Dert ki Ne Dert Görümce Derdi... YARDIM BEKLİYORUM

Arkadaşlarım okuduğunuz cevaplandırdığınız için çokmu çok teşekkür ederim...
İnanın bende kendime hayret içinde bakıyorum. Bekarken esip kükreyen benden eser kalmadı. Çünkü çamur gibiler sen üzerine gittikçe pislikleri bitmiyo onu gördüm.
Eşimden Allah bir değil bin kere razı olsun bugün bile bana dediki için çok rahat olsun burda olsaydında ben seni götürmezdim,çocuk perişan olurdu dedi...Benim kayınvalide 76 yaşında ve memlekette eşimde küçüklüğünden beri izmirde işte bu ablasının yanında kalmış oda buna bakmış ya kendine böyle bir pay çıkarıyo işte salak salak ben büyüttüm onu diye diye milletin yanında övünüyo...
Aslında böyle bi görümce olacağna kaynana olması daha iyiydi diyorum bazen. Bir insanın başında anne baba olmayınca düğün parası yok eşya parası kardeşlerden çıkınca... bide bunun üstüne illa ben O'nunla evlencem diye senelerce inat edildiyseeee işte böyle sonuçlar çıkıyor:asigim: Bende ne biliyim hani M***** bu kızı beğendi etti ama helal olsun mu dedirtmek istedim bilmiyorumki yaaa:umursamaz:

Arkadaş geldik İzmire işte eş dost akrabası ile tanışıyoruz kimle tanışsam ona ben baktım.. diğeri diyo lisedeyken ben baktım biri diyo ünüversitede kıyafetlerini bana yıkattırırdı...Anam neymişsiniz siz öylee sempatiksalakcinnibenim adamda ne yapsın hiç kendi yatağı olmamışki garibim şimdide bozulacak diye korkuyo zaar:KK1:
Ama yine yine ve yine teşekkür ederim şu sıkıntılı günlerimde bunalarakda olsa yalnız bırakmadığınız için TEK TEK TEKK TEŞEKKÜRLEEERa.s.a.s.a.s.a.s.

Keşke önce son sayfayı okusaymışım:)

İlk kez okudum yazdıklarınızı ama olan olmuş zaten.

Neyse,bende yeni bir insan türü tanımış oldum sayenizde.

Ne diyeyim,Rabbim eşinizle ağzınızın tadını bozmasın tabii birde uzak durmaya devam....

X