Dileklerin kabulü için tesirli Esma ül Hüsna

Dilek duası başlamadan önce

Kelimeyi tevhid (la ilahe illallah muhammedün Resulullah)

Peygamber efendimize salavat ( Allahümme Salli ala seyidine Muhammedin ve ala ali seyyidine Muhammed

Kelimeyi tevhid salâvattan sonra aşağıdaki 7 Esma sırayla okunur 7 Esma ayrı ayrı 21 defa okunur

👉 Esramt Esramt NİYETİNE

👉 crystaltears crystaltears NİYETİNE

1-El-Melik 21 defa

Var olan her şeyin sahibinin Allah olduğunu gösteren esmadır.

2-El-Vehhab 21 defa

Kullarına her türlü nimeti veren ve verirken kullarından hiçbir şey esirgemeyen demektir.

3-El-Basit 21 defa

Kullarını zor durumlardan kurtararak onlara rahat bir yaşam bahşeden demektir.

4-El-Azim 21 defa

Gücü ve kudreti karşısında her şeyin küçük kaldığı Allah’ın ne kadar büyük olduğunu gösteren esmadır.

5-El-Batın 21 defa

Gizleneni de bilen ve her şeyden haberi olan varlık demektir.

6-En-Nafi 21 defa

Menfaat veren şeyleri yaratan ve bunları kullarının istifadesine sunanın Allah olduğunu buyuran esmadır.

7-El-Mucib 21 defa

Duaları kabul eden ve kulun dileklerine cevap veren en büyük gücün Allah olduğunu gösteren ifadedir

👉 Esramt Esramt duası Ey Allah’ım bizi çeşitli rızıklarla rızıklandıran sensin. Bize nefesimizi bahşeden ve hüküm günü hakkımızda hüküm veren de hiç şüphesiz ki sensin. Senin rızan için yaşıyor ve senin rızan için ibadet ediyoruz. Kuluna senden daha yakın bir varlık yoktur. Sen azim olansın, sen kadir olansın Allahım evimizi sağlıklı hayırlı çocuk sesiyle neşelendir eşimle aramdaki muhabbetimizi arttır inşallah. Duama amin diyen bütün kullarının duasını geri çevirme Allahım. Hayırlısıyla tüpümün açılma işleminden yüzümü güldürerek çıkmamı nasip eyle. Eşimin içinde yanıp tutuşan evlat hasretini bize tattır Allahım. Rabbim sen ol dersen olur sana sığındım. Yuvamızdan bereket eksik etme,borçlarımızın tez zamanda bitmesine , sana hayırlı bir kul olmayı senin yolundan çıkmamayı bize nasip et Allahım. Üstümüzdeki kötü gözleri bizden uzak tut Allahım. Aileme ve şifa bekleyen herkese yardım et. Amin.
Rabbim Bu aciz kulunun duasını kabul et.)
Allahım sana el açmış bu kulunu geri çevirme ya Rabbim. Bu aciz kulunun duasını kabul et ya Rabbim. Sen şüphesiz ki dualara icabet edensin. Dua etmek bizden, takdir etmek ise senin şanındandır Allah’ım. Duamı kabul eyle ve benimle beraber bütün İslam aleminden rahmetini esirgeme, ya Rabbim.” amin el Fatiha salâvat 🤲

👉 crystaltears crystaltears duası Ey Allah’ım bizi çeşitli rızıklarla rızıklandıran sensin. Bize nefesimizi bahşeden ve hüküm günü hakkımızda hüküm veren de hiç şüphesiz ki sensin. Senin rızan için yaşıyor ve senin rızan için ibadet ediyoruz. Kuluna senden daha yakın bir varlık yoktur. Sen azim olansın, sen kadir olansın kilo vermek istiyorum iradem kuvvetlensin metabolizmam hızlansın bunun için dua istiyorum. bir de önümüzdeki üniversite dönemi için başarı ve zihin açıklığı istiyorum
Rabbim Bu aciz kulunun duasını kabul et.)
Allahım sana el açmış bu kulunu geri çevirme ya Rabbim. Bu aciz kulunun duasını kabul et ya Rabbim. Sen şüphesiz ki dualara icabet edensin. Dua etmek bizden, takdir etmek ise senin şanındandır Allah’ım. Duamı kabul eyle ve benimle beraber bütün İslam aleminden rahmetini esirgeme, ya Rabbim.” amin el Fatiha salâvat 🤲

Nefes0858 Nefes0858

KelebekkB KelebekkB

Umut_2019 Umut_2019

M Morlale8

@mavikelebek34

Life light Life light

@Mavi askkk

begonvil1985 begonvil1985

minikkkkkkk minikkkkkkk

@Kindergarden26

@goah

@Ada-anne

@ohbb-kaplan

@Morm

@Bencebuarkadas

@Mucizem43

👉 Esramt Esramt

👉 crystaltears crystaltears

Bildirim saati her akşam 21.00

Can arkadaşlarım bugün son arkadaşlar için okuyacaz inşallah bugün listemiz bitiyor rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin inşallah tez zamanda hepimizin yüzünü güldürsün inşallah hakkınızı helal edin başka duada görüşmek üzere canlarım 💜💜💐💐
OKudum canım👍🏻🙏🏻

Canim dua arkadaşlarım, bana duanizda yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim Allah dualarımızı kabul etsin.
Yarin transfer günüm rabbime şükürler olsun bu aşamaya gelmeyi nasip etti .
Yine dualarinizi bekliyorum 💞

Canim dua arkadaşlarım, bana duanizda yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim Allah dualarımızı kabul etsin.
Hadi bakalım inşallah hayırlı haberler alırsın canım benim ederiz tabiki❤️💐

M Morlale8 bacım benden yana hepinize hakkım varsa helal olsun emeklerine sağlık Rabbim hayırlısı ile hepimizi güldürsün iyiki varsın can arkadaşım 💜❣ kızlar hepinizden dua bekliyorum yarın duruma göre transferim olucak bi sıkıntı çıkmaz inşallah dualarınıza talibim 🤲😍 minikkkkkkk minikkkkkkk ağzına yüreğine sağlık arkadaşım bizim için yasin okumuşsun Allah razı olsun 🌹🌻

Amin canım çok şükür bende sende aynı aşamaları hayırlısı ile geçtik benimde yarın bi sıkıntı olmazsa transferim canım duamdasın 🤲

X