Dertsiz başıma dert açtım

Sarhoşken ne var ne yok anlattım yazmışsın şimdi muhafazakar bi hayat tasvir ediyorsun, şuan bile sarhoş olabilirsin bu kafa iyi değil, az sonra banlanacaksın artık ordan saydırırsın bize
Sensin sarhoş ben alkol sigara kullanmıyorum kevaşe sürtük demek ki sen içiyorsun kişi kendisinden bilir işi o yazdığım bununla tanıştığım ilk zmanalarda oldu içmiyorum bıraktım götüne bir şey mi soktum da bu kadar ısrarla yapmadığım şeyi yaptım diyorsun

Çokta umrumda geldiğime yazdığıma pişman oldum bir kaç kişi dışında hepsini iğrenç ruhu pis bozuk egodan içi dışı batmış yaratıklarsınız Allahım kınadığınız her şeyi başınıza versin yaşamdan ölmeyin
Şimdi seni savcılığa verseler ne halt yiyeceksin ?

Sensin sarhoş ben alkol sigara kullanmıyorum kevaşe sürtük demek ki sen içiyorsun kişi kendisinden bilir işi o yazdığım bununla tanıştığım ilk zmanalarda oldu içmiyorum bıraktım götüne bir şey mi soktum da bu kadar ısrarla yapmadığım şeyi yaptım diyorsun
Hop ağır ol Mune Mune

Bu kadını lütfen savcılıga verin.
Ahlaksız.
Hemen sen ver gerizekalı salak kadınlar klubüdne biri bana küfür etti hakim bey hemen içeri atın onu hemen ya hu önce devlet tecavüze uğramış küçük yaşta çocukların tecavüzcüsünü içeri atmayı öğrensin sonra sen şikayet et ben tutuklanayım olur mu

Hemen sen ver gerizekalı salak kadınlar klubüdne biri bana küfür etti hakim bey hemen içeri atın onu hemen ya hu önce devlet tecavüze uğramış küçük yaşta çocukların tecavüzcüsünü içeri atmayı öğrensin sonra sen şikayet et ben tutuklanayım olur mu
Peki ben de listeye eklendim.
Kurumuın avukatını arayıp ekran görüntüleri ile gideceğim.
Çocukların için de yazdıgın konu üzerine suç duyusunda bulunacağım.

Sakin olmaya çalışıyorum başarmak zorundayım atlatmak için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Önce ben iyi olmalıyım biliyorum.
Burdaki insanlar senin kötülüğün icin yazmiyor hepimiz için oncelik çocuklarımız degil mi
Cocuklar için kızıyor herkes. Konuyu actiginda bu isten kurtulmak için seçenek ariyorum diye yazmadigin için kızıyorlar.
Kardesin gelsin once onunla konus, seninle yasar mi çocuklara bakar mi
Bu adamin karakteri nasil,nasil kurtulabilirsin once onu düşünelim.

Herşeyinle ne olduğun ortada

Bunlar ego tatmini için buradalar benim tek bir egm kaydım yok sabıka sicil hiçbir şeyim yok araştıran bir şey bulamaz o kadar salak mıyım ben bunun sonrasını bilmiyor muyum gitsin araştırsın ben 2 tane kurumsal firmada çlışrım daha evvel onlar çıkar beni her yer ve herkes işe alır yeter ki şu başımdaki sıkıntılar gitsin ayrıca bu böyle iken ben asla boş durmadım açıktan okuyorum da bir mesleğim olsun diye
Kardeş işim mesleğim var ama kurumsal bir firmada daha çalışamadım ben😂
Hatta direkt çalışamıyorum, ayıptır sorması mesleğiniz yokken nasıl oldu o durum?
Umarım aynı kurumsallıktan bahsediyoruzdur:KK70:

Öyle mi.
Geçen gün evinden aglayarak alınan kişiyi okusun belki inanır.
Eminim öyledir benim delilli ispatlı bir şeyim yok ki eskort sitesine üye değilim bir şey değilim gitsin baksınlar iki tane insana küfür ettiğim için mi yargılanacağım olsun yargılanayım mahkeme kaç sene sürer

Kardeş işim mesleğim var ama kurumsal bir firmada daha çalışamadım ben😂
Hatta direkt çalışamıyorum, ayıptır sorması mesleğiniz yokken nasıl oldu o durum?
Umarım aynı kurumsallıktan bahsediyoruzdur:KK70:
İşçi olarak çalıştım ama kurumsal bir firmaydı iksii de işçiydim ben müdürüm demedim

Eminim öyledir benim delilli ispatlı bir şeyim yok ki eskort sitesine üye değilim bir şey değilim gitsin baksınlar iki tane insana küfür ettiğim için mi yargılanacağım olsun yargılanayım mahkeme kaç sene sürer
Yazdıkların ortada benim için bı problem yok, derdini savcıya anlatırsın.
Çocuklarının alınması için de başvuracagım.

X