Lekeler, Çiller Dermamelan ile lekelerinden kurtulan var mı??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Çok sevindim siyahcım hadi inşallah ,daha hayatın başında sayılırsın lekelerinin hayatını etkilemesine izin verme mutlu bir evlilik ve akabinde mutlu bir annelik yaşamı diliyorum ,sevgiler lekesiz günler

iyi dileklerin için Teşekkkür ederim canım sende hep mutlu inşallah .dermamelancım amazonda lumixyl ve senin dediğin bb kremi getiricem ama çekincelerim var sen daha önce alışveriş yaptın ürünün orjinalliği ile ilgili sıkıntı yaşadın mı.

Arkadaslar merhaba.ben de sizler gibi gunes lekerinden muzdaribim.daha evvelde sizlerden dermamelan uygulamasi ile tavsiyelerinizi almis,ancak yorumlardan okudugum kadari ile bunun zor bir uygulama oldugunu dusunup vazgecmistim.sonrasinda doktor degistirdim.yeni.doktorum da refining peelinge basladi.2 haftada bir bu peelingi yapiyor ,sabah aksam verdigi kremi de kullaniyorum.bu peelingle 3 seansta %40 ilerleme kaydettim.ancak bazi yerlerde hala belli lekelerim,iyilesme durdu sanirim.ama yine de dermamelan yaptirmadigim icin memnunum...bu peelingi sizlere de tavsiye ederim.bu peelingi daha onceden yaptiranlar varsa memnuniyet ya da memnuniyesizliklerini bana da soylerlerse cok sevinirim...

Arkadaslar merhaba.ben de sizler gibi gunes lekerinden muzdaribim.daha evvelde sizlerden dermamelan uygulamasi ile tavsiyelerinizi almis,ancak yorumlardan okudugum kadari ile bunun zor bir uygulama oldugunu dusunup vazgecmistim.sonrasinda doktor degistirdim.yeni.doktorum da refining peelinge basladi.2 haftada bir bu peelingi yapiyor ,sabah aksam verdigi kremi de kullaniyorum.bu peelingle 3 seansta %40 ilerleme kaydettim.ancak bazi yerlerde hala belli lekelerim,iyilesme durdu sanirim.ama yine de dermamelan yaptirmadigim icin memnunum...bu peelingi sizlere de tavsiye ederim.bu peelingi daha onceden yaptiranlar varsa memnuniyet ya da memnuniyesizliklerini bana da soylerlerse cok sevinirim...

Slm ,bu yaptırdığın peeling hakkında bilgi verirmisin bildiğimiz kimyasal peelingten farklı bir peeling mi?duymadım da daha önce

Refining peeling yazin bile uygulanan bir peelingmis,o yuzden kalan 3 seansi yazin da uyulanacak bana.2 hafta da bir uygulaniyor.kimyasal peelingteki gibi dern bir soyma yok.sanirim asit suruyorlar yuzume.o asiti asamali olarak belli bir sure yuzde tutup,cok hafif pullanma duzeyinde soyma yaratiliyor,peeling verilen kremleri cildin emmesini sagliyormus.bana en son ki seansta 1 saat bekletildi,3-4 gun hafif duzeyde pullanma oluyor sonra geciyor.bir de aksam kremi de biraz soyucu oldugu icin,hafif bir kirmizili oluyor surulen yerde.bir de emilimi artirmak icin gunes kremi ve leke kremi haric hicbir sey surmuyorum.konforlu bir peeling ama dedigim gibi ilerleme olmuyor artik,bitirmeyi dusunuyorum.doktor 8 seansi tamamlayalim demisti ama bilemiyorum.bana bir de blue peelingten bahsetmisti doktor.ona ya da baska bir yonteme gecmesini isteyecegim,umarim daha cok ilerleme kaydedirim.doktorsa %100 gececek demiyorum unutma,sabirli ol diyor...

Siyahcım nasılsın nasıl gidiyor Bayadır haberleşmedik düğün hazırlıkların falan mı var

Siyahcım nasılsın nasıl gidiyor Bayadır haberleşmedik düğün hazırlıkların falan mı var

yok canım düğün ekimde amerikandan lumixyl siparişi ve senin dediğin bb kremin siparişini verdim onların gelmesini bekliyorum.lekelerde çok az bir açılma var öyle bariz birşey yok.yazda gelde güneşten kaçıyor.sende ne var ne yok dermamelan devam kremini kullanıyormusun

Hala devam kremine devam siyahcım lekelerim hala gölge şeklinde var artık leke ile mücadeleden leke ilaçlarından güneş koruyucularından herseyden nefret eder hale geldim ve çok sıkıldım yıllardır mücadele halindeyim :KK52:

Lekeye dair hiçbir ilaca doktora kreme vs inancım kalmadı artık bunlar ben ölürken bile suratımda olacak artık buna inanıyorum

Tatil deniz yaz bizim için azap ne yazık ki çok bıktım çok sıkıldım siyahcım :KK50::KK50::KK50:

Millet üç kuruşluk şeylerle lekelerinden arınıyor yok soğan sürdüm geçti yok limon sürdüm açıldı yok sirke ile lekelerimden kurtuldum,ya ben ya biz siyahcım ben bu lekelere Servet harcadım ,orta halli bir araba parası hatta ,verdiğim paralar haram zıkkım olsun o doktorlara benden beş beter olup çare bulamasınlar dertlerine ,kimselere beddua etme huyum yok ama paragöz doktorlar bunu hakediyor ,huzurumu uykularımı kaybetmenin ve döktüğüm gözyaşlarının hepsi onlardan sorulsun :KK50::KK50::

