Dertsiz başıma dert açtım

Yaptığınız işi ne kadar normalleştirmeye çalışıyorsunuz , Calcifer Calcifer de ruhun pis demişsiniz .ama doğruları söylemiş. Gerçekten sizinki çok mu temiz ki. zor durumda kalmış olablrsiniz ama bi bakın etrafa ne kadar zor durumda kadın var . Seçtiğiniz yol tamamen kolay yoldan para kazanmak için. Ve ayrıca son olarak da işimi yargılamayın çözüm üretin diyorsunuz çözüm üretenler e de bahane sunuyorsunuz. Eee ne olacak . Şimdiye kadar hiç banlanmadım ama sanrım banlanıcam.

Siz hiçbir çözümü beğenmiyorsunuz hayatınızdaki çözümsüzlük bundan olabilir mi? Çocuklarınızı düşünüyorum en azından verin yurda 18 inden sonra memur olurlar. Şu an kendiniz ya da çocukları alıp boşanana kadar sığınma evine gidin ama kendimden vazgeçip çocuklarım için yapıyorum dediğinz bu iş en çok onlara zarar veriyor. O adam siz evde yokken ya bir şey yaparsa çocuklara bunu düşünün

Bir sure sonra erkekler sizi tanimaya baslar, birbirlerine gösterir anlatırlar, cok uzgunum ama gizli kalmaz. Seçim yapmak zorundasınız, bunu ya kısa sure yapıp birakmalisiniz yada cocuklarinizin bilecegini öğreneceğini bilerek devam etmelisiniz.
Bunu seçmişsiniz yargılayamam, aile destek olmayınca 2 kucuk cocukla cok zor. Para yetmiyor, kres bakıcı cok pahalı. Aile ile yatılı bakıcılıklar var bunu bir araştırın. Bizim bir tanıdığımız annesine ev tuttu, o evde o yaşlı insan aileden biri gibi yaşadı. Maasta aldı.

Ee tamam işte bakın bir kişi gelip bakıyormuş birkaç saat merdiven silmek kaç saat sürecek mesela? Evde yapılan işler vardı eskiden benim bir arkadaşım boncuk diziyordu. Bizleri ne iş yaptığın hiç ilgilendirmez ama yazık hem kendine hem çocuklarına bir manyak bir şey yapar sana bir otel odasında Allah korusun. Lütfen kendine daha normal bir hayat kurmaya çalış çocuklar okula gidiyor mu?
Okula gidiyorlar gelen bayan da zaten ücret karşılığı gelip bakıyor işte haftada bir ya da iki kez falan bir kaç saat çıkıyorum. Bir ara dediğiniz tarzda çok denedim. Evde yemek, kuru pasta, yaş pasta vb ürünlerin satışı. Ama çevre yok. Satış yapsam da yeterli olmadı. Etiketleme işi VS buldum gece çocukları bırakıp gittim yazın geldiğimde ağlarken buldum ikisini güvenlik aradı cama VS çıkmışlar sabah erken kalkıp. Allahtan giriş kat tercih ettim. Çocuklar için.

Benim ruhum pis değil senin gibi en azından bedeni pis olandan korkma ruhu pis olandan kork en azından paranı alır işini verir. Dilerim bu büyük konuşman bir gün başına gelir. Allahım seni de darda kor. Ben utanmıyorum. Utanacak kişi sensin. Kendini geliştirmemiş ruhu beyni pislik kadın!!!
İyi de yaptığınız yanlış bunu dile getirenlere neden böyle cemkiriyorsunuz? Başınizdaki o kişinin çocuklarınıza tecavüz etmeyeceği ne malum? Siz bu şekilde çalışarak çocuklarınızın da hayatını ve geleceğini tehlikeye atıyorsunuz.

Bir sure sonra erkekler sizi tanimaya baslar, birbirlerine gösterir anlatırlar, cok uzgunum ama gizli kalmaz. Seçim yapmak zorundasınız, bunu ya kısa sure yapıp birakmalisiniz yada cocuklarinizin bilecegini öğreneceğini bilerek devam etmelisiniz.
Bunu seçmişsiniz yargılayamam, aile destek olmayınca 2 kucuk cocukla cok zor. Para yetmiyor, kres bakıcı cok pahalı. Aile ile yatılı bakıcılıklar var bunu bir araştırın. Bizim bir tanıdığımız annesine ev tuttu, o evde o yaşlı insan aileden biri gibi yaşadı. Maasta aldı.
Bakın haklısınız. Bende zaten bu durumdan memnun olamadığım için sizlerle paylaşıp bir çözüm yolu aradım. Dediğiniz tarzda bir iş olsa asla durmam çalışırım. Yemek bilgim ve temizlik bilgim gerçekten çok iyi. Ama çocuklar ile kimse almaz sanmıyorum işe. Keşke olsa...

Hakaret edilen benim aslında ben beni yargılayın diye yazmadım. Yeni üyeyim diye mi sizde onun kafasındansınız düşen bir tekme daha işte
Düşene tekme yok ayrıca düşen de yok siz kendi kendinize düşmüsünüz
Bu sizin tercihiniz sadece bu hayatı yaşarken piskopat birine denk gelirsin iyiden yok olursun

Yol yakınken iyiden yolunu kördüğüm etme diyorum yada diyoruz

Okula gidiyorlar gelen bayan da zaten ücret karşılığı gelip bakıyor işte haftada bir ya da iki kez falan bir kaç saat çıkıyorum. Bir ara dediğiniz tarzda çok denedim. Evde yemek, kuru pasta, yaş pasta vb ürünlerin satışı. Ama çevre yok. Satış yapsam da yeterli olmadı. Etiketleme işi VS buldum gece çocukları bırakıp gittim yazın geldiğimde ağlarken buldum ikisini güvenlik aradı cama VS çıkmışlar sabah erken kalkıp. Allahtan giriş kat tercih ettim. Çocuklar için.
Bir de çocuklar için bu işi yapıyorum deyin de tam olsun. Devlet sizden daha iyi bakar o çocuklara.

kardeşiniz ne yapıyor şimdi?
Onun durumu da beni çok zedeliyor ailem çok umursamaz. Kardeşime de elimden geldiğince destek oluyorum. Açık öğretimden okuması için yazdırdım hatta sınavlara online birlikte girdik. Tabi yaşadığı olayı unutamıyor ve hala izleri var. Bende arada bunu düşünüp hala inanamıyorum. Ama maalesef başımıza geldi

X