Devam etmeli miyim?

Anksiy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2015
1.005
802
Yasadigim ruhsal bunalimi bosanma asamasinda yasadigim zorluklari onceki konularimda bilen biliyor.Psikologumun onerisiyle bir youtube kanali ve instagram sayfasi actim. Burda yaptigim yemekleri paylasiyirum guzel cekim yaptigimi dusunmeme ragmen youtube ve instagramdan hele youtubedan dogru duzgun hic takipcim olmuyor. Bu hobi gozuyle bak diyor psikologum ama ben onda da basarili olamiyorum diye uzuluyorum. Yemek sayfalarina bakiyorum benden daha kotu yapmis olan yemekleri bi cok takipcisi var. Bi suru begeni aliyor.Ben bu isi anlamadim bilen var mi nedenini

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle platformlarda bir anda takipçi olamıyor malesef...zaman geçmesi ve içerik uretmen ve sıkça kullanman lazım 🤷‍♀️

Yasadigim ruhsal bunalimi bosanma asamasinda yasadigim zorluklari onceki konularimda bilen biliyor.Psikologumun onerisiyle ektarifsarayi adli bir youtube kanali ve instagram sayfasi actim. Burda yaptigim yemekleri paylasiyirum guzel cekim yaptigimi dusunmeme ragmen youtube ve instagramdan hele youtubedan dogru duzgun hic takipcim olmuyor. Bu hobi gozuyle bak diyor psikologum ama ben onda da basarili olamiyorum diye uzuluyorum. Yemek sayfalarina bakiyorum benden daha kotu yapmis olan yemekleri bi cok takipcisi var. Bi suru begeni aliyor.Ben bu isi anlamadim bilen var mi nedenini
Instagramda takipci sayiniz fena sayilmaz. Tanitimda gayret edin. Kendinizi basarisizliga kodlandirsaniz tabi ki hevesiniz kacar. Martda acilmis bir sayfa icin baya iyi takipci kazanmissiniz

Böyle platformlarda bir anda takipçi olamıyor malesef...zaman geçmesi ve içerik uretmen ve sıkça kullanman lazım 🤷‍♀️
Haklisiniz sanirim ben biraz aceleci davrandim psikolojum vazgecme senin hobin diyor ama sanki bosuna ugrasiyomusum gibi geliyor.

Yasadigim ruhsal bunalimi bosanma asamasinda yasadigim zorluklari onceki konularimda bilen biliyor.Psikologumun onerisiyle ektarifsarayi adli bir youtube kanali ve instagram sayfasi actim. Burda yaptigim yemekleri paylasiyirum guzel cekim yaptigimi dusunmeme ragmen youtube ve instagramdan hele youtubedan dogru duzgun hic takipcim olmuyor. Bu hobi gozuyle bak diyor psikologum ama ben onda da basarili olamiyorum diye uzuluyorum. Yemek sayfalarina bakiyorum benden daha kotu yapmis olan yemekleri bi cok takipcisi var. Bi suru begeni aliyor.Ben bu isi anlamadim bilen var mi nedenini
Biz takip edelim diye mi konu actınız🤪

Özetle takipçi kasmak için burayı kullanıyormuşsun gibi geldi bana :)
Sayfanın adına kadar verince böyle düşündürüyor.
Yok cidden takipci kasmak icin yazmadim sadece ogrenmek istiyorum kimse beni takip etmesin isterse bu platformdan sadece yapan var mi ya da yazdigim konu hakkinda yorum almak istedim.Inceleyen olursa basarili olup olmadigima bakar belki diye sayfa ismi yazdim takip atmasin boyle dusunen varsa zaten lutfen

Instagramda takipci sayiniz fena sayilmaz. Tanitimda gayret edin. Kendinizi basarisizliga kodlandirsaniz tabi ki hevesiniz kacar. Martda acilmis bir sayfa icin baya iyi takipci kazanmissiniz
Nasil tanitim yapabilirim bazen bosa caba gosteriyormusum gibi geliyor ama

Kaşla göz arasında sayfanın reklamını da yaptınız hadi 😄 "ay hiç öyle bir niyetim yoktu" söyleminiz de pek inandırıcı gelmeyecek maalesef zira araya kullanıcı ismini sıkıştırmanız pek de tesadüfi değil diye düşünüyorum

Psikologum neden youtube kanalı ac dedi vazgecme hobin bu senin falan asırı anlamsız bence
Aşırı anlamsız değil, insanın sinirini stresini üzüntüsünü azaltması veya stabil tutması, başka bir konuya odaklanarak ancak geçer ya da dizginlenir. Mantıklı olmuş bu sebeple bir hobi edinmek. yoksa insan oturur sorununu düşünür. Şimdi bu bayan yemek yapıyor sunum hazırlıyor paylaşıyor beğeni bekliyor. oturup derdini düşünüp büyütmektense "aşırı anlamlı" bir davranış.

Kaşla göz arasında sayfanın reklamını da yaptınız hadi 😄 "ay hiç öyle bir niyetim yoktu" söyleminiz de pek inandırıcı gelmeyecek maalesef zira araya kullanıcı ismini sıkıştırmanız pek de tesadüfi değil diye düşünüyorum
Buyrun ismi kaldirdim bana yardimci olabilcek biri var mi belki destek bulurum diye yazdim ben buraya kullanici adina bu sekilde dikkat cekecegini dusunmedim.

Çeşitli sayfalar var karşılıklı takipleşiliyor 3-5 bini buluyor takipçi sayısı onlara bakın. Ayrıca çekiliş yapan güvenilir sayfalar var cüzi miktarlarda çekilişlerde sponsor olabilirsiniz takipçi artırmak için. Çoğu yüksek takipçili sayfalar hep bu şekilde yaptı hala da yapıyorlar.

Haklisiniz sanirim ben biraz aceleci davrandim psikolojum vazgecme senin hobin diyor ama sanki bosuna ugrasiyomusum gibi geliyor.
Hayır hayır öyle demek istemedim...yani bir anda olmaz , zamanla olur siz aktif oldukça paylaşım yaptıkça kefeye düştükçe vs...vazgeçmeyin
Ben de takip ederim :KK66:

X