Cilt Bakımı Ürünleri Dermokil kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Cadıarzucadıarzu
merhaba arkadaşlar ben daha yeniyim. Dermokil hakkında bişiler yazıcaktım. Ben uzmanıyım yaklaşık iki buçuk senedir bu işin içindeyim. Yada söyle yapalım. Ben bi kullanıcı olarak anlatim size.25 yaşındayım işim gereği her gün makyaj yapmak fön çektirmek jole sürmek zorundayım. Bu yüzden cildim baya bi sorunluydu saçlarımda öyle. Dermokilde çalışmaya başlamadan kullanmaya başladım. önce maskesi çok cazip geldi. Neden? Kozmetikteki tüm ürünleri hem denedim hem araştırdım içerisinde kimyasalı en az olan ürün. Sonuçta kilden üretiliyor. Ve bizim ülkemizde. Sivilceden kalan lekelerim vardi bence en güzel özelliği bu dermokilin. O lekelerin görümünü tamamen azaltığını farkettim. Siyah noktalarım vardı bitti. Neyse saça geçelim. Saçlarım çok yıpranmış olduğu için şampuan saç kremi artı bakım maskesi yapıyodum eskiden yoksa başka türlü açamıyodum saçlarımı. Dökülme vardı. şuan yok.dermokili kullanmaya başladıktan sonra hepsi bittisize samimiyetle söylüyorum. Denemekten bişe kaybetmezsiniz. şimdide bi satıcı gibi değerlendiricem. Dermokil 20bin kişinin üzerinde denendi. Olumlu sonuçlar alındı.dermokil ürünlerinin kimyasal ve mikro biyolojik analizleri her aşamada ulusal ve uluslar arasıstandartlara uygun cihazlarla kontrol ediliyor.fransa ve almanya gibi gelişmiş ülkelere ihraç ediliyor. Kilin faydaları deride bakteri gelişimini engeller. Cildi ölü hücrelerden arındırır. Dokulara daha fazla oksijen gitmesini sağlar. Cilt lekelerini ve kızarıklarını engeller. Yağ molekülü sebum üretimini azaltarak cilde ışltı kazandırır. Tarihin en güzel kadını diye nitelendirilen kleopatra güzelliğini korumak için kilden maskeler kullanırmiş. Anti alerjjenik yapıya sahip olup ciltte asla alerji yapmaz. Daha yazacak çok cümlelerim var ama geç oldu bide sizi hemen sıkmak istemedim belkide sıkılmışsınızdır okumak zorunda değilsiniz. Benim istediğim sadece denemeniz en az bi defa deneyin öyle çok pahalı bir üründe değil. Bide vatansever olarak düşünün neden yabancılar kazansın. Belki bu ürün gereğinden fazla pahalı olsaydı ki olmalıydı bence. O zaman daha tanındık olurdu. Zamanım oldukça yazıcam sizlere sormak istediğiniz bişe olursa severek cevaplarım. Bu arada gerçek ismim leman arıcılar demirci. Güzelliklerle kalmanız dileğiyle hoşçakalın

merhaba.. ciltim karma ve benim sivilce ve gözenek sorunum var.. bu ürünü bi denemek istiyorum ama önce maskeden mi başlasam yoksa yüz temizleme jeli ve tonikten mi karar veremedim.. biraz sorunlu bi ciltim var.. tonikte kararsız kaldım benim ciltim karma şimdi ben yağlı olanlar için olan toniğimi almalıyım yoksa normal ciltler için olanı mı ???? başka ürünler kullanıyorum ama yinede pek istediğim gibi değil çok memmun değilim..

ben dermokilin maskesini vucüt ve el kremini aldım.. maskeyi henüz denemedim ama kremlerinden çok memnunum cildi kurutmuyor ve kalıcı bir nemlilik sağlıyor..

ben şamuanını aldım bugün güzele benziyor kız maskesini şiddetle tavsiye etti ama almadım. isterseniz 1 paket kil alıp siz de yapabilirmişsiniz ama maskeyi tavsiye etti. kil 4-5 tl bir şeydi maseksi 20 küsür

ben kullandım sampuan krem maske sıradandı sampuan saç diplerimi kabuk attırdı beyaz beyaz oldu . ben cok memnun kalmadım malesef

Merhaba arkadaşlar... Geçen gün saç boyası aldığım kozmetikçi maske numunesi vermişti... Kullandım ve çok memnun kaldım... Cildime parlaklık verdi, nem dengesini sağladı... En kısa sürede maskenin tam boyunu alacağım...

merhaba kvene..

dermokilin bugun maske tonik ve nemlendirici setini aldım. ancak bir problemim var. cildimin karma oldugunu ve cok sık sivilce cıktıgını söyledim. normal cilde giriyorsun dedi satış temsilcisi.. ve normal ciltler için maske ve tonik verdi.. kuru ve normal ciltler içinde nemlendirici verdi. yaglı ve karma ciltler serisinden vermesi gerekmez miydi :KK43: acamadım kutuları ne olur ne olmaz diye. yardımcı olursan sevinirim.

