Dış gebelik iğnesi hakkında? Tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba. Dış gebelik geçiriyorum ben de. Daha önce bir dusugum oldu. Henüz çocuğum yok.beta hcgdegerim 2700. Dün mtx iğnesi yaptılar kalçadan. Kanama yok. Hatta öncesinde lekelenme olurdu o bile kalmadı. Ağrı çok minik adet ağrısı gibi arada oluyor sadece. Doktor agrinin olmamasinin iyi olduğunu söyledi. Kanama ne zaman başlar nasıl olur pıhtı şeklinde olur mu yazıları okudum biraz bilgi sahibi oldum ama bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Dış gebelik geçiriyorum ben de. Daha önce bir dusugum oldu. Henüz çocuğum yok.beta hcgdegerim 2700. Dün mtx iğnesi yaptılar kalçadan. Kanama yok. Hatta öncesinde lekelenme olurdu o bile kalmadı. Ağrı çok minik adet ağrısı gibi arada oluyor sadece. Doktor agrinin olmamasinin iyi olduğunu söyledi. Kanama ne zaman başlar nasıl olur pıhtı şeklinde olur mu yazıları okudum biraz bilgi sahibi oldum ama bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Canım benim igneden sonra kanamam adet kanaması gibi yoğunlaştı, öncesinde hep vardı kanama zaten. Sonra iğneden sonraki kanamada 4 gün sürdü. Dahada kanama ağrı yasamadım

Merhabalar Benim de iğneden sonra kanamam direkt kesildi en yüksek beta hcg değerim 100dü. Ağrımda yok. Kanamasız mı devam etti süreç nasıl oldu. 4 gün beta hcgye bakılacak yine

Merhabalar Benim de iğneden sonra kanamam direkt kesildi en yüksek beta hcg değerim 100dü. Ağrımda yok. Kanamasız mı devam etti süreç nasıl oldu. 4 gün beta hcgye bakılacak yine
Merhaba. Çok geçmiş olsun. Benim beta 2700 dü. İlk dozdan sonra hicbirsey olmadı.4. gün beta bakildi düşmemisti. 7. Günü beklemeden İkinci doz yapıldı. Bu süreçte kanama da ağrı da olmadı. İkinci dozun 6. Gününde ağrı ile parça düşürdüm biraz kanamam oldu. Sonraki günlerde biraz daha parça geldi. Sonrasında kanamam arttı. Ağrım sadece parça geldiği zamanlarda oldu. Beta HCG 40 günde sıfırlandı. Kanama mens dönemindeki yogunluktaydi. Oda gitgide azaldı. Beta sifirlanmadan önce bitmişti. Size de çok geçmiş olsun. İnşallah ikinci doza bile gerek kalmaz.

X