Ders notlarını neden aldı sizce?

anesya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
392
18
32
Küçük bir betimleme ile başlıyorum:KK70: ,
üniversite kantini. . .gayet şıksınız. . .ve sevdiğiniz cocuk evet 1 aydır düşman gibi davranıyorduk aramızda gecenlerden dolayı hatta düşmandık hiç konusmuyorduk ben onu görünce ters taraftan kacıyordum o da öyle sonra baktım kantinde tek basına birseyler alıyor hemen cesaretimi topladımmm veee:KK70: yanına gittim merhaba nasılsın dedim biraz şaşırdı o kadar şeye rağmen yüzüne baktım onun ve sen ingilizce 3 ü alıyormusun dedim biraz düşündü evet dedi bende dur notlarımı veriyim dedim ve verdim tşk etti gitti. . .ertesi gün gayet şen şakrak arkadaslarla konusuyorum kantinde ve onu umursamdım tabi oda beni kızlar bikaç kez baktı sana dedi şimdi sizce notları neden aldı:KK70:DD

kendine not veren bi kız bulduğu için şanslı olduunu düşündü?? neden kendiliğindne not veren birini reddetsin ki :KK70:

hem dur notları veriyim demişsin hemde notları niye aldı diyorsun :KK37: banada 'gıcık olduğum biri bile olsa' not verilince alırım :KK76:

hazır not bulmuş.ayağına kadarda gelmiş.neden almasın.şık olduğundan ya da seni özlediğinden mi almıştır denmesini bakliyorsun.git seni özledim falan de.not muş falan filan.ooooo...kusura bakma.notu neden aldı diyecek kadar en ufak umutdu bile arıyorsan git konuş çocukla.üniversitedeyken kapısına dayanmıştım.:KK1:

Siz ayağına gidip vermişsiniz o da almış.Bende olsam bende alırdım hazır notu.

ay hiç güleceğim yoktu alemsin vallahi :KK70: hem kendin gitmişsin konuşmuşsun al notları vericem sana demişsin hem de niye aldı notları diyorsun :KK70: bir anlam yükleme bence. verdiğin için almış çocuk.. zaten sen kendin de söylüyorsun neye uğradığını şaşırdı diye :) ayy sen öyle davranınca çocuğun şaşkın yüzünü hayal ediyorum da gülmeden edemiyorum vallahiii

Son düzenleme:
:KK53::KK53:senden gelip not istese tamamda,
kendin yazmissin kendin oynamissin,
ayagina kadar gidip notlari vermissin,
niye almasin neyi soruyon onuda anlamadim :KK53:

Vallahi hiç güleceğim yoktu:KK52:

Ne bekliyordun yani, sen notları uzatınca "Nayır istemiyorum notlarını, beni 3-5 notla satın alamazsın" falan demesini mi? Ha demeyince de senden etkilenmiş mi olacak? Ertesi günde senin tavırlarına anlam veremeyip, "niye saçmalıyor bu kız" diye bakmıştır.

Valla anlattığın yer bana üni kantininden ziyade lise hatta ortaokul kantini gibi geldi.Bunca aldığın yorumdan sonra o bahsettiğin çocuğa karşı manasız davranıp değerini düşürmezsin umarım.:KK34:

Vallahi hiç güleceğim yoktu:KK52:

Ne bekliyordun yani, sen notları uzatınca "Nayır istemiyorum notlarını, beni 3-5 notla satın alamazsın" falan demesini mi? Ha demeyince de senden etkilenmiş mi olacak? Ertesi günde senin tavırlarına anlam veremeyip, "niye saçmalıyor bu kız" diye bakmıştır.

Valla anlattığın yer bana üni kantininden ziyade lise hatta ortaokul kantini gibi geldi.Bunca aldığın yorumdan sonra o bahsettiğin çocuğa karşı manasız davranıp değerini düşürmezsin umarım.:KK34:

katılıyorum sizee :KK14::KK14:

Son düzenleyen: Moderatör:
yahu inek bir insandan ders notlarını alsa, ineğe mi aşık ? kendini tren mi sanıyor çocuk :)

Küçük bir betimleme ile başlıyorum:KK70: ,
üniversite kantini. . .gayet şıksınız. . .ve sevdiğiniz cocuk evet 1 aydır düşman gibi davranıyorduk aramızda gecenlerden dolayı hatta düşmandık hiç konusmuyorduk ben onu görünce ters taraftan kacıyordum o da öyle sonra baktım kantinde tek basına birseyler alıyor hemen cesaretimi topladımmm veee:KK70: yanına gittim merhaba nasılsın dedim biraz şaşırdı o kadar şeye rağmen yüzüne baktım onun ve sen ingilizce 3 ü alıyormusun dedim biraz düşündü evet dedi bende dur notlarımı veriyim dedim ve verdim tşk etti gitti. . .ertesi gün gayet şen şakrak arkadaslarla konusuyorum kantinde ve onu umursamdım tabi oda beni kızlar bikaç kez baktı sana dedi şimdi sizce notları neden aldı:KK70:DD

İhtiyacı olduğundan olabilir mi ??:KK1:

X