Diş dişe vurduğum bir konuyla daha karşınızdayım.(YETTİN BE CİNNET!)

Kiz cadı bugun yazacaktim ama sanki,hamile insanın cok üstüne variyormusum burnumu sokuyormusum gibi olmamak için yazmadım profile.
Sen bu psikolojide oldugun icin bebis ultrosonda ters dönmüş
Yine bir tanıdıga doktoru cocugunla konus,karnini sev oy canim cicim et demis. Bir dahaki kontrolde donmuş yüzünü bebiş
Bu arada eşine güvendim.Bak ben esimin arabasını cok kurcalarım.Birseyler ararım islak mendil pecete bez sigara . Yani kurcalamak amaçlı kurcalamam inanmayacaksın esimin,arabasinin arka koltugunun,kemer takma yerinin taaa bilmemneresinde prezervatif çıktı. 2 seneye yakındır evliyim ve hic görmedim
Hatta bunu ben ve esimde bulmadik. Esimin arkadasi bagaji açtı bisey alcakti gördü göstermesine rağmen göremedim aha bak dedi elini soktu çıkardı hatta bu arkadasi esime bu arabayi bulan biri. Birlikte almışlar gidipte Ta eski sahibinden kalma dusunebiliyo musun
Numara olayindada bisey yok. Adam muzisyen boyle seylerin olmasi cok olası. Arkadasina yollamış işi olsa neden silsin fotoyu?? Whatsabida sana göstermiş. Kafandan kurup durma kız

Yaz canım yaz ne zaman istersen. Ben kendi üstüme kendim yeterince geliyorum zaten. XD
En sonunda tüm prezervatifleri balon yapıp oynatacam kocama az kaldı.
Valla psikolojim hiç düzelmedi benim. Korkuyorum hamilelik depresyonuna giricem diye.
Çocuk doğarken sinir küpü olarak doğmazsa iyidir bu gidişle

Takibimde zaten hiç merak etmeyin ilk yanlışında gafil avlıyıcam onu
Yani bin tane açıklama yapabilir erkek milleti bu konuda kimisi akla yatkında olabilir ama eşi hamile bir adamın cebinde oradan oraya taşıması işkillendirici
Kimse kusura bakmasın
O zaman arabayı boşaltınca derhal eve bıraksaydı
Seni üzmek istemem ama ben yakın takibe geç derim

Oysaki açıklamaları çok samimi gelmişti. Hiç de yalan söylüyor gibi değildi....

Iste aynen kuzum ben ona cok inaniyorum aslında sinirli olan çocuklar hamileliklerinde anneleri gergin diye öyle oluyormusss olayina. Ben sinir küpüyüm. Artik o kadar sinir küpüyüm ki boyun fıtığım var doktor kuru igne tedavisi uyguladi igne boynuma girmedi esimde bigun farketti masaj yaparken sen neden kendini bu kadar kasiyorsun diyor. Bu ne ki neler var. Aslinda cok neşeli birisin sen,esasen ben de oyleyim. Ben senin mukemmelliyetci bir yönün oldugunu düşünüyorum. Bosver.. Hersey bir sekilde olacagina variyor. Son zamanlarda ben boyle düşünmeye başladım. Rahatım biraz daha. Düşünme yani depresyon falan cagirma depresyonu noo nooo nooo

Valla tam da düşündüğün gibiyim ama eşim çoğu konularda gözüme batmaya başladı Bu hamilelikten beri.
A dese kafasına silah dayamak geliyor bazen icimden.
Geçer inşallah ya.
Allah yardım etsin ikimize de

Bence hepsi şüphe düşürücü ve mide bulandırıcı, kons peçeteye numara yazmışta atamamış mı p.lik mi soyunmuş arkadaşına vermek için resim çekmiş peçeteyi? Prezervatif olayıda mide bulandırıcı, üstelik hamilesiniz size bunları yaşatmaya hakkı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…