hayırlı bayramlar dilerim.
iyigeceler

geçende okulda şampuan ve maskenin numunesinden dağıttılar ve ikisini de kullandım,şampuan hoşuma gitti maskede güzel ama uzun süreli kullanımda nasıl olur bilmiyorum ikisininde tam boyunu alıp kullanmak istiyorum bende

ben maskesini kullanmıştım ama öyle çok ahım şahım bi faydasını görmedim. yağlı bi cildim var bi ferahlık veriyor evet ama hani 1-2 günlük bi etki bu.

onun yerine kendi kil maskemi kendim hazırlıyorum artık hem daha iyi geldi cildime hem de daha ucuza mal okuyor. beyaz kil, ılık su ve 2-3 damla kayısı yağını karıştırıp yüzüme sürüp 20 dakka bekletip temizliyorum.

gizem hanım haftada üç defa çok fazla akneli bir cilt için. haftada 1 öneririm. bide ilk zaman sivilceleriniz biraz çoğalabilir ama korkmayın. devam edin ürüne. çünkü deri altındaki sivilceleri kusar önce cilt. daha sonrada söndürür. bence mükemmel bi ürün devam edin,

benim cildim hiç hassas olmadığı için maskeleri haftada 3 kereye kadar kullanabiliyorum.
içeriğinde soyucu maddeler olmadıkça bir ürün deri altındaki sivilceleri kusmaz bunun tıbbi bir açıklamaası yoktur.deri yenilenmesini hızlandıran asitli ve a vitamini türevli ürünler kapalı komedonların yüzeye çıkmnasını dağlayarak sivilce oluşumunu arttırmış gibi görünebilirler sadece ki bildiğim kadarıyla da bu maddeler dermokil ürünlerinde yok.bu arada maskeden ben memnun kalmadım,çok yapışkan kıvamlı yani ne kötü ne iyi,pek arındıramıyor da.ama sivilce de yapmadı.

ben numunelere inanmıyorum..bence göz bboyamak için asıl üründen daha yoğun kullanıyorlar..

Dermokilin cilt bakım ürünlerini aldım. Yüz temizleme jeli tonik ve maske. 3 al 2 öde kampanyası vardı 40 lira tuttu. 7-8 gündür kullanıyorum. jel ve tonikte sanırım alkol oranı az yüzü yakmayan cinsten. kullandıktan sonra gözeneklerin azaldığını farkediyorsunuz ama akşamına yine gözenekler genişliyor. sanırım bunun önüne geçecek bir ürün yok. cildi yumuşatması açısından güzel. maskesini de haftada 2 kez uyguladım. tüpün içinde ve çok katı bir maske olduğu için sıkmak zor. krem gibi sürüyorsun beyaz bir tabaka halindencildi kaplıyor. kuruyup sertleştikten sonra yıkıyorsun. temizlik hissi ve yumuşaklık hissi var. cildimi tahriş etmemesi güzel. (bundan önce avonun ürünlerini kullanmıştım ben desivilce ve kızarıklıklar oluştu.)

klopatranın kullanmadığı birşey yokmuş ki,kadın ne bulduysa sürmüş cildine.zaten cilt ürünlerini pazarlayanlar hemen klopatrayı öne sürüyorlar.
birgün klopatra mısırdan başka bir ülkeye galiba romaya gidiyormuş.300 deve eşyalarını taşıyormuş.bunlardan 8 deve ise sadece cilt bakım ürünleri için ayrılmış.romanın lideri klopatrayı görünce şöyle demiş
"bende mısırı bu kadar aydınlatan şey ne olduğunu merak ediyordum.sizin yüzünüzün aydınlığıymış"demiş.

neyse konuya döneyim.bende kil maskesi kullandım.memnun kaldım.ama gözle görülür birşey yok tabi.

yine de dermokil Türk firması olduğu için tercihlerim arasında.

sevgiler hepinize...

dermokili ilk aldığımda da yazmışım bir etkisini göremediğimi söylemiştim. ama şuan çok memnun olduğumu söylemeliyim. hem cildimi yumuşattı, hem de sivilcelerim geçti. tavsiye ederim.

arkadaşlar yağlı ciltler için toniğ nasıl? almayı düşünüyorum da? ne kadar doğaldır acaba

Ben dermokil ürünlerini 1 aydır kullanıyorum.benim cildim karma,t bölgem de yağlı.yağlı ciltler için olan kil maskesini kullanıyorum,ardından tonik ve son olarak da nemlendirici krem sürüyorum.çok çok memnunum.ilk başlarda önyargılıydım.fiyatları da uygun bence.cildimin dengesi yerine geldi,lekeler sanki azaldı ve parladı cildimmalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile2

X