Dış gebelik mi düşük mü anlaşılmayan bişey lütfen yardım edinnnn 😢

Bir de şunu ekleyeyim. Dış gebelikte hangi tüpteyse o yanlarda ve belde ağrı oluyor. Sizde ağrı filan yoksa bhcg düşmüş okudum bir de kimyasal olabilir. Ama gittiğiniz doktorların uzm. Bakmak aklınızda olsun.
Benim sol kasık ve sol taraf bel ağrısı var bende diş gebelikmi var acaba ama ağrılarım ilk zaman daha çOktu biraz azaldı ama kanama yok ilk 45 cikti beta sonra 50 beta

Beta yükselebilir kendinizi korkutmayın. Keseyi görmek için daha erken bence. Benim gebeliğin 6. Haftasına kadar beklemiştik tüpte gördü doktor. Görmesi de kolay olmadı aslında. Şiddetli bir ağrı vardı bende.
Kontrole gidin mutlaka. İnş sağlıklı bir gebeliktir. 🙏

İnsallah sıfırlandıgınıda görmek nasip olur sizin iğne sonrası bası gidiyor hemen düştümü değer
İğneyi çarşamba günü oldum, değerim 29du. Dün akşam bhcg baktırdım 22ye düşmüş çok şükür.
Doktorum 4gun sonra bhcg tekrar bakmami istedi. Dusecektir artık dedi. Bakalım inşallah düşüşe geçti.

İğneyi çarşamba günü oldum, değerim 29du. Dün akşam bhcg baktırdım 22ye düşmüş çok şükür.
Doktorum 4gun sonra bhcg tekrar bakmami istedi. Dusecektir artık dedi. Bakalım inşallah düşüşe geçti.
Benimkisi düşmedi bugünde gittim 45,50,57 cıktı doktor ameliyata aldı beni temizledi beta yarinde düşmezse iğne yapıcaz dedi

Geçmiş olsun canım. Haberdar et bizi
Teşekkurederim Kızlar 45 50 57 ameliyattan sonra 17 oldu .5 10 seviyesine düşmesi gerekio dedi bekleyip cumartesi kan vericem .pskolojik yıkıntı daha bir ağır geldi .herşey üst-üste bir gebesin denildi bir gittim sonuçlar.kotu birngittim sağlıksız sonra ameliyat

Teşekkurederim Kızlar 45 50 57 ameliyattan sonra 17 oldu .5 10 seviyesine düşmesi gerekio dedi bekleyip cumartesi kan vericem .pskolojik yıkıntı daha bir ağır geldi .herşey üst-üste bir gebesin denildi bir gittim sonuçlar.kotu birngittim sağlıksız sonra ameliyat

Ah canım aynen öyle, hamileyim diye seviniyorken bir anda hayatım mi tehlikede diye düşünür olmak büyük strese giriyor insan. Insallah bitmiştir ki 17yi görmüşsün, düşüşe geçmiş demek. Bence artik biter gider canım. Rabbim hepimize güzel evlatlar nasip etsin.

Ah canım aynen öyle, hamileyim diye seviniyorken bir anda hayatım mi tehlikede diye düşünür olmak büyük strese giriyor insan. Insallah bitmiştir ki 17yi görmüşsün, düşüşe geçmiş demek. Bence artik biter gider canım. Rabbim hepimize güzel evlatlar nasip etsin.
Amin inşallah ama artık benn korkuyorum tekrar aynı şeyleri yasamaktan

X