Dermaroller- izler -lekeler-skarlar-selülitlerr babay, kolajen üretimi

Ben aynı uygulamayı yapıyorum evde önce dermaroller sonra hyaluronic asit hatta ikinci kere geçip bir de E vitamini sürüyorum. Benim ablam eczacı hyaluronic asit serumu var ondan almıştım. Roller ve diğer ürünleride ondan aldım. Güvenilir yani :)

hangi marka hyaluronic asit aldın Attis?Krem almıştım Filorga içinde hyluronic asit var, mezoterapide kullanılan bir ürünmüş.Saf Hyluronic mi seninki?

canım benim cildimde çorunlu göz altı morluklarım için ne önerirsin

canım göz altları için ne yapılmalı bilmiyorum.Bir arkadaş dermaroller biraz iyi geliyor yazmıştı sanki.Dolaşımı hızlandırdığı için geçici de olsa etki sağlıyor olabilir.Ama kısa uçlu olması lazım.BEndeki 0.25 mm.Onu bile korkarak nadiren kullanıyorum.Göz altlı dolgularıyla ilgili bölümleri de okuyabilirsin forumda.Pek çok arkadaşımızda aynı sorun var.

canım göz altları için ne yapılmalı bilmiyorum.Bir arkadaş dermaroller biraz iyi geliyor yazmıştı sanki.Dolaşımı hızlandırdığı için geçici de olsa etki sağlıyor olabilir.Ama kısa uçlu olması lazım.BEndeki 0.25 mm.Onu bile korkarak nadiren kullanıyorum.Göz altlı dolgularıyla ilgili bölümleri de okuyabilirsin forumda.Pek çok arkadaşımızda aynı sorun var.
Canim saol iletisimde olalim acikcasi medikal estetik hakkinda bilgi ve tecrube sahibi.deilm cildim sivilce cikarmaya cok musait daha yeni yeni azaldi acaba dermaroller gozenekleri acinca tekrar sivilceler tavan yaparmi endiseliyim bu konularla ilgili iletisimde olalim canim

almayı düşünüyoruz ama asıl sorun krem kısmında siz kullanmadan ve kullandıktan sonra yüzünüze hangi kremleri uyguluyorsunuz ilk önce yüzü neyle sterilize etmek gerekiyor ve uygulamayı yaptıktan sonra ne kullanmalı ki daha iyi fayda sağlansın

Ben aynı uygulamayı yapıyorum evde önce dermaroller sonra hyaluronic asit hatta ikinci kere geçip bir de E vitamini sürüyorum. Benim ablam eczacı hyaluronic asit serumu var ondan almıştım. Roller ve diğer ürünleride ondan aldım. Güvenilir yani :)

hangi hyaluronic asit serumu adını yazarmısınız. hapını içmiştim ama farkettirmedi. kullandığımız kremlerde var ama serum olarak bilmiyorum.
bu senenin başında prp yaptırdım üstelik medikal bir merkezde sonuç hiç bir değişiklik olmadı.

Merhaba ben de dermaroller uygulamasını yüzümde lifting etkisi için yaptırıyorum. Derin uçlu roller kullanıldığı için Dermatolog doktor tarafından uygulanıyor. Toplam 8 seans yapılacak, 6 seansı bitti. Sonuçtan şimdiden memnunum. Doktorum Şale Hoca dermaroller uygulamasından sonra Dermaplus kök hücre serumu ve kolajen serum kullanıyor...

