Diana 35 doğum kontrol hapı.

Ozlm er

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2018
147
41
44
Merhaba 7 cm miyomum var Dr bu son kontrolde Diana 35 verdi adetin 1. Günü başla dedi başladım ama adetimi kesti ve kahverengi akıntıya çevirdi ve aşırı mide bulantısı kusma yaptı. İlacı 5 gün kullandım ve bıraktım. 5 gün boyunca kahverengi akıntı devam etti. Normalde 3.4 gün adet olurum şuan reglinin 9. Günü hala çok hafif lekelenme tarzı akıntı geliyor bazen hafif kan oluyor ped kullanacak gibi değil tuvalete çıktık a peçeteye bulaşıyor. Daha önce hiç böyle birşey yaşamadım. 40 yasında ve bekarım. Ben ilaca bağladım varmı bu ilacı kullanıp bunu yaşayan???

Merhabalar ben pcoslu olduğum için adetlerim çok düzensizdi bu ilacı heralde 5 yıl falan kullanmışımdır. Fakat sizin belirttiğiniz yan etkilerin hiçbirini yaşamadım.adetlerimi de ilaç kullandığım sürelerde düzenli oldum hep.

Merhabalar ben pcoslu olduğum için adetlerim çok düzensizdi bu ilacı heralde 5 yıl falan kullanmışımdır. Fakat sizin belirttiğiniz yan etkilerin hiçbirini yaşamadım.adetlerimi de ilaç kullandığım sürelerde düzenli oldum hep.
Herkeste farklı tabii ama bir daha asla kullanmam Dr um ile görüşücem. Psikolojik olarakta çok etkiledi sürekli ağlama hali... Hayatta ilk defa bir doğum kontrol ilacı kullandım bir dahada tövbe

X