Dertsiz başıma dert açtım

Hanımlar kusura bakmayın siteye yeni giriş yaptım, konuyla alakalı rapor yapıldı mı bakmaya fırsatım olmadı, direkt sizlerin etiketlemeleri üzerinden topikte buldum kendimi.

Küfürleri görmek yetti üyelik iptal edildi, küfür ve hakaret edilen arkadaşlarımızın kişi hakkında savcılığa suç duyurusu yapma hakkı saklıdır, ayrıca etiketlerden birinde çocuklardan bahsedildiğini okudum yanılmıyorsam, bu konuyla alakalı olarak da cimer'e şikayette bulunabilirsiniz.

Yazdıklarım kesinlikle yargılama amaçlı değildir.

siz çocuklarınızı , çocuk sığınma evi ne götürmek istemiyorsunuz , çünki orada her türden insanın çocuğu var diyorsunuz . Peki sizin yaptığınız iş yani ESKORT’luk çok normal çok gururlu hasiyetli bir iş mi ? Hani sizin çocuklarının hiç bir suçu yok ya sizin yaptığınız işle alakalı oradaki çocuklarında hiç bir suçu yok . Başkalarıda sizin çocuklarınızla görüştürmek istemez , kendi çocuklarını dışlanır o yavrucaklar yazık annelerinin yaptığı hata ile damgalanırlar .

ayrıca her verilen fikir için bi bahane sunmussunuz . Ne bekliyorsunuz ne denilsin istersiniz ? Aa çok doğru yoldasın devamke ?

Bu çocukların babasından nafaka almıyor musunuz? Çocuklar kaç yaşında? Ailenizin yanındayken market, konfeksiyon, temizlik gibi işlerde çalışabilirdiniz. Neden bu yolu seçtiniz?

Okuyunca kanım dondu, aklıma "Anne" dizisi geldi, içim daraldı, sıkıldım of.

Hemen o adamdan kurtulun, sizi sevdiği için değil kazandığınız para için yanınızda.
Zaten seven adam asla böyle birşeye müsade etmez, bu zamana kadar zorunluluktan yaptın şimdi ben varım der ve asla müsade etmez.
Eğer gidemeyecek durumdaysan lütfen çocukları yurda ver, en azından okusunlar. Devlet bu çocuklara 18 yaşından sonra iş imkânı da sağlıyor.

Ya ben uzuldum okudukca, cocuklarimin biseyden haberi yok diyo, hep yanlarindayim diyo, simdi o 4 yasinda ki bebeyi sak diye gelip anasinin koynundan ayirsalar, ne hale düser ya, bebek daha, kendi naparsa yapsin, ama bebeklere cok uzuldum, keske sikayet etmeseydiniz :KK43: 4 yas anneden boylebu sekilde koparilmak icin cok kucuk
4 yaş üvey baba tacizi yada annenin takıntılılarından birinden zarar görmek için de çok küçük bir yaş.. evlatlarına sahip çıkmak için bambaşka yollar varken neden bu yolu seçer insan.. hiç mi düşünmez yavrularını.. belki o çocuk ülkedeki en başarılı asker seviyesinde olacak tek hayali bu olacak belki ama bu durum karşısına çıkacak hele de cimer başvurusu sonrası. Günah değil mi çocuklara. Böyle bir annenin yanında olmaktansa devlet korumasında olması daha iyi. Yazarken kolay yazıyor gibi görünsem de ağlayarak yazıyorum inanın. Hastayım diye yavrularımı babaannelerine yolladım. 3 gün oldu deliriyorum hasretlerinden 😔😔 bir annenin evlatlarının hayatını geleceğini huzur ve mutluluğunu riske edecek lüksü yok olmamalı anne dediğin böyle hatalar yapamaz yapmamalı..

Ya ben uzuldum okudukca, cocuklarimin biseyden haberi yok diyo, hep yanlarindayim diyo, simdi o 4 yasinda ki bebeyi sak diye gelip anasinin koynundan ayirsalar, ne hale düser ya, bebek daha, kendi naparsa yapsin, ama bebeklere cok uzuldum, keske sikayet etmeseydiniz :KK43: 4 yas anneden boylebu sekilde koparilmak icin cok kucuk
Ne yalan soylim bende üzüldüm 🙁keşke bu işleri yapmasa o çocuklara da yazık. Dusundumde çocukken annem ağzıma siçsa yine pacasina yapisirdim

O pzvgi aslında şikayet etmek lazımdı kadın pazarlıyor diye

4 yaş üvey baba tacizi yada annenin takıntılılarından birinden zarar görmek için de çok küçük bir yaş.. evlatlarına sahip çıkmak için bambaşka yollar varken neden bu yolu seçer insan.. hiç mi düşünmez yavrularını.. belki o çocuk ülkedeki en başarılı asker seviyesinde olacak tek hayali bu olacak belki ama bu durum karşısına çıkacak hele de cimer başvurusu sonrası. Günah değil mi çocuklara. Böyle bir annenin yanında olmaktansa devlet korumasında olması daha iyi. Yazarken kolay yazıyor gibi görünsem de ağlayarak yazıyorum inanın. Hastayım diye yavrularımı babaannelerine yolladım. 3 gün oldu deliriyorum hasretlerinden 😔😔 bir annenin evlatlarının hayatını geleceğini huzur ve mutluluğunu riske edecek lüksü yok olmamalı anne dediğin böyle hatalar yapamaz yapmamalı..
Sanki ispatlanmis, taciz tecavüz var. Evet boyle bir risk var,ama boyle bi olay olmus olsa o cocuklar o adamla kalmak istemez ki 5 dk bile ayni evde, ay neyse bilemedim,icim daraldi, gelip evladimi zorla alip goturduklerini, benden ayirdiklarini dusundum, icim katildi, insallah mutlu olsun o cocuklar da, her cocuk gibi

Sanki ispatlanmis, taciz tecavüz var. Evet boyle bir risk var,ama boyle bi olay olmus olsa o cocuklar o adamla kalmak istemez ki 5 dk bile ayni evde, ay neyse bilemedim,icim daraldi, gelip evladimi zorla alip goturduklerini, benden ayirdiklarini dusundum, icim katildi, insallah mutlu olsun o cocuklar da, her cocuk gibi
Evladınızı yabancı birine bırakıp fuhuş yapmaya giderseniz zorla ayırsınlar bi zahmet! Öz babası tarafından tecavüze uğrayan ve 8 yaşında ergenliğe giren, kronik kabızlık yaşayan öğrencim oldu benim.. konu sahibinin yaşantısı bizimki gibi değil. Anneleri onları düşünmeden hareket ediyor. Maalesef fatura çocuklara kesiliyor. Herkes anne baba olamıyor maalesef. Umarım bahtları güzel olur..

Geçen yıldı sanırım Müge Anlida Aleyna Çakır gündemdeydi. Arkadaşının biri hayatını anlatıyordu. Müge Anlı ben sana yardımcı olacağım seni bu hayattan kurtaracagim istermisin demişti. Ona iş bulacağını falan söylemişti. Kadın kabul etmemişti. Çok şaşırmıştım bu kadar şikayet edip uzatılan yardım elini itmisti resmen. Konuyu okuyunca bu geldi aklıma. Kazandıkları para iyi geliyor herhalde, huzurlarinin artacagini bilse de daha az kazanacakları işi istemiyorlar. Konu sahibi de öyle . Dilerim çocukları kurtarılır.

X