Dileklerimiz için 1001 ihlası serif okuyalım

vuslatvakti

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
166
100
30

1. Her hangi bir dilek ve isteğin kabulü için 1001 İhlas süresi

Herhangi bir maksada erişmek,dileğin kabulü için bilinen dua tertiplerinden en makbul olan yöntemlerden biridir.

Duaya başlamadan 7 istiğfar 7 peygamberimize salavat okunur.Niyet edilir ve Besmele ile İhlas süresi okunmaya başlanır.

Her defasında Besmele ile birlikte 1001 İhlas süresi okunur.Her (100) İhlas süresi okumada aşağıdaki dua bir kere okunur.

Besmele ile okunan ihlas sürelerinin tamamının İsm-i Âzam’a tekabül ettiği ifade edilir.

Her (100) İhlas süresinden sonra okunacak dua:

” Tevekelû yâ abdel vâhıdü ve ente yâ abder rahmâni vef’alü mâ tü’merûne bihi ve küllüküm aleyhi barekellahü fiküm ve aleyküm.”

Dua içerisinde geçen iismler,aynı zamanda İhlas-ı Şerif’in hadimlerinin isimleridir.Onların ruhanileri imdatları ve bereketleriyle maksada erişilmektedir.
Arkadaşlar hepimiz bi niyet için dua ediyoruz . O yüzden Hassas olmaliyiz Allah tan bişey cikmadikca sözlestigimiz saatte duayı bitirip burda haber verebilecek arkadaslar katilsin

kızlar size bişey soracağım
Tevekelû yâ abdel vâhıdü ve ente yâ abder rahmâni vef’alü mâ tü’merûne bihi ve küllüküm aleyhi barekellahü fiküm ve aleyküm.
anlamı ne demek baktım iki sonuç çıktı sadece. hadim diyor ben hani Kuran dan sure okurum ihlası ama bence anlamını araştırmadan okumakta kararsız kaldım fikriniz var mı

kızlar size bişey soracağım
Tevekelû yâ abdel vâhıdü ve ente yâ abder rahmâni vef’alü mâ tü’merûne bihi ve küllüküm aleyhi barekellahü fiküm ve aleyküm.
anlamı ne demek baktım iki sonuç çıktı sadece. hadim diyor ben hani Kuran dan sure okurum ihlası ama bence anlamını araştırmadan okumakta kararsız kaldım fikriniz var mı
Anlamına da bakalım o zaman canım diğer arkadaşlarda araştırma yapsin

Bir sitede sadece bu var sizde raslamışsınızdır.

” Tevekelû yâ abdel vâhıdü ve ente yâ abder rahmâni vef’alü mâ tü’merûne bihi ve küllüküm aleyhi b3arekellahü fiküm ve aleyküm.”

Dua içerisinde geçen iismler,aynı zamanda İhlas-ı Şerif’in hadimlerinin isimleridir.Onların ruhanileri imdatları ve bereketleriyle maksada erişilmektedir.

kızlar aklınızda şüphe olacağına sadece ihlas suresini okuyalım bence

X