DIŞ GEBELİK GEÇİREN ( EKTOPİK GEBELİK ) TÜPTE YERLEŞEN EMBRİYO

Cok gecmis olsun size,bir sey soracaktim 637 ile nasil ogrendiniz dis gebelik oldugunu?cok erken degilmiydi

Benim de sol tüpümde canım oraya yapıştı bi şekilde heralde. Ama doktor hemen film çektirmeyelim 6 ay sonra çekelim dedi. Şu 3 ayım dolsun o zaman karar veririm ben de artık. Hayırlısı olsun hakkımızda 3 haftadır ugrasıyorum bakalım benim ne zaman sıfırlanır

İnşallah tez zamanda şifa bulursun zorlu süreç az kalmıştır seninde sabır inşallah evladını da kuxagına almak nasip olur

İnşallah tez zamanda şifa bulursun zorlu süreç az kalmıştır seninde sabır inşallah evladını da kuxagına almak nasip olur
Çok teşekkür ederim inşallaahSizin rahim filminde tıkalı çıkan sol tüpünüz açıldı mı peki? Ne zaman yaşamıştınız dış gebelik? Şimdi gebe kalabildiniz mi bi daha

Çok teşekkür ederim inşallaahSizin rahim filminde tıkalı çıkan sol tüpünüz açıldı mı peki? Ne zaman yaşamıştınız dış gebelik? Şimdi gebe kalabildiniz mi bi daha
Sol tüp açılmadı tıkalı tamamen dendi sağ tarafdan dış gebelik geçirmiştim operasyon esnasında resmen tüpten suyun geçtiğini hissettim. Kasım 2020 de geçirdim sonrasında Dr yumurtamın az ve gelişmediğini söyledi 2 kutu klomen kullandım yine yumurta büyümedi şimdi İncir havuç kürüne başladım gebe kalmak için ugrasıyorum

Anladım canım hayırlısı olsun en kısa zamanda hayallerimiz gerçek olur inşallah

Merhaba bende o iğneden olucam dış gebelik dendi. Kaç kiloydunuz acaba siz. Benimde fazla kilom var da 1 den fazla mi yapılır bilemiyorum

Merhaba ben de dış gebelik geçiriyorum. Şu anda hastanede 6. Günüm. İlk mtx iğnesinden sonra değerim düşmedi aksine 4. Gününde 2600 e çıktı. Doktor 7. Günü beklemeyelim değer yükselmiş dedi ve dün 2. Dozu yapıldı. Çok hafif ağrım var. Yatarken değil ama yürüyüş ten sonra kanamam oluyo sadece. Çok korkuyorum ameliyat gerekecek diye. Henüz çocuk sahibi olamadık ilk bebeğimi düşürdüm bu da böyle.

Canım benimde öyle oldu Şubat sonu kan değerlerim çok iyi artıyordu lekenlemeler oldu ağrım yoktu doktor kimyasal olabilir dedi sonra kan değerim sabitlendi sonra yavaş yavaş düşüyordu sonra kesem gözükmedi dış gebelik olduğu anlaşıldı sol tüpümde ameliyat dedi doktor ben istemedim direttim kendiliğinden düşmeye başladı değerim 47 oldu ve kabus başladı kanamam oldu ve sonrasıda sürekli bayıldım kan değerim 12 olması gerekirken 5lere düştüm tansiyon yerlerde . Mecbur sol tüpüm alındı ameliyat sonrasıda kan takviyesi ile topladım kendimi .. Çok zor bir süreç rabbim şifanı versin

2. Dozdan sonra düşer inşallah korkma Allaha emanet çok zordu benim çok. Çoğu kişinin böyle benim gibi zorlu geçmemiş hatta yani. Benim doktorım demişti ki şuana kdar hep 2. Dozdan sonra düştü hastalarımınki demişti düşer yani bekle merak etme

Çok geçmiş olsun umarım en sorunsuz şekilde atlatırsın. Umarim gerekmez ama ameliyattan korkma. Ben ameliyat oldum tüpüm alınmadı tüpün içinden çıkartıldı. Doktorun iyiyse tüp patlamadiktan sonra direk tüpü almaya kalkmaz. Laparoskopiyle yapiliyor zaten ameliyat sonrasında da hemen iyilesmistim. İlla tüpünü kaybedecek degilsin yani. Muhim olan patlamadan müdahale edilmesi. Bozma moralini

Teşekkür ederim

İlaca başladığınızda hcg kaçtı , benim 2900 dü çok mu geç kalmışız sizce metotreksat için

5000 lerdeydim ben. Geç kalmadınız bence
Benim değerimde 5200 dü hemen ameliyata aldılar açık ameliyat çok üzülüyorum böyle olmasına yanlış birşeymi yapıldı diye 4 ay korunma süresi dedi bide tüpümün biri alındı

5000 lerdeydim ben. Geç kalmadınız bence
Merhaba geçmiş olsun. Bende de aynı durum var 8000 den 3500 düştü ama çok agrım oluyor. Sizde kanama ve ara ara şiddetli ağrı oldumu ??? Kaç gün sürdü veya ağrı için bir ilaç kullandınız mı?

İğneyle mi düşürüldü canım senin kide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…