Devam etmeli miyim?

Hayır hayır öyle demek istemedim...yani bir anda olmaz , zamanla olur siz aktif oldukça paylaşım yaptıkça kefeye düştükçe vs...vazgeçmeyin
Ben de takip ederim :KK66:
Bir bayan 2014 den beri devam ediyormus ve o yuzden sanirim dediginiz gibi cok uzun sure devam ettikleri icin sanirim cok populer ilerliyorlar dediginiz gibi

Çeşitli sayfalar var karşılıklı takipleşiliyor 3-5 bini buluyor takipçi sayısı onlara bakın. Ayrıca çekiliş yapan güvenilir sayfalar var cüzi miktarlarda çekilişlerde sponsor olabilirsiniz takipçi artırmak için. Çoğu yüksek takipçili sayfalar hep bu şekilde yaptı hala da yapıyorlar.
Nasil yani fazla anlamadim 3 5 bini bulan sayfalari. Calismadigim icin cekilis sponsoru olamamda ilki sanirim bilmedigim birseymis

Aşırı anlamsız değil, insanın sinirini stresini üzüntüsünü azaltması veya stabil tutması, başka bir konuya odaklanarak ancak geçer ya da dizginlenir. Mantıklı olmuş bu sebeple bir hobi edinmek. yoksa insan oturur sorununu düşünür. Şimdi bu bayan yemek yapıyor sunum hazırlıyor paylaşıyor beğeni bekliyor. oturup derdini düşünüp büyütmektense "aşırı anlamlı" bir davranış.
Tesekkur ederim desteginiz icin

Biz takip edelim diye mi konu actınız🤪
Neden art niyetli yaklasiyorsunuz fikir almak icin paylastim sadece. Ki bu yasak bisey de oldugunu dusunmuyorum ben direkt boyle bir konuda acabilirdim belki engel alirdim bilemem ama ben sadece destek almak icin yazdim illa takipcim olun diye degil

Valla bence baya baya takipçi kazanmak ve görüntülenme sayınızı arttırmak için buraya konu açtınız 😝

Ama olsun bir de sizi takip edelim canınız sağolsun 😁

Domates çorbanızı bir sonrakine domatesleri fırında kurutarak yaparsanız çok daha lezzetli olacaktır..🙈

X