedimki masa içine girsin yerden de kazanayım bakalım nasıl olucak:sm_confused:hem merak ediyorum hemde tedirginim
Seninkide tamamı derimi??

deri be canım.tasalanma çok kullanışlı... yalnız tükenmez ve pilot kalemleri uzak tut çizilmesinler.bunun dışında temizliği kolay ve ilk günkü gibi benimki inan:1rolleyes: veee güle güle kullan

:eek: İYİ BARİİ ÇOK SEVİNDİM DEDİĞİN GİBİ KALEM İŞİ TEHLİKELİ NE GÜZEL İKİ YILDIR KULLANMAN BENDE OYÜZDEN TEMİZLİĞİ RAHAT OLUR DİYE TERCİH ETTİM.DAHA İYİSİ GÜZELİ SENİN OLSUN DİYCEM AMA GEREK YOK SANIRIM ,SAĞOLASIN:1hug:

benimde çok hoşuma gidiyor köşem takım fakat mutfagı geniş olanlar için daha ideal bence.bende çeyizim için köşem düşünmüştüm fakat sonradan vaz geçtim cam masa alıcam

evgörden birkaç model

mutfak009oev7.jpg
mutfak013oum0.jpg
mutfak012onu5.jpg

Güzelim Bak bakalım benimki bunun sarı,krem renkli olanı benimkinin sandalyeleri farklı ve heryeri sandıklı sence nasıl?

Güzelim Bak bakalım benimki bunun sarı,krem renkli olanı benimkinin sandalyeleri farklı ve heryeri sandıklı sence nasıl?

bakdım ve harikaa.sçok da beğendim... benim ki ise yine sandıklı fakat mobilyalı, aşağıdaki kenardaki krem renginde olandan... şundan emin ol senin ki daha hoş ve güle güle kullan:1hug:

3 resimdekinin ortasındaki krem renkli takımın aynısını beğendim ama eşim pahalı dediği için kararsız kaldım 950 ytl dediler fiyatına sizce nasıl sizler ne kadara aldınız Karabağlar'da daha uygun fiyata bulabilirmiyim sizce

slm canim,gule gule kullan,pismanda olma aldigina,bnm koseli degil,ama saldalyelerim deri oturma grupum deri cok rahat vede kizimda var,bazen kirletr temizlemesi cok kolay,,,sendede iki cocuk var,kirlenirde ,iyi etmissin,sevgilerrrrrrrrrrrrrrr

slm canim,gule gule kullan,pismanda olma aldigina,bnm koseli degil,ama saldalyelerim deri oturma grupum deri cok rahat vede kizimda var,bazen kirletr temizlemesi cok kolay,,,sendede iki cocuk var,kirlenirde ,iyi etmissin,sevgilerrrrrrrrrrrrrrr

sırnaşık şey Yarın geliyorr,valla yüreğime su serptiniz resmen halen içimde bi tereddüt vardı sayenizde biraz azaldı,temizliği sorun olmıycak diye düşünmüştüm ama kk'da burda bi arkadaş sorun yaşadığını pişman olduğunu yazmış :1no2:
g.gif
u.gif
l.gif
s.gif
e.gif

şu üçüncüye benzer bişey almayı düşünüyorum,,işallah evim olursa,,çok hoşş :)))

İNŞALLAH CANIM dilerim Allah gönlüümüze göre versin napıym bende kiradayım ama artık çocuklarla rahat etmek istedim,birde benim küçük sandalye sapığı ittir ittire heryere götürüp çıkıyor yaramaz ,sandalyelerden kurtuldum az yanii,birde sandıklı istediğim için biraz ağır olmuş haliyle fazla oynayamıyor ,ağır olması :çok üzgünüm:benim için kötü ama
g.gif
u.gif
l.gif
s.gif
e.gif

3 resimdekinin ortasındaki krem renkli takımın aynısını beğendim ama eşim pahalı dediği için kararsız kaldım 950 ytl dediler fiyatına sizce nasıl sizler ne kadara aldınız Karabağlar'da daha uygun fiyata bulabilirmiyim sizce

Çok pahalı demişler :1shok:canım bizim sanırım 700 750 ytl hatta evde birde pufum vardı onuda yaptırdım bence 950 çok fazla,Ben Ankarada yım:çok üzgünüm:

benimde koseli mutfak takimim var ama deri degil keten kumastan birkac ay oldu alali gecenlerde fritozu raftan almaya calisirken elimden kaydi mutfaktaki koseli koltugun ustune mahfoldu ne yaptiysam cikaramadim en son esime temizlettirdim oda sile sile koltugu yirtmisbenneyaptımki, yani diyecegim deri almakla cok iyi yapmissin mutfakta her turlu kaza olabiliyor boyle:KK43: ama kullanim acisindan cok rahat memnun kalirsin bence

benimde koseli mutfak takimim var ama deri degil keten kumastan birkac ay oldu alali gecenlerde fritozu raftan almaya calisirken elimden kaydi mutfaktaki koseli koltugun ustune mahfoldu ne yaptiysam cikaramadim en son esime temizlettirdim oda sile sile koltugu yirtmisbenneyaptımki, yani diyecegim deri almakla cok iyi yapmissin mutfakta her turlu kaza olabiliyor boyle:KK43: ama kullanim acisindan cok rahat memnun kalirsin bence

:çok üzgünüm:Ayy çok üzüldüm geçmiş olsun anında prilli su yapıp simedinmi güzelim bana öyle demişlerdi tüh yazık olmuşş,Peki o küçük bölümü tekrar yaptırma imkanınız yokmu?
Teşekkürler Evet bende sırf bu yüzden silme temizleme derdi olmasın diye düşündüm inşallah problem çıkmaz şimdilik çok memnunum geçekten rahat yanii sadece sandalyeleren sorunum var:eek:

VALLA BENIMDE KÖŞE TAKIMIN KOLTUK TAKIMIM DERI RAHATLIK OLARAK ÇOK RAHAT TEMIZLEMESI FALAN AMA KÖTU YANI KÜÇÜK BİR İĞNE BATIRSAN Kalem batırsan hemen yırtılanyerle az bışı oynansın hemen yırtılıo devamı gelıo bu yanı kötu bıde kışın çok soğuk oluo yazında sıcak ama treöızlık yönunden çok raHAT:)

VALLA BENIMDE KÖŞE TAKIMIN KOLTUK TAKIMIM DERI RAHATLIK OLARAK ÇOK RAHAT TEMIZLEMESI FALAN AMA KÖTU YANI KÜÇÜK BİR İĞNE BATIRSAN Kalem batırsan hemen yırtılanyerle az bışı oynansın hemen yırtılıo devamı gelıo bu yanı kötu bıde kışın çok soğuk oluo yazında sıcak ama treöızlık yönunden çok raHAT:)

a.s.bende de iki çocuk var aldıktan sonra herkez aman çok dikkat et kalem ,iğne falan ....evdeki tükenmez kalemleri attım :çok üzgünüm:iğne ve yırtıc şeyler zaten hiç ortada bırakmam ,onun dışında hiç bir şikayetim yok dediğniz gibi temizliği çok rahat soğuk tutmasıda çok önemli değil zaten evimiz sıcak oluyor ayrıca okadar rahat ettimki anlatamam oturması çok zevklii.
g.gif
u.gif
l.gif
s.gif
e.gif

X