Direksiyon hocası

Kafanfilm000

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
676
529
Merhaba kk,

(Sürüş eğitimini veren kadın bu arada erkek değil. Erkek hoca mı yoksa kadın hoca mı tercih etmeliyim?)

Gece gece üzüldüm. Şu an ehliyet alma sürecindeyim. İlk defa sürücü koltuğuna oturdum. İlk iki ders iyi geçmişti. Üçüncü derste ana caddeye girişte problem yaşadım ama nihayet arabayı kaldırdım. Işıklarda yine istop ettim. Pes etmeden yine kaldırdım. Direksiyon hocam bana bağırdı. Yapamıyorsan bırak dedi. Olmuyor vs. Ben hepten saçmalamaya başladım, bildiğimi de unuttum.

Direksiyon hocasına o an bir şey demedim ama çok üzüldüm. Bu iş bu kadar zor mu ya?? Kendi algımdan şüphe ettim. Cesaretimi ve hevesimi kaçırır gibi oldu sağ olsun. Hayrına yapsa neyse dünya kadar para ödüyorum.

Direksiyon hocasını değiştirmek istiyorum. Bu sıkıntı olmaz değil mi sonuçta böyle bir hakkimin olduğunu düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Ay terbiyesize bak mazeretini söyleyip değiştir o kim ki sana bağırıyor herkesin 15 yasinda araba öğrenme imkânı ya da öğretecek biri olmuyor. Ne sıkıntısı olacak para veriyorsun oraya sana bağırmak ne haddineymiş cok sinirlendim. O direksiyon kursu hoxalari cok iyi para alıyor ona göre davranmak zorunda

İnstagr... bir hoca var ben onun sayesinde çok şeyler atlattım tavsiye ederim...sloganı kocadan değil hocadan öğrenilir ama size biraz kereste denk gelmiş ...açın izleyin çok iyi gelecek Login • Instagram psikolojik destek veren biri

Merhaba kk,
Gece gece üzüldü. Şu an ehliyet alma sürecindeyim. İlk defa sürücü koltuğuna oturdum. İlk iki ders iyi geçmişti. Üçüncü derste ana caddeye girişte problem yaşadım ama nihayet arabayı kaldırdım. Işıklarda yine istop ettim. Pes etmeden yine kaldırdım. Direksiyon hocam bana bağırdı. Yapamıyorsan bırak dedi. Olmuyor vs. Ben hepten saçmalamaya başladım, bildiğimi de unuttum.

Direksiyon hocasına o an bir şey demedim ama çok üzüldüm. Bu iş bu kadar zor mu ya?? Kendi algımdan şüphe ettim. Cesaretimi ve hevesimi kaçırır gibi oldu sağ olsun. Hayrına yapsa neyse dünya kadar para ödüyorum.

Direksiyon hocasını değiştirmek istiyorum. Bu sıkıntı olmaz değil mi sonuçta böyle bir hakkimin olduğunu düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
O kim ki bağırıyor. Arabayı kafasına geçiririm onun. Terbiyesiz. Ayağının altında pedal var

hocanızı değiştirin.
benim de hocam biraz sinirleniyordu ama böyle bağırmıyordu, ben anlıyordum sinirlendiğini ama 😂 kişisel algılamadım ve sonuçta iyi öğrendim.
seni kötü etkiliyorsa tabi ki değiştir.

Bağırıp çağırıp seni gerecek insan arasaydin bu kadına onca para vermez babanı ,amcani cagirirdin ogretmeye:cool: tabii ki değiştirin. Nedenini de mutlaka söyleyin. Belki uyarı alırsa kendine cekiduzen verir

O an arabadan inip gitseydiniz keşke, kalsaydo orada öyle... Direk gidip kurs yönetimiyle konuşup bu hocayla çalışmak istemediğinizi söyleseydinİz. Sadece size karşı böyle olduğunu düşünmüyorum, sıkça şikayet geliyordur zannımca, uyarsınlarda azcık kendine çeki düzen versin, olmaz öyle, ben kaç kere stop ettirdim haddi hesabı yok, hocam bir kere gık demedi.

Merhaba kk,

(Sürüş eğitimini veren kadın bu arada erkek değil. Erkek hoca mı yoksa kadın hoca mı tercih etmeliyim?)

Gece gece üzüldüm. Şu an ehliyet alma sürecindeyim. İlk defa sürücü koltuğuna oturdum. İlk iki ders iyi geçmişti. Üçüncü derste ana caddeye girişte problem yaşadım ama nihayet arabayı kaldırdım. Işıklarda yine istop ettim. Pes etmeden yine kaldırdım. Direksiyon hocam bana bağırdı. Yapamıyorsan bırak dedi. Olmuyor vs. Ben hepten saçmalamaya başladım, bildiğimi de unuttum.

hocanı değiştir benim hocam emekli askerdi ve genelde eski askerlerin sert mizacına rağmen canım güzelim bitanem diye hitap ederdi. ve beni sınava girmeden çok motive etti. onlarda sen gibi insan heyecanlanma sakin ol sana kızamazlar unutma bunu diye. ve şimdi kısmet olursa kardeşimi aynı yere yazdırdık ve daha konu anlatımlı dersler bile başlamadan benim hocayı istiyoruz diye belirttik.

Kurs yonetimine deyin ki ben hocami degistirmek istiyorum anlasamiyoruz. Bu sekilde size eziyet olacak. Kadinla sorunlarinizi dusunmekten ogrenmeye konsantre olamayacaksiniz.

Merhaba kk,

Ayy aklıma ilk dersim geldi. Hiç direksiyona oturmamıştım adam bana yılların şoförüymüşüm gibi tepkiler verdi . Ben de aracı aldığım yere çekip hocaya "sizinle çalışmak istemiyorum ben ilk kez araba kullanıyorum ve bana öğretecek bir hoca lazım" demiştim. Kursla iletişime geçtim olanları anlattım harika bir hocayla devam ettim.
Bazıları çok tuhaf sanıyorlar ki herkes aslında araba kullanmayı biliyor sadece ehliyet için kursa geliyor heyy Allah'im

X