Saç Kesim Şekilleri Didim kuaför tavsiyesi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Adrasteia_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
421
364
Bir süre önce Didim'e taşındım. Gerçekten iyi saç yapan bir kuaföre henüz rastlamadım. Denedik Kerim'in hazin sonucu artık boyadan bile vazgeçtim,rezil ettikleri saçımı en azından düzgün bir şekilde kestirmek istiyorum. Bir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bir süre önce Didim'e taşındım. Gerçekten iyi saç yapan bir kuaföre henüz rastlamadım. Denedik Kerim'in hazin sonucu artık boyadan bile vazgeçtim,rezil ettikleri saçımı en azından düzgün bir şekilde kestirmek istiyorum. Bir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Ezel kuaför öneririm bende didimdeyim

Evet kötü bir fön sonrası tekrar gitmedim. Peki isim verebilir misiniz, şu kişi iyi saç keser diye.. buarada teşekkür ederim 🙏

Rica ederim benim güvendiğim nadir yerlerden diyebilirim onun dışında muazzez kuaför de var oraya kestirmistimgayet iyiydi
Bulmuşken sorayım bir şey daha ☺️ muazzez de manikür yaptırdım mesela memnun kalmadım, kırmızı beyaz da da yaptırdım yine olmadı. Manikür için öneriniz yine Ezel olur mu yoksa başka bir yer var mı?

Bulmuşken sorayım bir şey daha ☺️ muazzez de manikür yaptırdım mesela memnun kalmadım, kırmızı beyaz da da yaptırdım yine olmadı. Manikür için öneriniz yine Ezel olur mu yoksa başka bir yer var mı?
Daha önce hiç yaptırmadım manikür falan ne desem yalan olur 😂

Daha önce hiç yaptırmadım manikür falan ne desem yalan olur 😂
Ay ne iyi yapmışsınız, yaptırmayınca yaptırmaya gerek olmuyor. Ben de pediküre hiç sarmadığıma seviniyorum 😁 Bir de ev arıyoruz,duyarsanız haber verirseniz aşırı derecede sevinirim. Berbat bir ev tutmuş,dublekse tövbe ettik 💃

Ay ne iyi yapmışsınız, yaptırmayınca yaptırmaya gerek olmuyor. Ben de pediküre hiç sarmadığıma seviniyorum 😁 Bir de ev arıyoruz,duyarsanız haber verirseniz aşırı derecede sevinirim. Berbat bir ev tutmuş,dublekse tövbe ettik 💃
Didimde ev bulmak o kadar sıkıntı ki bende dublexte oturdum hemen çıktık ısıtma sorunu temizliği hiç bitmedi. Isterseniz didim kiralık ev sahibinden sitesinden bakabilirsiniz inşallah gönlünüzce bulursunuz 😊

X