devamı-intihar etmeyi düşündüğüm gün veda günü

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.222
6.407
41
Off bu nasıl topic? Yeni üyelerin dertleri bunun yanında Polyana gibi kalır 😀 ay iyi ki o zamana denk gelmedik. 🙏🏻Benim gördüğüm şu an ki üyeler çok güçlü, kararlı kadınlar. 👍🏻👏🏻 Şu köprüye çıkan adama “Hadi” diye alkış tutanlar gibi gaz verirdik 😀

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

-Stardust-

Move on honey ;)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
911
1.600
Ya bende hatırlıyorum o konuları, kaç kez ayrılıp barismisti ve işi de olmasına rağmen kocası kendini aldatmaya devam ettiği halde yapamıyorum deyip barışmak isteyen bir üye vardı. Aynı üye mi acaba, ağzım açık okumuştum o zamanlar.

Cidden sağlam bir psikologdan sağlam bir destek gerekiyor bu insanlara.

chamallows

Karpuz kadar kafan var çekirdeği kadar beynin yok
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
23.069
40.103
En son 3. kez boşayacagaaam diye bagriniyordu ben ondan sonrasini kaçırdım valla her konusunu gördüğümde sac baş yoldurtan koca askindan adeta delirmiş bir canliydi kendisi :deli:
koca aşki degildi.
mal mülk olayi vardi sanirim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1396 gün geçti.

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.222
6.407
41
Sen annesin...... Her ne durumda olursan ol yaşamak zorundasın...... Hepimiz insanız ve her şey bizler için..... Her şeyi düşünüp dogurmaliydin.... Niye doğurdun o zaman.... Onlara bunu yaparsan onlarin hayatı daha kötü olacak farkında misin......Noktalarla anlatmışsın bende noktalarla anlarsın diye bol koydum..........

6 sene öncesinin konusunu neden güncellersiniz? Amaç? Merak ediyorum gerçekten arama yaparken ne diye aradığınız? En tuhaf başlıklar filan diye mi? Tedavülde olmayan üyelere cevap vermek peki? Kafamda kentsel dönüşümler 🙄

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 93 gün kaldı.

Bebeğinizin beyin dalga şekilleri artık doğmuş bir bebeğin beyin dalga şekilleri ile aynı. Bebeğinizin beyninin görsel ve işitsel bilgileri işleyen bölümünde faaliyetlenme başladı. Anneler artık haftada 200-400 gr kilo alırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

-Stardust-

Move on honey ;)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
911
1.600
6 sene öncesinin konusunu neden güncellersiniz? Amaç? Merak ediyorum gerçekten arama yaparken ne diye aradığınız? En tuhaf başlıklar filan diye mi? Tedavülde olmayan üyelere cevap vermek peki? Kafamda kentsel dönüşümler 🙄

Ben de konu sahibi kendisi geldi yazdi heralde diye bakınıyorum. Hani düzeldim, durumum şimdi şu, o zamanlar böyle bir konu açmışım ama geçti çok şükür tarzında.

BirGonca06

Atatürk'ün Kadın Askeri 💜
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
1.362
2.584
Hayret gerçekten! 2015 yılındaki konuya, hiç tarihine bakmadan tesellilerde bulunup güncellemek ne mana acaba?? Hayır tarihe bakmadım desen, konunun içeriği bile tarih dolu.. :KK43:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :76.2 Kg.

Kahve __Kokusu

Ben Akıllanmam Siz Delirin Gelin Yanıma 😜😜
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
6.919
17.042

RagnarLodbrok

Ölürken gülüyorum
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
3.069
4.609
Üyenin kocasının ve kadının tipini çok merak ettim. Böyle roman gibi ama karakterlerin tipleri zihinde olmayınca bi eksik kalıyor.

NilMeSeKer

Rüzgar Saçlı Kız
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Kasım 2010
8.755
15.710

Eklentiler

• images.jpeg-17.jpg
    images.jpeg-17.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 56