Diş dişe vurduğum bir konuyla daha karşınızdayım.(YETTİN BE CİNNET!)

CiNNET NUR

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2019
5.740
16.763
15 gün kadardır yoktum ne kadar uzun bir süre konu açmamak için değil mi?

Hamileliğin verdiği hormonlar benim hayal dünyamı da alt üst etmeyi başardı valla. Ya ben şizofreniye bağladım. Yada başka bir puklar dönüyor.
Şimdi eppengin fikirli ablalarım benim min-nak kalbimi incitmeden olayı açığa kavuştururlar.

Aslında gerçekten iki medeni insan arasında yaşanan bu denli özel şeylerin dışarıya taşınması taraftarı değildim ama KK'da cinsel konular oralar buralar derken amaaaan burada da herkes benden. Hiç tanımadığın insanlara anlatmak daha güzel tesellisiyle zart desem konu açıyorum zurt desem konu açıyorum. Ama bu açtığım konular benim hep tıkandığım yerler be kızlar.

Önceki konumda hatta konularımda eşimin hamilelik hassasiyetinden ötürü 3 ay kadar falan yakınlaşamadığımızı belirtmiştim. Memleketlere dağıldığımız için de bu 3 ay içerisinde de 3 5 hafta ayrı kaldığımız olmuştu.

Velhasıl son haftalarda yakınlaşamamamızdan ötürü sanırım bende bir paronaya oluştu. Mesela düşünüyordum ya bu adam geçmişinde coşkun denizler gibi köpürürdü. Şuan ben bile düz duvar modundayken acaba mast. ile olan aşkı ona yeterli geliyo mudur? Ya yeterli gelmiyorsa?
Aaay elinden de telefon düşmüyor ki ? Ne yapıyor acaba ? Bu ve bunun gibi kendime engel olamadığım bir çok saçma düşünce barındırmaya başlamıştım.
Şimdi aooov eşine güvenmiyorsan boşancılar doluşur vallahi alakası yok ya durumları anlatınca bana hak vereceksiniz.

Neyse geçen haftadan başlayayım. Eşim cumaya gitti hiç yapmadığım şey telefonunu elime aldım söyle bir yoklayayım dedim. Müzisyen adam olmasına rağmen sosyal medyada falso veren hiçbir hareketi olmamış. Hayranlardan gelen mesajlar dahi duruyor neyse oradan çıktım aramalara,mesajlara,whatsappa vs derken bi p.k bulamadım.
Tam kendimi şamarlayıp ayıp sana bee diyip telefonu pişman bir şekilde bırakırken fotoğraflara girmek geldi aklıma. Bilirsiniz iphonede silinen fotoğraflar durur.

Bi baktım silinenlerin icinde peceteye yazılmış bir numara. Başımdan 10 kova kaynar su döküldü. Bunu içime attım kendimce senaryo kurdum eşim telefon karıştırmışsın aman sana yakışıyor mu vicdanı yapmasın diye muhteşem bir planla bu numarayı önüne sundum.

Evet sahnedeyken bir tane kons numarasını vermiş sevgili eşime.:) O anki olayları da detaylı anlattı. Eşimde geri çevirmemek adına alıp numarayı yanındaki arkadaşı istediği için ona atmış. Ben tabi inanır mıyım inanmadım.
Numarayı aldım arayacam dedim. Gayet rahatlıkla ara dedi. Aradım yanında fakat bu numara kullanılmamaktadır dedi. Falan bu konu böylece havada kaldı.

Not:Yine destansı bir konu olacak ama okuyanların babasının kemiğine değsin şimdiden.

İkinci mevzuda ondan 3 4 gün sonra falan oldu. Gece saat 2 falan baktım eşim yanımda mesaşlaşıyor. Whatsappta da çevrimiçi hafiften de kişner pozisyonda.
Yine hiç yapmadığım bir şey dedim kiminle konuşuyorsun bu saatte? Telefonu kenara koydu o ne demek ya dedi ? Dedektifliğe mi büründün şimdi de dedi.
Dedim yoo sadece kısa bir soru kiminle konuşuyorsun cevap ver dedim ooooof bu durum cidden sıktı beni noluyor sana dedi. Çevir o telefonu bakıcam dedim. 10 15 saniye kadar durdu sonra dedi al bak abim bana komik bir şey atmış onu konuşuyoruz dedi. Hııı ok dedim bu konuda havada kaldı.

