Dermoid kist ile hamile kaldim

Esryvzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2021
15
1
25
İyi günler arkadaşlar öncelikle kendi hikayemden bahsetmek istiyorum 7 aylık evliyim ve cocuk dusunmuyorduk ama doktora gittiğimde 6 cm lik dermoid kistim olduğunu söylediler bazı doktorlar hamile kalirsam dogumda alinir dedi bazilari ise hamile kalmaya engel dedi acikcasi ameliyatan korkuyordum yeni evliyim neyse iste 2 denedik doktor kontrolunde olmadi ama bu ay cok şükür kendiliğinden oldu umudunuzu asla kesmeyin .
Hamilelik şüpem ise bende aşırı gaz birikmesi oldu karnimda erken gebelik belirtilerim buydu 3. Haftada öğrendim

İyi günler arkadaşlar öncelikle kendi hikayemden bahsetmek istiyorum 7 aylık evliyim ve cocuk dusunmuyorduk ama doktora gittiğimde 6 cm lik dermoid kistim olduğunu söylediler bazı doktorlar hamile kalirsam dogumda alinir dedi bazilari ise hamile kalmaya engel dedi acikcasi ameliyatan korkuyordum yeni evliyim neyse iste 2 denedik doktor kontrolunde olmadi ama bu ay cok şükür kendiliğinden oldu umudunuzu asla kesmeyin .
Hamilelik şüpem ise bende aşırı gaz birikmesi oldu karnimda erken gebelik belirtilerim buydu 3. Haftada öğrendim
Yaaa ne güzel umut dolu bir yorum🥰🥰 Benimde prolaktin hormonu yüksek ve idrar yollarımda enfeksiyon çıktı doktor bunlar düşmeden mümkün değil dedi. 3 aylık evliyim yeni ama böyle olunca ister istemez korkuyorum😞 yarın randevum var bakalım doktor ne diyecek ne verecek.
Adım Hatice hamilelerin duası kabul olur derler banada dua edersen çok çok sevinirim. 😞🥰

Yaaa ne güzel umut dolu bir yorum🥰🥰 Benimde prolaktin hormonu yüksek ve idrar yollarımda enfeksiyon çıktı doktor bunlar düşmeden mümkün değil dedi. 3 aylık evliyim yeni ama böyle olunca ister istemez korkuyorum😞 yarın randevum var bakalım doktor ne diyecek ne verecek.
Adım Hatice hamilelerin duası kabul olur derler banada dua edersen çok çok sevinirim. 😞🥰
Hiçbir zaman umudunu kaybetme dualarimdasin idrar yolu enfeksiyonu içinde bol su maydanoz suyu ic sogan suyu iç prolaktin içinde aşırı dengeli beslenmen lazim canim

Hiçbir zaman umudunu kaybetme dualarimdasin idrar yolu enfeksiyonu içinde bol su maydanoz suyu ic sogan suyu iç prolaktin içinde aşırı dengeli beslenmen lazim canim
İnşallah tavsiyen için teşekkür ederim 🥰 Yarın doktora gidecegim bakalım ne verecek

Mrblar dermoid kistle hamile kalmak hakkinda doktorlar olumsuz seyler soyledimi size? Bende de var ancak dermoid kist ile hamile kalmak riskli dedi kist yumurtaligi kangren yapiyomus torsiyon deniyomus buna. Ama sizin yazinizi gorunce cok mutlu oldum umut oldu bana.. Allah saglikla mutlulukla kucaginiza almayi nasip etsin:)

Bende evliliğimin 4. Ayında çok şiddetli bir ağrı ile uyandım öldüm dedim o gün ve malesf dermoid kistim olduğunu öğrendim 7 cm. Bir sürü doktor gezdim kimj hamile kal sonra dedi kimi riske atma hamileyken sıkıntı olur dedi.
Ameliyat oldum ve malesf kistle beraber sol yumurtalığımdq alındı bütün doktorlar tek yumurta ile hamile kalınır korkma dedi ve çok şükür hamileyim 🤲💜

Merhaba, konu eski ancak yazmak istedim. Benmde dermoid kist şüphesi var. İlaçlı mr istedi doktorum ona gireceğim 2.77 cm gebelik istedigim için gitmiştim bende. Bunun alınması tavsiye ediliyor, gebelikte tehlikesi falan var mı? Veya bir engel mi o kadar çok dermoid olup da gebe kalan yorumlar okudum ki. Ancak doktora kaç kere sorduysam da cevap vermedi. :KK43:

X