Dert ki Ne Dert Görümce Derdi... YARDIM BEKLİYORUM

Ben bu kadar tahammullu olamazdım. Bır ıkı tavrından sonra, bende bellı ederdım ona karsı olan tavrımı.

Sans vermek, affetmek, unutmak guzel seyler... Fakat gunumuzde bunlar safık, cok afedersınız enayılık ve benzerı sıfatlarla es deger durumda.

Nıcın hem hırpalanıp, gecelerınızı mahvedıp hem de saf konumuna dusesınız ki?

Elbette karar sızın, fakat madem fıkrımızı sordunuz, Allah'ın selamını esırgemeyın, fakat daha fazlasına da gıtmeyın derım ben.

Son düzenleme:
ayyyy ne şirret kadınmış sakın aramayın son noktayı ebediyen koyma vakti gelmiş çoktaaannnn

bencede gitme hamile kadına bu kadar zalimce davranan görümcenin canı cehenneme baska biride olsa bence gitme boşver akılsız heral o kadın kaç yıllık kadın lalah allah

Arkaqdaşlarım size ne kadar teşekkür etsem azdır.lütfen hakkınızı helal edin öyle çok yazdımkii çünkü öyle doluyumkii bir sürü kelimeyide yanlış yazmışım:umursamaz: vapur diyeceğime tekne demişim mesela ama tekrar olanları yaşamak yazım hatalarına neden oldu:eek:lmaz: Gözümü açtınız düşündüm düşündüm ekmeğimi vermiyo aşımı vermiyo ee kocamda istemiyo bu karının dırdırını banane yaa dedim istediğini desin arkamdan Ankaraya gidicem hiçte hiiiç aramıcam. Ben işte bennn huyum kurusunakannehir dün düğünü olacak kızının davetiyesi geldi ne yazmışlar biliyomusunuz M****** DAYIM ve ailesi aynen bu şekilde yani kendi kendime sen kompleks yapma işte bilerek yamamışlardır tesadüftür dedim ama basit gibi gözüken bi davetiyenin altında bile neler yatıyoor neler belkide:dilcikar:

ooff çok uzunmus gerçekten ama azmedip okudum,
hamileyken cocuğunun ölümüne sebep olmaya calısmıs resmen daha da susmamıs
ne gideceksin arama da sakın
tabi sen bilirsin ama
asla değmez
böyle insanlara iyilk yaramaz
iyiliktende anlamazlar zaten
boşver senden uzak Allaha uzak olsun

Damada baş sağlığı dilemek için gidebilirsin tabi hani öyle bir kaynanası olacak ya :a015::KK1:delikafadulden

yine laf işitmeyemi gideceksin canım.
davetiyeye senin adını bile layık görüp yazmamış baksana
bırak ne hali varsa görsün.
allaha yakın sana uzak olsun boşver.
böyle kadından daima zarar gelir sana.
görüşmezsin kafan rahat olur hiç olmazsa...

Esiniz her daim arkanizdaysa hic gitmeyin arayip sormayin tadiniz hic bozulmasn bence :)) Böyle seyleri tekrar tekrar yasiyarak kendinizi üzüp cocugunuzada bir sekilde mutlaka yansiyordur .. Hic ugrasmayin - gitmeyin etmeyin bence...

benim eşim olsa götürürdü davetiye gelse zorla sen şanslısın eşin seni tutuyor

Delimisin sen kuzum !!
Lütfen aklını başını devşir. . .Kadın sana o kadar çektirmiş hala sen onun kızının düğününe gtmeyi nasıl düşünürsün.Sakın gitme . Oda anlasın hatasını. .Ki Böyle çirkinlikler yapan insanlar bişey anlamaz ya iyilikten neyse. .
Eşinle aranızda problem olmayacaksa gitme derim .Ben olsam gitmem yani.
Ayrıca sana laf sokmaya kalktığında sen kendini savunmazsan üste çıkmaya devam eder bnu bil.

ay okurken fenalık geldi, anlattıkların doğruysa ne kadar sabır varmış sende de maşallah, anlamadığım nokta bu kadar iç içe olmaya gerek varmı ilişkilerde atıyorum çeyiz seriyosun nedir bu ya yok kendi ailen yok onların ailesi çok saçma bence zaten eşyalar yeni oluyor aldığın firma istediğin yere koyuyor bi kadın tutar siler süpürtürsün oldu bitti, millet başına toplanır ne yapılmış ne alınmış çok saçma geldi bana, ben valla evimi sererken görümcem eltim yok çok şükürde kayınvalidemi bile çağırmadım gelen tabi ki gelir bişey diyemezsin ama yerli yersiz konuşulmaz zaten o dönemde insan çok hassaa oluyor iki arafın ailesininde anlayışlı olması gerek ama bu olay bi tek bizim Türk toplumunda vardır kesin o onunkini beğenmez o diğerinin aldığını, kız anneleride suçlu oluyor çoğu kez kendi kızlarına en iyisi alınsın istiyolar, kendi gelinlerine idareten almak istiyolar anlayamadığım konular valla dicek bişeyde bulamıyorum fazlaca dediğim gibi okurken fenalık geldi bayıldım.

böyle insanlara ne iyilik yarar ne kötülük...
en iyisi mümkün olabildiğince uzak durun...
ve son noktayı koymanıza eşinizin de rızası varsa hiç düşünmeyin bile...

allah kolaylık versin canm okudum ve çok üzüldüm .için nasıl rahat edecekse öle yap bence gitmemen daha iii bence eşin ne diyor peki bu duruma,

ben nefret ettiğim görümcemin nikahına gittim. (ikinci evliliği). ama ne düğün öncesi ne de düğün sonrası arayıp sordum. efendi gibi gittim. takımı taktım tebrik ettim ve çıktım. daha ne evine giderim ne bişey yaparım. efendilik bende kaldı. herkes kendi terbiyesizliğinin bedelini öder. zaten normalde görüşmüyorduk. ben böyle yaptım. :hulya:

amannn boşver kendi pisliğinde boğulsunn... sen elinden geleni yaptın ama olan ortada o hala takılmaya yer arıyo boş ver sen onu :lepi:

aman allahım, sakın gidipde bi yerlerini kaldırma tövbe tövbe.
madem kocan senin arkanda seni tutuyor..
yada git aile saadetinizi göster fesatından çatlasın sempatiksalakcinni

erkek tarafını şımartmaya gelmez.gidipte bi tarafını kaldırma şunların.uzak dur böyle insanlardan canım

ay okurken ben sınırden oldum sen nası tahamul ettın bu kadına
allah kolaylık versın
gıtme bence

X