3 gün önceki mevzuya gelelim. Ben eşimin cebinde prezervatif buldum arkadaşlar. Tabii o Prezervatifi bulduktan sonraki surat ifademi yaşadığım duyguyu hepiniz az çok tahmin edersiniz direkt yanıma çağırdım. Dedim ki bunlar ne ? Eşim bu hafta içerisinde arabayı satmıştı. Arabayı boşalttı içindekileri falan. Bunları da arabanın içinde bulmuş cebine atmış.Dedim ki arabada ne geziyordu? Vallahi bunu çok önce arabaya koymuştum. Sen ilk sene memleketteyken yanına gelirken almıştım. Hatta bunun kutusunu hatırla yabancı bir markaydı sen gitmeden önce de beraber almıştık.Bunlarda arabada kalmış bende kimse görmesin diye aldım cebime attım. Gizli saklısı olan öyle bir p.k yiyecek insan cebinde mi gezdirir?

Bu güvensizlik de nereden çıktı falan doğmamış çocuğumun üzerine yemin ederim ki durum bundan ibaret falan dedi vs. Bu konu da havada kaldı.

Arkadaşlar hatırlıyor gibiyim de hatırlamıyor gibiyim de. Ama birileriyle bunları paylaşmazsam hamilelik depresyonuna giricem. Deli gibi gülmekten umursamamaya çalışmaktan yoruldum.

Ben acaba abartıyor muyum? Eşime güvenmeliyim öyle değil mi?
Aklımda kurup oynamaktan sıkıldım kendime engel de olamıyorum neden böyle? Sizce eşimin söyledikleri ikna edici mi ? Yoksa ben macera mı arıyorum?

Uzun muzun, pek bi akıcı geldi bırakamadım okumayı:)) Noktalama işaretleri de olunca, sıkılmıyor insan
İki olaya da(prezervatif ve whatsapp konuşmadı) ikna olurdum da bunara olayı çok sinmezdi içime.
Ama genel olarak ben güvendim eşinize
Sağlıkla kucağınıza alın yavrucuğu bu arada

Canım bence sen gerçekten biraz abartıyorsun.
Şu arabadan çıkan prezervatif olayı benim de biraz midemi bulandırırdı ama açıklaması çokta mümkün olmayacak birşey değil hani .. eşine gerçekten güveniyorsan yok yere sıkma adamı .. bazı erkeklerde hamilelik ve sonrasında karısını kutsal -anne filan görme durumu oluyor o yüzden uzak durabiliyorlar . Altında illa birşey arama . O asekseksüellik bende doğumdan sonra oldu . Hiç aklıma bile gelmiyor 4 ay oldu yani Zaman zaman oluyordur belki gerçekten böyle şeyler ..
Hayırlısı ile al kucağına evladını

Numara olayını çözemedim ya arıyorum aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor sebebi neydi ki?

İnsan bazen kendine engel olamıyor işte.
Kendi kuruntularım başımı yiyecek anlaşılan.
Teşekkür ederim canım

Butun aciklamalari inandirici geldi bana.

Biraz hormonsal durum birazda belki bir önce ki konunuzdan dolayi boyle davraniyorsunuz.
Hamilelik hormonu arkasina saklanmayi pek sevmem ama ikinci hamilelikde esimin bir hatasi olmadigi halde resmen adamdan nefret ediyordum.

Sizde de paranoyaklik yapmis, belki bir önce ki konunuzdaki meseleden dolayi

Ortalık karıştırmak gibi olmasın ama eski sevgilimden ayrıldığımda barışmak için bir şans veririm o da telefonuna bakacağım şu an demiştim (şüpheleniyordum) Aa tabii al bak dedi verdi elime. Kabak gibi mesajların en üstünde biriyle sextingi vardı.
Bir halt yiyor olsa bu kadar rahat olamaz diyenler ikinci defa düşünsün bence
Prezervatif hikayesinde marka tutuyorsa inanabilirsiniz, ikinci konuda da bir şey yok ama numara verme olayı benim midemi bulandırırdı. Ne demek kıramayıp numara almak. Madem yanındaki arkadaşı istedi alıp versin peçeteyi. Ne diye yanında tutmuş.
Kıskanç biri değilim ama numarayı sırf yabancı birini kırmamak için alan adamdan soğurum ben.

Inanır misin bende hiç sevmezdim böyle hamilelik sendromu yok hamilelik psikolojisi ama insanın elinde değilmiş engel olamıyorsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…