Direct eye brow lift( kaş üzerinden kesiyle kaş kaldırma)

Canım evet çok gençsin. O nedenle dokuyu çok almadan farklı bir şey yapmış. İz konusunda madecassol ve silikon jel kullanıyorum. İzler gittikçe azalıyor. Ama yine de iz kalacak. Seninki sadece uç kaldırma olduğu için kalmaz. Benim boydan boya kesildi. Ama bu benim isteğimdi. Senin şimdi kaç gün oldu. 25 gün sonra görüntü netleşir. O zaman da resim rica ediyorum. Bence hiç bir şey sürme. En azından bir 20 gün geçsin belki o zaman silikon jel sürersin ki...bence gerek yok. Ben bile çok az sürdüm çünkü iz zaten azalıyor keloid olayı da yok.

Dün oldum canim işlem saati de 12 falan yazarim senin başlıgini isgal etmis gibi oldu ama bi faydam olursa ne mutlu benim yillardir istedigim biseydi o yuzden cok mutluyum sakak germe ameliyatlarini okuyodum korkuyordum cok komplikasyon var ayri bi konu

Canım benim. Başlığıma yazman beni ancak mutlu eder. Bu arada senin lokal anestezi ile mi yapıldı ? Ben de 3 yıldır kaşımın düşmesinden çok üzülüyordum. Şimdi memnunum. Umarım böyle kalır. Ben üst üste 2 defa oldum. Konumu okuduysan yazmıştım. Merakla seninde sonucunu bekliyorum. Bizim operasyonlardan burada olan yok. Onlar içinde aydınlatıcı bilgilendirici olacağız.

Insallah herhangi bir düşme yaşanmaz ama bu yöntemde aklinizda olsun tabiki
Lokal oldum bende evet genel anestezi olmadi zaten işlemler kendi muayenehanesinde gerceklesti daha buyuk operasyonlar hastanede oluyormus

Cok iyi durumda canim büyük şişlikler gitti bir hafta geçmiş 9 gün oldu toparlandi ilk günlere göre göz kapagi düşüklüğu yorgun görüntüden eser yok

Eklentiler

• 20230527_095525.jpg
    234 KB · Görüntüleme: 283

tam aksine endoskopik yöntemler yapilabilecek en büyük hata ve gereksiz para israfi

ben size özelden mesaj atamadim rica etsem siz bana yazarmisiniz

Gercekten cok guzel olmus. Hala memnunmusunuz? Ben de doktor ismi rica edebilirmiyim ?

Memnunum hala çok aşırı gerginlik kalmadı ama düşüklükte yok doğal görünüm oldu

Ahmet hüsameddin aksoy
Memnun kalmaniza sevindim. Genellikle kaslarini kaldiranlar ya cok kaldiriyor ya da baska bir nedenden mi bilmiyorum baya yapili oldugu belli. Ben de sizin gibi dogal bir kalkiklik olsun istiyorum. Sadece uclarini kaldirdiginiz halde Mr Spark gorunumu olmamis. Sanki ortadanda hafif bir kalkiklik var onceki resime gore. Doktora siz mi suralardan kaldirin dediniz yoksa doktor sizin kas seklinize gore kendi mi karar verdi ? Bir de son sorum bu kas kaldirmada az da olsa kas arasi cizgilerini yumusatiyormu?

Şu an belki o resimleregöre daha düşüntür bir resim daha ataayım sizin için
Çok teşekkür ederim ayrıca
Dr kendisi baya bi kaldırdı hatta fazla olucaktı dursun dedik ilk günki görünüm çok güzel değil ama zamanla iniyor ayrıca haliylr morluk şişlik oluyor en güzel operasyonlardan biri bence rahattı sorunsuz geçti şükür ameliyat
gibi değildi
bence yumuşuyor hafiften çizgiler ama dr a göre sorarsanız çizgilrr germelerle geçmiyot drmişti sanırım bölgeye göre

Vakit ayirip cevapladiginiz icin cok tesekkur ederim. Ben kas kaldirmada asimetri olayindan yada yapay bir kalkikliktan cok cekiniyordum. Bazen o kalkiklik cok sert yada tuhaf bir ifadede verbiliyor. O yuzden gerekli oldugu halde kas kaldirma yapmayi dusunmuyordum ama sizde asimetri olmamis sanirim, gorunum de dogal. Yuz germe ameliyatimdan sonra sizin doktorunuzlada gorusucem. Guzel gunlerde kullanin.

Kas atrofisi ne demek

Cok iyi durumda canim büyük şişlikler gitti bir hafta geçmiş 9 gün oldu toparlandi ilk günlere göre göz kapagi düşüklüğu yorgun görüntüden eser yok
Bende yaptırmak istiyorum ama korkuyorum bide param da yok zatne düşğk göz kapağına sahibim

Eklentiler

• 922A9281-CDAE-4B33-BCD5-02E158D1CEBC.jpeg
    114,6 KB · Görüntüleme: 173
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…