Deryak'ın Diyet Günlüğü

bugünkü menüm şöyle asla dışına çıkmayacağım akşamki kaçamağı telafi edeceğime söz veridm kendime :)

15.09.2011

sabah: 2 dl kızarmış ekmek
2kk peynir
3 zeytin
2 çiğ biber

ara:3 kırmızı erik

öğlen: 5 çk kabak yemeği
3çk yoğurt
2 dl ekmek

ara: 1 bardak tarçınlı süt

ara: bir kaç tane üzüm

akşam: ızgara tavuk göğsü 100 gr kadar
salata +2 dl ekmek

canım menü çok güzel aralar falan çok iyi ekmek kepekli mi kepeksiz mi:KK61:

kepekli canım bazen çavdar alıyorum bazen tam tahıllı oluyo ama kesinlikle beyaz ekmek tüketmiyorum. diyette değilkende beyaz ekmek yemezdim zaten uzun zaman oldu tadını unuttum. tam tahıllı favorim :KK70:

Son düzenleme:
kepekli canım bazen çavdar alıyorum bazen tam tahıllı oluyo ama kesinlikle beyaz ekmek tüketmiyorum. diyette değilkende beyaz ekmek yemezdim zaten uzun zaman oldu tadını unuttum. tam tahıllı favorim :KK70:

süpersin o zaman tatlım aynen böyle devam :KK1: bugünkü menü de çok iyi tebrikler canım :KK9::KK9:

süpersin o zaman tatlım aynen böyle devam :KK1: bugünkü menü de çok iyi tebrikler canım :KK9::KK9:

teşekkürler tatlımm menümün dışına gram çıkmadım bugün şimdide eve gideceğim ızgara tavuğum beni bekliyor. ve tabi salatam. ekmeklerimi kızartıcam bu akşam çünkü dolapta duruyor bozulmasın diye bayatlıyor haliyle kızartınca hem daha tok tutuyor hemde daha lezzetli :KK70: hadi bakalım bugünü güzel kapatalım :KK52:

derya selam canım nasılsın

tam okumadım ama bu hafta kilo vermişmisin bu arada kk birlikte zayıflıyor nereye gitti yerimi değişti bulamıyroum sen ordaydın değilmi

derya selam canım nasılsın

tam okumadım ama bu hafta kilo vermişmisin bu arada kk birlikte zayıflıyor nereye gitti yerimi değişti bulamıyroum sen ordaydın değilmi

evet canım verdim ama açıklamadım çarşamba günü açıklayacağım toplam kilomu:) zuhrecim linki atmış ordan tıklayıp yazmaya devam edebilirsin tatlım.. :KK3:

sevgili günlüğüm bugün yine çok güzel bir menü hazırladım sana bakalım beğenecekmisin

sabah: 3 dl kızarmış ekmek 4 zeytin
1kk peynir 3 biber

ara: 3 erik

öğlen: 1 tabak haşlanmış börülce 1 domates
3 çk yoğurt
2 dl ekmek

ara: 6-7 adet üzüm

akşam : 3 adet ızgara köfte 2 dl ekmek +salata

ara öğünüm yok akşam yine
:KK37:
dünkü gibi listemi aşmadım bugün akşamada aşmayacağım işallah

Son düzenleme:
sabah: 2 dl ekmek
2 biber
1 sahanda az zeytin yağıyla yapılmış yumurta
1 küçük kase cips

ara: sabatan ara yapmayacağım cips yüzünden

bugün zaten öğleden sonra temizliğe adıcam kendimi :KK70: fazla fazla harcıcam kalorileri :KK70:

öğlen: 1 haşlanmış yumurtalı 1kk peynirli salata
2 dl ekmek

ara: 1 şeftali

akşam : 2 küçük dolma 1 kase cacık

bütün gün yiyeceklerim bunlar biraz saçmaladım menüyü bugün ama elimden geldiğince fırsatlarıma göre düzgün tutmaya çalıştım. bugün cumartesi işyerinde öğle yemeği yok evden getirdiğim şeyleri salata yapıpı yicem :KK70: akşamada dolma yapcam:KK51:

sevgili günlüğüm bugün yine çok güzel bir menü hazırladım sana bakalım beğenecekmisin

sabah: 3 dl kızarmış ekmek 4 zeytin
1kk peynir 3 biber

ara: 3 erik

öğlen: 1 tabak haşlanmış börülce 1 domates
3 çk yoğurt
2 dl ekmek

ara: 6-7 adet üzüm

akşam : 3 adet ızgara köfte 2 dl ekmek +salata

ara öğünüm yok akşam yine
:KK37:
dünkü gibi listemi aşmadım bugün akşamada aşmayacağım işallah

sabah: 2 dl ekmek
2 biber
1 sahanda az zeytin yağıyla yapılmış yumurta
1 küçük kase cips

ara: sabatan ara yapmayacağım cips yüzünden

bugün zaten öğleden sonra temizliğe adıcam kendimi :KK70: fazla fazla harcıcam kalorileri :KK70:

öğlen: 1 haşlanmış yumurtalı 1kk peynirli salata
2 dl ekmek

ara: 1 şeftali

akşam : 2 küçük dolma 1 kase cacık

bütün gün yiyeceklerim bunlar biraz saçmaladım menüyü bugün ama elimden geldiğince fırsatlarıma göre düzgün tutmaya çalıştım. bugün cumartesi işyerinde öğle yemeği yok evden getirdiğim şeyleri salata yapıpı yicem :KK70: akşamada dolma yapcam:KK51:

2 menünüde tebrik ediyorum bu arada cips zaten küçük kase yemişsin bide ara yapmamışsın sıkma canını bu tür şeylerde arada metobolizmayı hılandırıyor bide yedikten sonra pişman olma metobolizma desinki bu diyeti bıraktı eski haline dönüp çalışayım der .evet cümlelerim biraz saçma oldu ama .umarım anlatmak istediğimi anlatmışımdır

2 menünüde tebrik ediyorum bu arada cips zaten küçük kase yemişsin bide ara yapmamışsın sıkma canını bu tür şeylerde arada metobolizmayı hılandırıyor bide yedikten sonra pişman olma metobolizma desinki bu diyeti bıraktı eski haline dönüp çalışayım der .evet cümlelerim biraz saçma oldu ama .umarım anlatmak istediğimi anlatmışımdır

ne demek istediğini anladım tatlım :44: ben herşeyi kasamıyom nedense kastımmı daha çok saldırıyom bu defa :KK70: :KK53: işallah bugünden sonra iyi olacak...sağol tatlım :KK56:

Son düzenleme:
Dün çok az yedim ve çok halsiz kaldım tansiyonum düştü erkenden cuk yatağa girdim. bundan sonra o kadar az yemeği düşünmüyorum.. bugün yiyeceklerim

sabah: kaşarlı sucuklu tost 1sb ayran

ara: 1 kocaman italyan erik küçük elma gibi boyu

öğlen: 1 tabak menemen 2 dl ekmek
1 bardak ayran

ara: 1 erik

ara: 1 erik

akşam: 2 küçük biber dolma 1 kase cacık

ara: 1 bardak süt

Son düzenleme:
bende az yediğimde senin gibi oluyorum canım başım falan dönüyo aman dikkatli ol kilo vereyim derken sağlığından olma :KK20:

X