devamı-intihar etmeyi düşündüğüm gün veda günü

Kendine gel Selma. Saçmalıyorsun.
Ne demek keşke boşanmasaydım? Herif seni defalarca aldatmış, bi de bildiğin halde katlanmışsın.
Burada boşanan yüzlerce kadın var, hiçbirinin senin kadar güçsüz olduğunu görmedim.
Umarım bunlar olayın şokuyla yazılmış günlük parçalarıdır, ve fikrin değişmiştir.
Psikiyatrik yardım al ayrıca.
sevaptir bize bi ozet geç

sevaptir bize bi ozet geç

Uğur selmayı aldatmış, selma affetmiş. Sonra boşanmışlar. Bir daha evlenmişler sonra bir daha boşanmışlar. Adam da başkasıyla evlenmiş. Bir de kaynana var ortada birlikte yaşıyorlar. O da ortalığı karıştırmış. Selma intihar etmek istemiş edememiş. Sanırım ilk evlendiğinde etmiş ama muhtemelen ölmemiş ki bu kadar şey yazmış. Öyle işte. Anca bu kadar özetlendi.

ilk okuma başladığım an tedavi al demiştim.normal hareketler değil bunlar ve dikkat çekmeye çalışıyor amaç bu.

Bide bir arada kardeşi intihar etmiş nedenini bilmiyorum 2 gun yogun bakımda kalmış neyseki kurtulmuş

Herkes anladıgı kadarını yazsın parcaları birleştirelim :KK53:

Canım yazana kadar bi psikologa giderdin anlatır az rahatlardın. Kimsenin okuyacağını tam olarak anlayacağını sanmıyorum.

Uğur selmayı aldatmış, selma affetmiş. Sonra boşanmışlar. Bir daha evlenmişler sonra bir daha boşanmışlar. Adam da başkasıyla evlenmiş. Bir de kaynana var ortada birlikte yaşıyorlar. O da ortalığı karıştırmış. Selma intihar etmek istemiş edememiş. Sanırım ilk evlendiğinde etmiş ama muhtemelen ölmemiş ki bu kadar şey yazmış. Öyle işte. Anca bu kadar özetlendi.
sadece bu kadarını ve bu şekilde yazaydı
sayfalarca kişilere cevap verıp içini rahatlamıs olurdu.

İhanet eder mi, düzenim bozulur mu, boşanır mıyız korkuları yok artık.
Bu korkularla yaşamak kolay mıydı? Kurtuldun işte bu korkularından.
Gevşe, rahatla, keyfini çıkar.

Konularınızı anlamaya çalıştım ama bence anlatmak için yazmıyorsunuz sadece içinizdekileri döküyorsunuz amacınız düşüncelerinizi ya da hislerinizi bize anlatmak değil.Yardım alın,böyle olmaz.

X