Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri DİKKAT! göğüs büyüteyim derken....

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
596
238
arkadaşlar hepimiz burda aynı amaç için uğraşıyoruz ama dikkat etmemiz gereken konular var bunları sizinle paylaşmak istedim
1.si küç ün günde 1 şeker kaşığından fazlası sakıncalıymış
2.si adaçaynı 1 bardaktan fazla içmeyin östörojen fazlalığı birçok sağlık problemine sebep olabilir(adet düzensizliği,göğüste kitle oluşumu..gibi)
3.sü rezene çayını hergün içmek bırakıldığında bağırsak problemlerine neden olabilir(kabızlık gibi..)rezee sindirimi ve boşaltımı kolaylaştırdığı için vücüt buna alışır bırakıldığında uyum sağlaması zor olur
4.sü masaj yaparken sert hareketlerden kaçının bilmediğimiz ve aslında çoğumuzda olan ve fark edilmeyen fibroadenomlar yer değiştirebilir büyüyebilir yada şekil değiştirebilir
bunlar benim düşüncem ve birkaçı aktarın bana söyledikleri ben bunları dikkate alarak yapmaya çalışıyorum umarım hepimiz istediğimiz ölçülere ulaşabiliriz hepinize kolay gelsin zemuszemus

çok haklısın canım. paylaşımın için teşekkürler. küçü günde iki kaşık yiyorum ben ama kutusunda öyle yazıyor. ilk başlarda bir kaşık yiyordum. şimdi ne yapsam karar veremedim. diğer söylediklerine dikkat ediyorum.

bende bazen kaşığı iyice dolduruyorum gaza gelip iki tane mi içsem diyorum ama fazlası zaten atılıyomuş vücüttan çok güçlü antioksidanmışa.s

bu çörek otu yağı mersin yağı ..şerbetçi kremi gögüs kanserini tetikliyor diyorlar acaba doğrumu ki ..?

hiç duymadım ama bende fibroadenom var çok önemli bişey değil her genç kızda olabiliyomuş kontrole gidicem boyutunda değişme oluyo mu ona bakıyolar.inşallah büyümeyle o da büyümez

hiç duymadım ama bende fibroadenom var çok önemli bişey değil her genç kızda olabiliyomuş kontrole gidicem boyutunda değişme oluyo mu ona bakıyolar.inşallah büyümeyle o da büyümez

bende de fibroadenom var cnm ama bu yaşta alınmasına gerek yokmuş ğöğsün yapısı bozulabilirmiş. ben de küçü sabah akşam 1 kaşık içiyorum ama sadece sabah mı içsem bilemedim. her akşam da çörek otu yağıyla masaj yapıyorum 10 gün kadar oldu gözle görülür dolgunluk var ama büyüme pek yok:sinifsinif:

valla çok sağol cnm ben zaten küçü bir kaşık yiyodum... ada çayı da bir bardak..

Dünden beri gögüsüme siddetli agri giriyo canki bicakliyolar sonra gidiyo yeniden yine geliyo o sanci.. Doktora gitsem mi??

teşekkürler. çok faydalı bilgiler vermişsin. ben 2 aydır küç yiyorum. sabah akşam 1 tatlı nkaşığı alıyorum bazen bend e gaza gelip kaşığı dolduryorum.
bu arad çörekotumasajını 1haftadır yapıyorum. 2gündür ğöğüs ucum yanıyor. acaba ters bişey mi oluyor bıraksam mı bilemedim. kaş yapayım derrken göz çıkarmayayım.:bbo:

teşekkürler. çok faydalı bilgiler vermişsin. ben 2 aydır küç yiyorum. sabah akşam 1 tatlı nkaşığı alıyorum bazen bend e gaza gelip kaşığı dolduryorum.
bu arad çörekotumasajını 1haftadır yapıyorum. 2gündür ğöğüs ucum yanıyor. acaba ters bişey mi oluyor bıraksam mı bilemedim. kaş yapayım derrken göz çıkarmayayım.:bbo:

benimde bi ara göğüs ucunda acıma olmuştu ama 3 4 günde geçti direk ucuna sürmemeye çalış bence

benım sorunum buyutmeden zıyade sertlik.
bunu basarabılen varmı.

evet kızlar bu bilgiler çok doğru 3 aydır adet olmuyorum..halada olamadım :KK43:((( dikkat edin yani

arkadaşlar hepimiz burda aynı amaç için uğraşıyoruz ama dikkat etmemiz gereken konular var bunları sizinle paylaşmak istedim
1.si küç ün günde 1 şeker kaşığından fazlası sakıncalıymış
2.si adaçaynı 1 bardaktan fazla içmeyin östörojen fazlalığı birçok sağlık problemine sebep olabilir(adet düzensizliği,göğüste kitle oluşumu..gibi)
3.sü rezene çayını hergün içmek bırakıldığında bağırsak problemlerine neden olabilir(kabızlık gibi..)rezee sindirimi ve boşaltımı kolaylaştırdığı için vücüt buna alışır bırakıldığında uyum sağlaması zor olur
4.sü masaj yaparken sert hareketlerden kaçının bilmediğimiz ve aslında çoğumuzda olan ve fark edilmeyen fibroadenomlar yer değiştirebilir büyüyebilir yada şekil değiştirebilir
bunlar benim düşüncem ve birkaçı aktarın bana söyledikleri ben bunları dikkate alarak yapmaya çalışıyorum umarım hepimiz istediğimiz ölçülere ulaşabiliriz hepinize kolay gelsin zemuszemus
evvet işte bilinçli bi hanım arkadaşım.. çok ama çoook doğru söylüyosun güzelim.. gereksiz ostrojenle inanın büyüdüğünü sandığınız göğüsleriniz aslında anormal hüzre çoğalmasından büyüyeblir.. önce sağlık herşeyden önce.. sağlıklı bi insan estetik görünmeyide her türlü başarır.. GÖĞÜSLERİ KÜÇÜK OLSA BİLE!!!.. paylaşımın için tekrar teşekkürler arkadaşımopuyorumnanaktan

Ben bu dediklerini içmiyorum kullanmıyorum ama yinede çok güzel yerlere değinmişsin çok sağol canım..
Bişeyleri yaparken dozunu kaçırmamak lazım..
Herşeyin fazlası zarardır..en masum olarak görünen yararlı şeylerin bile..

X