Benim kardeşimin cildi çok yağlıydı ve çok sorun yaşadı akne sorunu çok yaşıyor en sonda leke ve çukur meydana geldi çok çabaladı ama istedigini ulaşamadı hastanede akne tedavisi gördü ve akne tedavisi bitince iz tedavisi Derma Rollerla başladı ilk seans taki sonrası resmi bu eğer tabi resim yollandıysa

Eklentiler

• 2015-06-01 12.25.03.png
    2015-06-01 12.25.03.png
    756,6 KB · Görüntüleme: 752
Merhaba bu konuyla bugun karsilastim cildimde polikistik overdan dolayi sivilce izi meydana geliyor ozellikle alin bolgem siyah sivilce izleriyle dolu bu dermaroller alin bolgemdeki sivilce izlerini iyi gelirmi evde yapmak daha mahtikli doktorda aynisini yapiyor demis bi kullanici nereden tedarik edilir nasil kullanilir bana ayrintili anlatacak olan varmidir

merhaba arkadaşlar ben dermaroller ın bi üst sekmenti dedikleri dermapen i denedim. dermapen de kısaca anlatmak gerekirse kaleme benzeyen elektrikli bir çubuğun ucunda mikro iğneler var ve bu iğnelerle hızlı atışlar yapılıyor.
acı var ama dayanılmayacak gibi değil. bi yerin üzerinden fazla geçildiyse eğer ciddi bir yanma hissi yaşıyorsunuz. suratınızı zımparalıyorlar. zaten işlem sonrası aynaya baktığınız da da gördüğünüz şey tam olarak bu.

eğer bu işlemi yaptıracaksanız kafadan bi 3 gün kendinizi eve kapatmanız gerek. yüzüm zımparalanmış gibi kıp kırmızı oldu ilk gün.
1.gün: zaten akşam geç bi saatte yaptırmıştım koşar adım evime gittim.
2. gün bütün yüzüm kup kuruydu yanma hala devam ediyor şiddeti azaldı.
*gittiğim klinikte bana bir krem önerdiler markası fln yoktu güven vermediği için almadım ama üstünü çize çize asla yenileyici özelliği olmayan bir krem kullanmamı söylediler. bu arada 3 gün sıcak su, duş özellikle buhar yasak
3. yüzüm nemlendirmeme rağmen kuru, bölge bölge kabuklu kalınlaşmır bir deri var. bem beyaz olan ben kahve rengi bir yüzüm var.

3. günün sonunda duşa girdim. buharla birlikte yüzümü elimle ovaladıkca o sert kabuk kabuk olan deri kendini attı. duştan cıktığımda bölge böge kızarıklıklarım ve ince kabukumsu derilerimin olduğu yerler vardı. tamamen derimin değişmesi 1 haftayı geçti.

sonuç: uygulama rahatsız edici, iyileşme süreci oldukça iğrenç! ilk seansımın sonunda herkes ama herkes cildimde ki değişimi fark etti. gerçekten güzel ve daha diri bir cilt çıktı alttan

***şimdi hemen karar vermeyin çünkü bu ilk seansımdı :)
2. seansım 2 ay sonra bütün o rahatsız edici süreç aynıydi ama sonuç aynı olmadı. kabuklu deriyi cildim maalesef 2 hafta da atamadı. yanaklarımın üstünde ki bölge ise çok uzun süre (1 aydan uzun)kırmızı kaldı sonunda da o bölgede lekelenmeler oldu. yüzümde hala bu işlem sonrası oluşan lekelerim var.
lütfen çok iyi düşünün yaptırmadan önce.

dermapen yaptıran arkadaşların iyileşme süreci nedir? benimkine benziyor mu yaşadıklarınız? paylaşırsanız sevinirim. :***

kızlar sivilceler için kullanmadım ama lekelerin geçmesi için kırmızı kantaron yağını öneririm! ama aktarlarda satılanını değil, doğal olanını. ben ayaklarıma falan da sürüyorum o kadar güzelleşiyor ki inanılmaz bakımlı duruyor. kantaron yağının özelliği cildi yeniliyor ve izleri geçiriyor. ameliyat izlerini falan bile geçiriyormuş, ama denemedim bilemem. ayağımda yara izim vardı kullandım geçti. ekşide falan da bir sürü yorum var mucizevi yağ diye :) bilginiz olsun aklınızda bulunsun diye söyliyim dedim. yanık izlerinde falan da kullanılıyor duymuşsunuzdur belki

X