Derin dondurucu önerir misiniz?

f.b.t.l

rabbim hayırlısını ver
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.277
640
arkadaşlar derin dondurucu almayı düşünüyorum.küçük boy yatay almayı düşünüyorum ama kararsızım.yardımlarınıza ihtiyacım var.birde uğur derin dondurucu fiyatları daha uygun.kullanııp öneren varmı?şimdiden teşekkür ederim.

ay aklına bin yaşa canım bende dondurucun peşindeyim,arçeliğin dikey üç çekmeceli beğendim,ama iki ay önce bi kampanya vardı ne,istediğim don-cü 370 ti,şimdi ise 487 galiba,çok pahalı,birde 3 yıl garanti,uğur don-cü da baktım,ama arçelikte gözüm var,yatayların sonra bir şey çıkarması için herşey çıkarması gerekyor,dikey babamda var çok rahat,bende dikey istiyorum..

ayyy süper konu bende almak istiyorum ama bilemiyorum çok elektrik yakarmı diye. Gerçi A enerji sınıfı al diceksiniz ama o da bi fark yaratacak elektrik faturasında ne kadar yaratır bi fikri olan varmı? :kedi:

evet super bir konu bende almayı düşünüyorum çekmeçeli olanları ama nasıl kulanışlımı bilemyorum sizin tavsiyelerinizi bekliyorum

bende 6senedir altus kullanıyorum arçligin yan ürünü çok memnunum elektrik hiç çekmiyor diyebilirim yani ilk aydan beri bariz bir belirti olmadı benimki dikey çekmecesiz belki birşey ararken biraz karışıyor ama çekmeceli olana oranla çok daha fzla alıyor çekmeceliler bana çok küçük geliyor birde spotçulara bakın derim daha hesaplı oluyor

arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim.dün benim doğum günümdü ve eşim sürpriz yapıp almış bile derin dondurucuyu.bende önce arçeliğin 6 çekmece olanını istemiştim fakat dün eşim onu almaya gidince orda çalışan adam çekmecelilerden çok şikayet var.arçelik üretimini durdurdu tavsiye etmem demiş.eşimde sonra beko marka yataydan almış.şu bulaşık makinesinin ebatında olanlardan.bu boy bana yeter sanırım.fiyatı 625 ytl.ayrıca bir kaç ay önce gercekten daha uygundu fiyatlar.hepsine zam gelmiş.bide 3 çekmeceli ile fiyatı çok yakın ama bu daha çok şey alır.hafta sonu kurulacak kullanınca bilgilendiririm arkadaşlar.

X