Dik duruş korsesi kullanan var mı ?

_CandaS_

Çok şükür seni bana verene ...
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
6.066
72
Merhaba arkadaşlar,bu korsesiyi kullanan var mı ? Gerçekten az da olsa işe yarıyor mu ? Sırtlar dikleşiyor mu ?

Bende merak ediyorum,çocuğum için.Kullanan veya çevresinde kullananlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleme:
Bilen yok galiba,ben de merak ediyorum bu konuyu doğrusu:KK8:

Bende merak ediyorum,çocuğum için.Kullanan veya çevresinde kullananlar yazarsa sevinirim.

arkadaşlar ben aldım kullanmaya başladım, evet dik durman gerektiğini hatırlıyorsun, eğildiğin zman seni rahatsız ediyor korse.mucizeler yaratmasada far ediyor yani.yalnız bende şöyle bir durum oluştu, onu taktığımda yorulursam yada koşarsam hemen nefesim kesiliyor.çünkü göğsün altını sıkıyor biraz ki bana dar olmadı bile.bir süre kullanmayı bırakmıştım bugün yeniden taktım.

Ben de kullanmistim faydasi oluyo kesinlikle ama uzun sure takabilmek lazim.
Ben bi sure sonra biraktim.
Suan sporla sirtimi guclendiriyorum onun da faydasi cok oluyo

Ben de kullanıyorum.. Uzun süre masa başında çalışınca hep sırtım ağrır.Bunu takınca aşırı dik hissetmesem de kendimi ağrı olmuyor etkiliyor demek ki diye düşünüyorum :)

Ben kullandım abimde kullandı fakat pek bir yararını göremedik ben kendimi sporla düzelttim fakat abimde hala duruş bozukluğu var. Ama sizi yanıltmak istemem pek düzgün kullandığı söylenemez :KK31:

Bende kullandim
Eskisi gibi durdugunda rahatsiz ediyor isteristemezdik duruyorsun
Omuzlari falan cekiyorgeriye
Basit duzenek kalin bir kurdeleyle bile yapilabilir

X