Lekeler, Çiller Dermamelan ile lekelerinden kurtulan var mı??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bak canım bu markanın cold plasma diye bir ürünü var ben onu almaya karar verdim gibi tek düşündüren fiyatı işte ama çokta iyi diyorlar bilemiyorum testerını falan bulsam ona göre alsam bulamıyorumda. y dışında ünlülerin kullandığı bi markaymış çokta merak ediyorum. yüzdeki 10 etkiyle savaşıyormuş. nuxe da bende nemlendiricisiyle göz kremi var ama onuda eczacı çok methetti ama bende bi etkisi olmadı gene hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. az para değiller çünkü[/QU

ben cold serisini kullanmadım gözenek sıkılaştırıcı ve lekeler için olanını ve nemlendiricisini almıştım zaten set halindeydi.ama dediğim gibi pahalı ürünler kullandığım ürünlerde lekelerde bir değişiklik olmadı .

Bende buğday tenliyim ,honey kullanıyorum ,sanırım iki renk seçeneği var Classic ve honey Classic olanın testerine bakmıştım çok beyaz ,ben çok koyu sayılmam çok açıkta değilim ,honey tenimle çok uyumlu

Blemish balm 50 ml 290 TL 30 ml ise 210 TL .. bu fiyatı verdiler canım..Burda bir güzeelik merkezi

Ben arkadaşım sayesinde 50 ml si yaklaşık 200 liraya aldım ,arada nerdeyse 100 lira fark var ,reynu kozmetiği arasana bir onlar ne kadar diyecekler ,bi de tester iste onlardan belki uymayacak cildine bence denemeden alma ,rengi uymazsa bi de ,nasılsa istanbuldAsın ,gerçi ben sana honey renk seçeneğinin uyacağına eminim ,sen internetten alışveriş yapmak konusunda beceriklisin siyahcım Ebaydan araştır bi de

Pahalı ama bence değer ben bu ürünü keşfedene kadar o kadar çok şey denedim ki bunun gibisi yok

Canım sahte değil çünkü ben iki keredir Ebaydan alınan ürünü kullanıyorum sahte değil gerçek,30 ml bana o fiyattan alınmıştı ,renk konusuna gelince çok akça pakça değilsen Classic çok beyaz kalacaktır ,hatta ben bi ara denedim aşırı beyaz Classic olanı ,ben çok koyu bir esmer değilim kim gibi diyeyim mesela ,Gülben ergen tonlarında bir kadınım ,honey benim cildime tam uyum sağlıyor,o güzellik merkezinde testeri yokmuydu deneyeyim bi deseydin minicik tester veriyorlar ben ilk o şekilde rengimi belirlemiştim ,ya da reynu kozmetikten iste gönderiyorlar sanıyorum ki ,deneyip alıcam dersin ,

Classic olan çok beyaz siyahcım kuzenime verdim o çok beyaz olmasına rağmen suratını ruh gibi yaptı ,çok kar gibi beyaz değilsen Classic çok beyaz ,acele etme sen tester iste o fiyat sorduğun yerden ya da reynu kozmetikten ,bu sitede bir hanım bana bu konuda soru sormuştu ,kendisine reynu kozmetiği önermiştim oradan tester yollamışlar Hanım'a ,fiyatını pahalı bulmuştu ,bende internet seçeneği olmasa idi reynudan almayı düşünüyordum posta yoluyla ,ama internette fiyatı çok uygun ,sağolsun arkadaşım aracılığı ile bu ikinci alışım

Classic olan çok beyaz siyahcım kuzenime verdim o çok beyaz olmasına rağmen suratını ruh gibi yaptı ,çok kar gibi beyaz değilsen Classic çok beyaz ,acele etme sen tester iste o fiyat sorduğun yerden ya da reynu kozmetikten ,bu sitede bir hanım bana bu konuda soru sormuştu ,kendisine reynu kozmetiği önermiştim oradan tester yollamışlar Hanım'a ,fiyatını pahalı bulmuştu ,bende internet seçeneği olmasa idi reynudan almayı düşünüyordum posta yoluyla ,ama internette fiyatı çok uygun ,sağolsun arkadaşım aracılığı ile bu ikinci alışım

ben gidip direk görüşmedim.mesaj yoluyla sormuştum fiyatını yakınlarda yok ..linke bakabildin mi classic vazgeçtim ben de honey alıcam.ebay dan ilk defa sipariş vericem kargo parası yok diyor.sonra bir ücret çıkarma bilgin varmı.

