Dikilerdeki sertlik kapsllenmeye neden olabiliyormu.doru mu???

rror

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
587
107
selam arkadaşlar doktora kontrole gittiğimde bu kapsüllenmenin önüne geçme yolu varmı diye konuştum.
yapılacak birşey yok ancak dikişlerin üzerine basarak masaj yapıp sertliğin dağılmasını sağlayın dedi. olursa orda olabilir dedi.
doktoruyla konuşup böyle veya benzeri cevap alan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
sevgiler....

Ilgınc ben hıc masaj yampadım hatta ızlerı gecırsın dıye krem bıle kullanmadım hıc de sorunum olmadı,kapsullenme olayını bılıyorum yalnız dıkıslerden degılde gogusun protezı kabul etmemesınden oluyor dıye bılıyordum...

peki dikişlerin üzeri sertmiydi? (bu arada ne kadar oldu senin?) benim bu gün 22. günüm dikişlerin üstü sert sert. hem izler için hemde o sertliğin dağılması için basarak masaj yapmamı söyledi.

Evet bıraz serttı benım 2 yılı gectı,senın daha yenıymıs gogusun her gun bıraz daha degısecek 1 yılda tam oturuyor.

Evet bıraz serttı benım 2 yılı gectı,senın daha yenıymıs gogusun her gun bıraz daha degısecek 1 yılda tam oturuyor.

BİGE'CİM dediğin doğru şuan bile hergün fark ediyor ama işe doktor öyle söyleyince ben habire o sertliğe masaj yapmaya çalışıyorum. ve hala yumuşamadı diye endişeleniyorum.
izlerin geçtimi peki? ilaçda kullanmamışsın.

evet canım hıc ız kalmadı gogus altımda :) Sevındım buna zamanla sabredeceksın snr sonuc harıka olacak :)

evet canım hıc ız kalmadı gogus altımda :) Sevındım buna zamanla sabredeceksın snr sonuc harıka olacak :)

teşekkürler
şimdiden kurtulduğum çamaşırlar ve görüntü bile beni mutlu etmeye yetiyor. tabiki sabır sabır sabır sevgiler

arkadaşlar sanırım masajla sertlik daha çabuk dağılıyor.

arkadaşar dikiş izi ne zaman tamamen fersizleşir?

arkadaşlar sanırım masajla sertlik daha çabuk dağılıyor.

canım senin suan sertlik durumu nasıl?bnm 12.günüm bugun dikişlerim daha yeni yeni kendi topluyo.. bi krem werdi doktor onu her fırsatta sür dedi masaj yaparak yedir dedi ama kapsül konusunda bişey söylemedi..ne kadar sürüp masajla yedrrsek iz o kadar az olurmuş öyle söyledi..suan bn kremi sürerken farkediyorum semsert bişe war iç kısmında dikiş boyunca.. CADIARZU a.s.

X