Dermaroller markalari

sinciv

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2013
143
108
Selamlar;
Piyasada çok ve çeşitli dermaroller seçenekleri var. Kullandiğiniz markayi ve dermaroller çeşidini yazarmisiniz:110:
Şimdiden teşekkürler:KK54:.

Ben de eylul sonrası başlamayı düşünüyorum ve şimdiden hangi dermaroller hangi serum gibi araştırmalara girmiştim. Konuyu açmanın çok iyi oldu 1 mm ile baslayayim diyorum çok hassas bir cildim yok oradan bu kanıya vardım. Titanyum olacak paslanma ve enfeksiyiyon önlemek için bu da tamam ama kaç iğnelisi makbuldur ve hangi markadır bilemedim.suan için ZGTS 192 iğneli uzerinde duruyorum.aslında bir vloggerdan medicate ( doğru yazımı bu mu bilemiyorum ) en iyi marka diye duydum sanırım Türkiye'de yok. Biraz daha araştırıcam bakalim

Yurt disinda ilk ona giren markalardan sadece dr. Roller ürünü var Türkiyede malesef. Ben eşime sac icin almayi planliyorum. 1mm en ideali görünüyor. Ama igne sayisi ve marka cok degisken işin içinden çikamadim.

Kızlar ben de dermaroller almayı düşünüyorum ancak serumlarla da destek sağlamak istiyorum.yanak kenarlarındaki çizgiler için kollejen serumu mu vitamin serumları mı önerisi olan var mıdır ?

Dermapolin gördüm instagramda, başlamaya karar verdim ben ama hangi serumları almalıyım bir sürü seçenek var, alan kullanan yok mu yorum arıyorum 1 haftadır

önerebileceiniz marka var mı ve serumda tavsiyesi

X