Devlet Hastanesinde Kaplama Diş

ne zaman yaptırdınız, memnun musunuz? yemek yeme konusunda sorun oldu mu?

İlk önce dedim ki bu dişler asla benim dişlerim olamaz hep bi fazlalık ağzımda. Ne yemek yiorum ne bişey. Ama allahım nasıl bir vücut yarattıysa bi süre sonra sanki doğuştan beri bu dişler varmış gibi oldu. Çok da güzeller:):)

İlk önce dedim ki bu dişler asla benim dişlerim olamaz hep bi fazlalık ağzımda. Ne yemek yiorum ne bişey. Ama allahım nasıl bir vücut yarattıysa bi süre sonra sanki doğuştan beri bu dişler varmış gibi oldu. Çok da güzeller:):)
Ayy ben de sanırım aynı öyle olurum. Alışmakta zorlanırım. Ama alışılıyorsa hiç sorun değil çok teşekkürler. Güle güle kullanın :)

😊😊

Eklentiler

• 20191012_145913.jpg
    20191012_145913.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 1.394
Merhaba, uzun zaman sonra benim de kaplama dişim bugün takıldı. Kanal tedavisi sırasında geçici dolgu, normal dolgu, kesim gibi aşamalar sırasında diş etlerim kanadığı için biraz uzun sürdü. Bir de geçici dişle 18 gün kadar yaşadım. Ve bugün zirkon kaplama dişim takıldı. Kendi dişimden hiçbir fark yok. Görenlerin onun kaplama olduğunu anlaması hekim olanlar dışında imkansız. Sonuç olarak devlet hastanesinde de kaplama diş gayet güzel şekilde yapılabiliyormuş. Eğer düşünenler varsa buraya güzel bir örnek olsun diye yorumumu bırakıyorum. Çünkü zamanında ben çok endişeliydim bu konuda. Kalın sağlıcakla

Merhaba, uzun zaman sonra benim de kaplama dişim bugün takıldı. Kanal tedavisi sırasında geçici dolgu, normal dolgu, kesim gibi aşamalar sırasında diş etlerim kanadığı için biraz uzun sürdü. Bir de geçici dişle 18 gün kadar yaşadım. Ve bugün zirkon kaplama dişim takıldı. Kendi dişimden hiçbir fark yok. Görenlerin onun kaplama olduğunu anlaması hekim olanlar dışında imkansız. Sonuç olarak devlet hastanesinde de kaplama diş gayet güzel şekilde yapılabiliyormuş. Eğer düşünenler varsa buraya güzel bir örnek olsun diye yorumumu bırakıyorum. Çünkü zamanında ben çok endişeliydim bu konuda. Kalın sağlıcakla
Merhaba hangi şehir Dr onerirmisiniz ?

Merhaba hangi şehir Dr onerirmisiniz ?

Merhaba, ben küçük bir ilde yaşıyorum. Aynı ilde yaşadığımızı sanmıyorum. O yüzden Dr. önersem de işinize yaramayacaktır. Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine gittiğinizde genç ve size güven veren bir hekim seçmenizi öneririm. Aynı doktora geçenlerde yeniden gittim yanındaki hekim arkadaşı hangi dişimin kaplama olduğunu anlayamadı. O yüzden de zirkonyum öneriyorum. Şu ana kadar maşallah hiçbir sorun yaşamadım. İnşallah en kısa zamanda istediğiniz gibi olur her şey :)

X