Artı bir ücret çıksa bana söylerdi bi sorun yaşamadık sipariş sonrası hatta ilk sipariş sanırım tesadüfi olarak kargo gününe falan denk geldi bir haftada elimize ulaştı ,ikinci siparişin gelişi 15 günü buldu ama ekstradan bir ücret istenmedi

Linke baktım siyah fakat siparişi internetten veren ben değilim üstelik internet alışverişleri konusunda son derece tecrübesizim ,arkadaşım ilgilendi sağolsun ,tekrar söylüyorum çok beyaz değilsen Classic alma

Linke baktım siyah fakat siparişi internetten veren ben değilim üstelik internet alışverişleri konusunda son derece tecrübesizim ,arkadaşım ilgilendi sağolsun ,tekrar söylüyorum çok beyaz değilsen Classic alma

canım 3-4 yere fiyat sormuştum internet aracılığla şimdi bir yerle yazışıyorum o da 185 tl dedi 50 ml ebaydan emin olamadım.Sanırım 40 tl fazla verip burdan alıcam.

Herkes ayrı bir fiyat veriyorum .Bu son görüştüğüm yer bu markanın cilt bakımını da yapıyorum şüphem yok.hem üründe elime 1 kaç günde geçer..

Sahte olmasından mı çekiniyorsun ,bana gelen ürünler sahte çıkmadı ,ama yine de sen bilirsin tabii

Sahte olmasından mı çekiniyorsun ,bana gelen ürünler sahte çıkmadı ,ama yine de sen bilirsin tabii

dün ebaydan alışveriş yapan bir bayanla yazıştım bana 100 TL yi aşınca genelde gümrüğe takılıyor dedi .burdaki bayandaki de 30ml 180tl dedi 50ml demişlerdi sonra yanlış yapmışız dediler bilmiyorum

gittigidiyordan baktım fiyatları çok uygun da tereddütte kaldım o yüzden. acaba sahte olabilirmi diye...

gittigidiyordan baktım fiyatları çok uygun da tereddütte kaldım o yüzden. acaba sahte olabilirmi diye...

gittigidiyor dan alma bence ben 2 krem almıştım hiç memnun kalmadım biri bb di diğer leke kremiydi satıcının insafına kalmış eczane online sitelerden al

Siyahcım ben ikidir arkadaşım vasıtası ile alıyorum gümrük sorunu ,ekstra ücret ve sahte ürün sorunu ile karşılaşmadık ben geçen yıl ürünün 30 ml doktor ofisinden 186 liraya falan almıştım yani 50 ml 18o lira olması ihtimali zor ,dediğim gibi Ebaydan ben 50 ml si yaklaşık 200 liraya aldım ilk alışımızda 30 ml istedik ki sahte falan çıkar diye ama çok şükür ürün sahte çıkmadı ben senin yerinde olsam reynu kozmetikten direk gidip alırdım ürünü ,yerleri Nişantaşı tarafında idi sanırım

Reynu kozmetik nispetiye caddesinde imiş aynı yakada yaşıyorsan git oradan al ürününü sen zaten ucuz pahalı derdinde değilsin ki yeter ki ürün güvenilir olsun diyorsun ,bende sırf ürünü aldığım doktor beni strese sokuyor diye ürünü internetten almaya başladım ,leke problemim için ona yıllarca gittim çözüm bulamadığı gibi dünyanın parasını verdim oraya dermsmelan işlemini bile araştırın dememe rağmen benim için araştırmadı ,bende başka bi yere yaptırdım işlemi ,Allah cilt doktorlarının eline düşürmesin bu leke sorunumun artmasına onlar sebeb oldu verdiğim paralar zıkkım olsun hakkımı helal etmiyorum

X