didyma Burun Estetiği Ameliyatıb

didyma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
41
0
xxxxxxxxxxxxxxl

arkadşlar burnumun ve çenemin eskı ve yenı halını koydum...hem burundan ameılyat oldum hemde çeneden resımde ki gibi gerideydi çenem...şu saat itibariyle burnum tam 1 ayını doldurdu:d lütfen iyi veya kötü yorumlarınızı beklıyorumm..eleştiriye açık bir insanımmmm:1rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.324
8
vovvvv cnm süperolmuş valla...afet olmuşsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:)mşlh:)darısı bana inş:)

hannatos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
338
0
ayy çookk güzel olmuş burnunun şekli flan çook iyi desanırım şişlkler var hala onlarda innce blemiorum yani ne olursun :KK70:

didyma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
41
0
evet canım hala şiş :s doktor 6 ay sonra bu benım burnum dıyebılırsın anca dedı.....:d

didyma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
41
0
doktorum Abdülkadir Göksel bey :d bugune kadr yaptığı tüm burunlar çok doğal gerçekten benım burnumu bazıları anlamıyor bıle ki bende bunu ıstyordumm:KK70:

er_ca

6-11-2012
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
6.215
49
35
çok güzel olmuş kesin güzelliğinize güzellik katmıştır.

iy günlerde sağlıkla kulanın.

valeriya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
30
0
canım ben herşeyi inceleyen ve çok zor begenen bi insanım ama gerçektende de burnun ve çenen çok güzel olmuş gençleşmiş güzelleşmişsin güle güle kullan

SezosSs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
435
1
cok olumlu bi degisim olmus tatlim, gecmisler olsuna.s. cenen nasil??? bi sorun yasiyormusun veya tavsiye edermisin???

S

sedans

Ziyaretçi
çok geçmiş olsun cnm harika olmuşş.. dr.nu bn hiç duymamıştım ama demekki bu işllerde hiç duyulmaayan dr.larda başarılı olmazzz tezi çürütülüoo=) tabee herkes için gecerlii diildiir..
sağlıklaakulan küsel burnunu ve cenenii

butterfly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.245
7
cok dogal olmus. giderek oturup daha iyi olur eminim. bende yarın oluyorummm ve korkuu var arkadaslarrrr

kucukask

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
393
0
geçmiş olsun canım şimdiden güzel görünüyor zamanla dahada güzelleşecek eminim güle güle kullan :)

twetty84

Sevmekten kim usanır...
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
3.345
41
geçmiş olsun cnm çeneni yaptırdığında yerinde olmuş gerçekten yerimseniben

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1718 gün geçti.