Millet üç kuruşluk şeylerle lekelerinden arınıyor yok soğan sürdüm geçti yok limon sürdüm açıldı yok sirke ile lekelerimden kurtuldum,ya ben ya biz siyahcım ben bu lekelere Servet harcadım ,orta halli bir araba parası hatta ,verdiğim paralar haram zıkkım olsun o doktorlara benden beş beter olup çare bulamasınlar dertlerine ,kimselere beddua etme huyum yok ama paragöz doktorlar bunu hakediyor ,huzurumu uykularımı kaybetmenin ve döktüğüm gözyaşlarının hepsi onlardan sorulsun :KK50::KK50::

Her ne kadar çok yorum yazmasam da forumun çok sıkı bir takipçisiyim bu lekelerin bir çözümü var sadece biz henüz karşılaşmadık. spor salonuna üye olurken gördüğüm bir bir bayan vardı yüzü tümden lekeli hatta lekeler hakkında konuştuk tam 1 sene sonra tekrar gördüm yüzü pırıl pırıl lekesiz sordum bişey yapmadım falan dedi. İsrar ettim resmen yalvardım çok su içtim diye cvp verdi. Çözümü bulanlarda söylemiyor sanki. İş arkadaşına gittim belki sen öğrenirsin bir sor dedim. O hiçbirşeyini asla söylemez dedi. Eğer onun lekeleri geçtiyse herkesinki geçer. Ama işte bazı insanlar böyle. Çözümü bulduğum an bulduğum her siteye yazacağım yolda gördüğüm lekeli bayanları çevirip söyleyeceğim ahtım var :KK43:(

Son düzenleme:
Buraya yaptığım kullandığım herşeyi paylaştım yeter ki insanlara faydalı olayım yeter ki paragöz doktorların tuzağına düşmesinler diye lekeye çözüm bulsam yine paylaşırım çünkü insanların neler çektiklerini biliyorum ,ama önemli olan insanları kırmadan üzmeden deneyimlerini paylaşmak ,burada aylar önce bir hanım gündüz kremden sağladığı faydayı paylaşıyor idi ,fakat üslubu son derece kırıcı olduğu için kendisinin deneyimleri bize destek olmadı ...

Buraya yaptığım kullandığım herşeyi paylaştım yeter ki insanlara faydalı olayım yeter ki paragöz doktorların tuzağına düşmesinler diye lekeye çözüm bulsam yine paylaşırım çünkü insanların neler çektiklerini biliyorum ,ama önemli olan insanları kırmadan üzmeden deneyimlerini paylaşmak ,burada aylar önce bir hanım gündüz kremden sağladığı faydayı paylaşıyor idi ,fakat üslubu son derece kırıcı olduğu için kendisinin deneyimleri bize destek olmadı ...

Evet okudum maalesef. Moralini yüksek tut lekelerimiz geçecek eminim. Elbet bir gün ya yeni bir teknoloji ya da bir ürün iyi gelecek. Sağlığımız yerinde çok şükür. Bizimkisi kozmetik ama aynı zamanda çok can sıkıcı bir durum. Benim de inan rüyalarıma giriyor, bazen ağlıyorum ama bizden daha kötü durumda olanları düşünüp şükredelim. Araştırmayı da elden bırakmayalım.

Inşallah ,benimde sık sık bu durum rüyalarıma giriyor ,Allah başka dertler vermesin elbette ama leke sorunu çok büyük bir dert ,insanın yaşam kalitesini sosyal hayatını herşeyini etkiliyor ,lekelerim eskisi kadar koyu olmasa tamamen kurtulamadım ,dermamelan işlemi sonrası ,ve öncesinde yaşadığım lazer kimyasal peeling vs .toplamında günlerce evden çıkamadığım günler oldu ,bi sürü yara bere sıkıntı kızarıklık şişlik ,moral bozukluğu gözyaşı çok çektim ben ,şimdi geriye dönüp baktığımda bunu daha iyi anlıyorum ,2009 dan beri sürdürülen bir leke mücadelesi ,harcanan paralar ,kırılan umutlar ,of of çok dertliyim çok...

dermamelancım birgün mutlaka tedavisi olacak bizde o lekelerden kurtulucaz canım inan aynı durumdayız bende çok ağladım kendimi çok üzdüm hala sinirim bozulmasın diye aynayada çoğu zaman bakmıyorum.güneşe kaçmak beni daha da üzüyor ben güneşi denizi çok seviyordum 2 seneden fazladır tatile çıkmıyorum .ama umudumu kaybetmek istemiyorum canım çok sıkkın olduğunda ünlülerin makyajsız haline bakıyorum biraz moral veriyor inan canım bu sorun çoğu insanda var yalnız değiliz birbirimize sürekli destek olalım öptüm.

Sağol siyahcım verdiğin destek ve moral için iyi geldi gerçekten umudum tazelendi

Dermamelan siparislerim geldi bb kremde ama rengi kapatiliciligi bans gore degil Ben bunu hayatta kullabamam zenci gibi oldum lekeleeimi de hic kapatmadiAcil Bu urunu satmam lazim

Honey mi aldın siyahcım ,öyle zenci gibi yapmıyor ki o renk üstelik benim yıllardır lekelerimi farkeden olmadı onun sayesinde bana özelden telefon numaranı yaz yarın istersen konuşalım

X