devanın yine yeniden zayıflama macerası:))

deva89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2010
175
0
yeniden zayıflama macerasına başlıyorum ve yine sizlerle!
geçen sene bahar aylarında yine burada bir zayıflama grubunda 10 kg verdim! ama ne yazıkki daha sonra sınavlar falan derken 5-6 ay evden pek çıkmadım araya ramazan falanda girince ve birde bakmışım ki aldığım kiloları aynen geri almışım!ve şimdi tekrar sizinle zayıflamaya karar verdim!
ilk önce size hedeflarmi yazym.hedef çok önemli hedefimiz olmalıki ona ulaşmak için çabalayalm.

başlangıç tarihim 16 eylül 2011 kg:66
16 eylül-1 ekim 2kg/64kg
1 ekim-15 ekim 3kg/63kg
15 ekim-6 kasım 3kg/60kg
6 kasım-26 kasım 1kg/59kg
26 kasım-10 aralık 2 kg/58kg
10 aralık-24 aralık 2kg/56 kg
24 aralık-1 ocak 1kg/55 kg
1 ocak-15 ocak 1kg/54kg
15 ocak-1şubat 1kg/53kg
1 şubat-15 şubat 1 kg/52 kg

ilk hedef kurban bayramına yani 6 kasımda 60 kg
2.hedef 1 ocak 55 kg
ve son hedef 15 şubat 52 kg

yapmam gerekenler açısından hedeflerim ise:
sabah en geç 9 da kalkılcak
önce 1 bardak ılık su içilcek
yeşil çayla beraber güzel bir kahvaltı yaplcak
ara öğünlerde meyve,yoğurt,süt
gün içerisinde ilk 1 ay 1 lt, daha sonra 2 lt su içilcek
en az 30 dk egzersiz
en az 1 saat yürüyüş

vermem gerken 14 kg var ve önümde 5 ay var! bu süreç içerisinde desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar!

hedeflerim bunlar arkadaşlar bu hedeflerimi yapıp yapmadığıma göre günlük değerlendirmelerinizi bekliyorum.hatta şöyle yapalım günlük 10 üzerinden puan verin bana:)):KK1: napiim çok hırslıyımm!biranönce zayıflamak istyorm!:2:

canım hayırlı olsun diyet maceran inşallah istediğin kiloya ulaşırsın. keşke daha önce verdiğin kiloları geri almasaydın. ben de zamanında 15 kilo falan vermiştim hamile kalana kadar hiç geri almadım. çok dikkat ettim çünkü kilo vermek çok çok zor bişey. şimdi vereceğim kiloları Allah nasip ederse ikinci hamileliğimde bile almayı düşünmüyorum inşallah:KK52:

hoşgeldin canım hayırlı olsun günlüğün. işallah hedefine sağlıkla kavuşursun.. benim yolum senden daha uzun. hepimize sabır versin Allah. Kilo almak çok kolay ama vermek çok zor disiplinli ve azimli günler diliyorum :KK34:

günaydn canlar diycektim ama saat 13:00 inanın saatin hiç farkında değilim yani bu saatte falan kalkmadım yani:)
yine biraz geç oldu ama saat 09:30 da kalktım kahvaltımı yaptım şimdide yeşil çayımı içiyorum daha sonrada biraz yürüyüş inşallah.:KK8:

kahvaltı menüm:
1 haşlanmış yumurta,
yarım dilim ekmek,
1 kepekli gevrek,
2 ceviz,
1 çay kaşığı bal,
domates-salatalık,
ve yanında yeşil çayım.
:KK62:

canım hayırlı olsun diyet maceran inşallah istediğin kiloya ulaşırsın. keşke daha önce verdiğin kiloları geri almasaydın. ben de zamanında 15 kilo falan vermiştim hamile kalana kadar hiç geri almadım. çok dikkat ettim çünkü kilo vermek çok çok zor bişey. şimdi vereceğim kiloları Allah nasip ederse ikinci hamileliğimde bile almayı düşünmüyorum inşallah:KK52:

inşallh canm.keşke almasaydm ama sınav stresi çalışmalar derken 5 ay hiç evden çıkmayınca insan hiç farkında olmuyor 5 ayın sonunda bi bakmşm bütün kilolar geri dönmüş:KK43: gerçekten çok kötü bi durum ama birdaha yaşamam inşallah.

hoşgeldin canım hayırlı olsun günlüğün. işallah hedefine sağlıkla kavuşursun.. benim yolum senden daha uzun. hepimize sabır versin Allah. Kilo almak çok kolay ama vermek çok zor disiplinli ve azimli günler diliyorum :KK34:

hoşbuldm canm.inşallah canm en kısa zamanda o güzel zayıf günlerime ulaşırım.

bende kilo çizelgesi yapamıyorum arkadaslar bılen varsa yardım edebılır mi???

öğlen yemek menüm:
4 kaşık bezelyeli patates,
salata,
1 tane kepekli gevrek

off 1 lt suyu şimdiden bitirdm!
şimdi yürüyüşe çıkıyorm:KK55::KK55::KK55:

hayırlı olsun cnm diyetin çok güzel sağlıklı suyunu yürüyüşünüde yapıosun ben 3 aydır kilo vermm durmustu bende az ve sağlıklı yiyordum şimdi 1 haftalık bi şok diyetini yapıorum 2 kilo verdim salı bitiyo:) sana güveniyorum hagi 5oleri görelim :21::21:

ii akşamlar!
bugün sabah kahvaltım:
menemen,
1 dilim ekmek,
bitki çayı

öğlen:
1 tabak zeytinyağlı yeşil fasülye,
1 tane kepekli gevrek,

ara öğünlerimde:
1 elma,1armut 1 bardak yeşilçay ve 1 lt su

akşam üstü sadece biraz fasülye kaşıkladm.

günlük hareket ise bol bol ütü ve ev işi birazdanda egzersiz yapcam.
bugünlük bu kadar.:KK64::KK66:

devacım merhaba aldığın kiloları bi an önce sağlıkla ve bir daha almamak üzere vermeni diliyorum :nazar::KK1:

günaydın!
kahvaltımı yaptım menüm:
1 haşlanmış yumurta,
1 dilim ekmek,
2 yeşil biber,
yarım domates,
ve yeşil çay.
şimdi ev işlerini bitirim yürüyüş ve egzersiz yapcm.:KK8::KK62::KK66::KK66:

bende pazartesi vaya salı başlamak istiyorum diyete ramazanda diyetteydim bayramda diyeti bitirdik malum ama vermem gerek tekrar 3gk vermiştim ne güzel ama ben ne yediğini yazılmasını sevmyorum bide mecbur olunca ayrılıyom guruptan benevlenmeden öncede rejim yaptım 20 kg vermiştim ama şunu şunu yiyeyim diye kendimi şartlandırmadım bazen hiç birşey yemedim bazen az yedim ama 20 kg vermiştim 58 57 olmuştum evlendim hop geri hepsini aldım şimdide ayarım kaçtı kendime hakim olamıyorum amahırslanırsam başarıyorum ona eminim :KK19:

ben de zayıflamak istiyorum sayenizde belki motive olurum .....şu an 90 kiloyum gelecek hafta sonu tekrar yazıcam bakalım kaç kilo oldum....benim motivasyon sorunum var umarım burada onu bulurum.....

X