Dikey Süpürge

Evet aslında philips ya da Bosch modelleriyle karşılaştıran öneren olur mu diye de merak etmiştim konuyu açarken. Dyson da az para değil çünkü. Ama yine Dyson fark atar denirse almışken düzgün bir şey alınsın diye ona yonelecegim 😬
fiyat farkı nasıl bilmiyorum böyle şeyler bir kere alınıyor diye ben araştırma yapmadan aldım açıkçası. ben alırken de öyle aman aman fark yoktu çünkü

valla modelden çok anlamam ben çeyizime v15 aldım. pişmanım. bir kere otomatik değil tuşa basınca çalışıyor. eğer evde güzel çeken kablolu süpürge varsa çok mantıklı bir bir tercih olmaz. annemde de v15 var. yengemde de var ama onun hangisi bilmiyorum onun da tetik tuşlu. kullandıkça zorlanıyor insan.
Tetik için bir aparat satılıyor internetten almıştı arkadaşım. Onu takınca basmaya gerek kalmıyor.

Rica ederim kolay gelsin. Koskoca firmanın da şunu yıllardır neden duzeltmedigini aşırı merak ediyorum 😅
valla hiç fikrim yok. çevremde 4-5 kişiyiz kullanan kilidi bile bilmiyorduk. otomatik olanları da var ama emiş gücü düşük onların. illa bjr yeri eksik kalacak demek ki. yeni modellerden başlık bile çıkarmışlar

valla hiç fikrim yok. çevremde 4-5 kişiyiz kullanan kilidi bile bilmiyorduk. otomatik olanları da var ama emiş gücü düşük onların. illa bjr yeri eksik kalacak demek ki. yeni modellerden başlık bile çıkarmışlar
Ya biz robot alacağımız için sanırım v8 alırız daha uygun fiyatı. 3.kere ev dizdigim için artık ne önemli ne değil daha iyi seçiyorum 😅

Arceligi bir yakinim daha tavsiye etmişti ama dayanıksız olduğunu bilmiyordum. Hangi modeli peki servisi de iyi ilgileniyor mu?
Bu model.ucretsiz supurgede degistiler, ucretli parcada. Garanti zamanida goturdum bitincede yani. Garantideyken bile ucretli tamir yapıldi. Bu modeli almam birdaha ama diger modeller iyi olabilir

Eklentiler

• 20231108_184803.jpg
    20231108_184803.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 239
Evet aslında philips ya da Bosch modelleriyle karşılaştıran öneren olur mu diye de merak etmiştim konuyu açarken. Dyson da az para değil çünkü. Ama yine Dyson fark atar denirse almışken düzgün bir şey alınsın diye ona yonelecegim 😬
Bende çok arada kaldım bu gün sipriş versim artık ama içim içimi yedi şimdide, çok fazla sonrası için kötü yorum gördüm sağlam olsun iyi olsun diye 4-5 kat fazla para veriyoruz satış sonrası hizmet çok ve prça bulamamak kötü izlenim bıraktı yarına kadar sipariş iptali yapmam inşallah 🥸

Bende çok arada kaldım bu gün sipriş versim artık ama içim içimi yedi şimdide, çok fazla sonrası için kötü yorum gördüm sağlam olsun iyi olsun diye 4-5 kat fazla para veriyoruz satış sonrası hizmet çok ve prça bulamamak kötü izlenim bıraktı yarına kadar sipariş iptali yapmam inşallah 🥸
Ben haftaya Dyson alıyorum sanırım :KK43: 🤣

Bende verdim bu gün ama inanılmaz üzüldüm yorumları oluyunca tamam olumlu aşşşırı çok yorum var ama dyson için bu kadar olumsuz yorum beklemezdim onkorkuttu
Bilmiyorum artık yakın çevremde üç beş kişi var kullanan çok memnunlar. Onlara güvenip gözümü karartıp alicam yapacak bişey yok 😬

X