Cilt Bakımı Ürünleri Dermokil kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Dermokilin yagli ciltler icin olan maskesini kullaniyorum.Cildimi cok rahatlatti, yumusatti ve nefes alidigini hissettirdi bana. Ilerde gorecegiz, her iki durumdada paylasacagim..
Sevgiler.

kızlar benim de alnımda minil minil sivilceler var ve çenemde kırmzı lekeler şeklinde :..acaba bende alsam sivilceli ciltler için maske ve kremini ..lütfen cvp yazın ..dün eczade görmüştüm kararsız kaldım ...

canım benim tonik derken hangisinden benimki karma cilt sivilceli ayrı ayrımı oluyor yoksa tek bir tonikmi ..

Maskesinde önerebilceğin varmı ...lütfen cvp yazın

canım ben cvp verebilirim soruna toniğinin 3 çeşidi var normal,kuru ve yaglı cilt olmak üzere...karmaysa normal tonik alabilirsin fakat toniği sürmeden önce birde yüz yıkama jeli var dermokilin onun çeşitleri yok her cilt tipine uygun yüzünü onunla temizledikten sonra toniği kullanırsan daha da faydali olur ben kullanıyorum ve çok memnunm

Slm arkadaşlar bende aldım yağlı ciltler için tonik ve akneli ciltler için maske benim çok hoşuma gitti gerçekten.Gözenekleri temizledi ve sivilce görünümünü azalttı memnun kaldım

ilk defa bugün dermokil kil maskesi aldım ve banyodan sonra denedim.Cildim hassas ve akneye meyilli.Bende akne için olanı aldım.yüzüme sürdüm ve 15 dk bekledim.sonra ılık su ile yıkadım.ardından bioderme toniğimi sürdüm.sürdüğüm yer kızarmaya başaldı.Bol nemlendirici sürdüm hemen.yaklaşık yarım saat yüzüm kıpkırmızıydı.Özellikle alın bölgem.Bu işten anlayan biri bana yardımcı olur mu?Ben nerde hata yaptım.Fazla mı beklettim acaba??

ilk defa bugün dermokil kil maskesi aldım ve banyodan sonra denedim.Cildim hassas ve akneye meyilli.Bende akne için olanı aldım.yüzüme sürdüm ve 15 dk bekledim.sonra ılık su ile yıkadım.ardından bioderme toniğimi sürdüm.sürdüğüm yer kızarmaya başaldı.Bol nemlendirici sürdüm hemen.yaklaşık yarım saat yüzüm kıpkırmızıydı.Özellikle alın bölgem.Bu işten anlayan biri bana yardımcı olur mu?Ben nerde hata yaptım.Fazla mı beklettim acaba??

Hassas ciltlerde (benim gibi) kil maskesi hiç uygun değil. Yanlış bir şey yapmadın ve kızarıklık doğal korkma. Bizim cilt tipimizde kılcal damarlar yüzeye yakın olduğundan güneş, sıcak, soğuk ve kil maskesi gibi sökücü ürünler böyle neticeler verebiliyor. Hassas ciltler için eczanelerde bir çok maske seçeneği var. Onları denemende fayda var.

ben de 10 gündür yüz temizleme jelini kullanıyorum ama memnun değilim. yüzümü ıslatıp sürmeme rağmen hiç ama hiç köpürmüyo:KK43: dolayısıyla da temizlenmemiş hissi veriyo bana.

aynı sorunu ben de yaşıyorum
önce acaba benim üründe mi bir sorun var diye sorudm kendime
daha evvel biçok yüz temizleme jeli kullandım ama ilk kez bunda böyle bir sorun yaşıyorum..hiç köpürmüyor...
sizde böyle bir sorunla karşılaştınız mı
?

Hassas ciltlerde (benim gibi) kil maskesi hiç uygun değil. Yanlış bir şey yapmadın ve kızarıklık doğal korkma. Bizim cilt tipimizde kılcal damarlar yüzeye yakın olduğundan güneş, sıcak, soğuk ve kil maskesi gibi sökücü ürünler böyle neticeler verebiliyor. Hassas ciltler için eczanelerde bir çok maske seçeneği var. Onları denemende fayda var.

Teşekkürler :)

aynı sorunu ben de yaşıyorum
önce acaba benim üründe mi bir sorun var diye sorudm kendime
daha evvel biçok yüz temizleme jeli kullandım ama ilk kez bunda böyle bir sorun yaşıyorum..hiç köpürmüyor...
sizde böyle bir sorunla karşılaştınız mı
?

arkadaşlar sorumu yanıtlayan olmamış
koca sitede bu ürünü kullanıp yorum yapan yok mu?
CADIARZU

arkadaşlar sorumu yanıtlayan olmamış
koca sitede bu ürünü kullanıp yorum yapan yok mu?
CADIARZU

dermokilin tüm ürünlerini kullandım.en kötüsü toniğiydi.lalehan,yüz temizleme jeli gerçekten de köpürmüyor bir problem yok yani.ama köpüren de insanın ağzına burnuna giriyor bence köpürmesin fazla zaten opuyorumnanaktan

Dermokilin saç bakım maskesini kullananlar var mı?Ben aldım ama 15 dakika bekletmek işime gelmedi açıkcası?
Kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

bu gün bi kozmetikciye gittim garnier yüz temizleme jeline bakcaktım orda çalışan kadın geldi ben size dermokili öneririm falan biri biri bi şeyi o kadar önerince de alasım gelmiyo zaten sonra baktım bence o kadını oraya dermokil pazarladiye koymuşlar gelen geçene paso dermokil öneriyo siz ne düşünüyosunuz çok kararsız kaldım hata yüz temizleme jeli alma konusunda bile kararsızım ben yosun sabunu kullanıyorum sizceona devam edim mibilmiyorumkismile

Son düzenleme:
yüz temizleme jelinden ben çok memnun kaldım. Numunesi varsa deneyebilirsin.Her yüzde aynı etkiyi yapmıyor bunlar.

X