Cilt Bakımı Ürünleri Dermokil kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar ben tüm seri ürünlerini kullanıyorum ilk başta bir işe yaramıyormuş gibi geliyor ama sonradan yüzündeki değişiklikleri gördükten sonra vazgeçemediğim bir ürün oldu. yüz temizleme jeli köpürmüyor gerçekten çünki çerisinde sabun olmadığından dolayı köpürmeden temizleme yapıyor. kolay gelsin

arkadaşlar bende bugün yüz temizleme jelini ve toniğini aldım gittiğim yerdeki bayanın kendisi kullanıyormuş bayagı methetti bende deneyeyim dedim neutrogena ürünlerini alcaktım bayan bu ürünün daha bitkisel içerikli olduğunu söyledi umraım öyledir sonuçları yazarım...

1 haftadır kullanıyorum ve cok memnum kaldım en büyük endişem bu tür ürünleri kullandıktan sonra cildimde sivilcelerin çoğalmasıydı ama öyle bir şey olmadı.

dermokilin tek kullanımlık olan maskesi gerçekten işe yaradı ama sonra tüp şeklinde olanını aldım bir iki kullanımdan sonra çok kurudu yüze sürülemeyecek kadar...

Bugün bir markette dermokil ürünlerine öylesine bakayım dedim. Nemlendirici ve hatırlayamadığım bir ürünün içeriğine baktım. Doğal olduğu iddia edilen markada doğal olan tek bir içerik vardı o da papatya özü. İçinde parabenler,sls ve çok çeşitli kimyasallar var. Parfüm bile eklemişler. Ürünlere bakan eleman içeriğinin tamamen doğal ve kilden oluştuğunu söyledi. Yediğiniz ve cildinize sürdüğünüz her şeye dikkat edin lütfen. Doğal olduğu iddia edilen çok marka deterjan katkılı.

Benim cildim hassas,allerjik ve kırmızı olduğu için dikkat ediyorum. Kimyasallardan kaçınıyorum. En pahalı olan en kaliteli demek olmadığı gibi bitkisel kokan her ürün de doğal değil. Günümüzde her imkan var. İnternt ve yurtdışı alternatifleri gibi. Yüzlerce marka rekabet içinde. Ne yazıkki yerli markalar bu rekabette geri kalıyor. Tamam paramız yutdışına gitmesin diyoruz da bu yerli firmalar yabancı firmalar kadar ar-ge çalışmaları yapıyor mu? Gerçekten doğal kaynaklara ulaşabiliyor mu? İçeriğine ucuz kimyasalları bastıktan sonra 1-2 bitkisel özü çok çok az oranda koymakla doğal mı oluyor?

Yurtdışında ucuza satan organik ve doğal ürünleri burada 3-5 katına almak insanın zoruna gidiyor.:KK43: Vergi de olsa bazı maliyetler de olsa bu pahalılığı haklı çıkarmaz.:KK45:

Baya dolmuşum anlaşılan. Derdimiz güzellik ve sağlıksa çöpe atacak paramız yok. Kolay kazanmıyoruz hiç birimiz.:KK50:

Merhaba ben Rıta. Karma cılde sahıbım.Makyaj yapıyorum.Dermokıl ın hangı urununu onerırsınız?Temızleme sutu falan?:79:

bende 10 gündür normal cilt maskesini ve nemlendirici kremini kullanıyorum gerçekten cildimde parlama oldu sorun yok zaten kendi cilt bakım uzmanları yüzüme uyguladı memnun kalınca aldım şuan indirimde ikisi 32 lira....ayrıca göz bakım kremleri var onuda almayı düşünüyorum arkadaşım bu krem ile göz altı morluklarından kurtulduğunu söyledi deneyim yine yazarım:KK19:

Dermokilin göz bakım çevresi kremini kullanıyorum. Son bir yıldır göz altlarımda morluklar oluşmustu.Mağazadaki bayanın tavsiyesi ile aldım.Bir kutu bitirdim.Dün ikinci kutuyu aldım.Faydasını görüyorum.

Hem gözaltı kremini hem de nemlendiricisini kullanıyorum ikisinden de çok memnunum.Hele göz altı morluklarım nerdeyse tamamen geçti..:nazar:

Bende saç maskesini merak ediyorum, kullanan ve faydasını gören varmı? Var ise ne gibi faydaları oldu bizi aydınlatabilirmi?

bende de yüz temizleme jeliyle nemlendirici kremi var düzenli kullandığım zaman yüzün ışık saçıyo çok yumuşak gbi harika yorumlar alıyorum :21:

arkadaşlar çok olmasada arada bi haftada 1 mutlaka küçük bir iki sivilceçıkrdı yüzümde..
la roche posay nemlendirici kullanıyordum gayet iyidi,çünkü dr reçete şeklinde veriyo bunu ve dermokozmetik.ama para yetiştiremeyince,ermokil alayım deneyeyim dedim,kimsayal yok lafına kandım almaz olaydım,2.haftada yüzümde koca koca sivilkceler çıktı,1 yanağımda 5 tane leblebi gibi sivilce,diğerinde 3
çıldırdım resmen,maskesini bilemem ama nemlendiricisi felaket kötü,zaten sürerken anlamıştım katılığı ve koyuluğundan.sanki bütünyüzümü kapattı nefes alamadı cilt,ama dedim belki emiyordur geçiyordur,,yok anam yok sakın almayın yüzüm felaket oldu,hemen la roche a döndüm

yaaaaaaaaaaa:KK43: aynı sorunu bende yaşadım jelini toniğini nemlendiricisini kullandım 2 3 haftada suratım sivilce tarlası nası kurtulcam napcam bilmiyorum :KK43:

X