Dış gebelikte devam eden kanama

hbbgiller

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
8
0
30
Merhabalar dış gebelik geçiriyorum fakat kanamam 18 gündür devame diyor ilk betam 167-300-828 gelmişti sonra kanamam başladı 700 çıktı ongün kanama oldu 135 geldi iki güne bir baktırıyorum ama düşüş olmuyor 188-167 oldu kanama devam ediyor böyle durumla karşılaşan varmı yani bu kanama kaç gün devam edecek çok geliyor iğneyide doktor yapmadı bekleyelim dedi böyle beklemekte çok stres kanama olması ayrı bir olay çok geliyor

Canim benim kanamam iğneden sonra adet kanaması gibi arttı 4 günde bitti sonra kanama falan kalamadi. 2 hafta sonrada deger sıfırlanmıstı. Neden iğne yapmiyor doktoru

Canim benim kanamam iğneden sonra adet kanaması gibi arttı 4 günde bitti sonra kanama falan kalamadi. 2 hafta sonrada deger sıfırlanmıstı. Neden iğne yapmiyor doktoru
Peki adet düzensizliği ya da gecikmesi yaşadın mı hiç. Ben dış gebelkten sonra bi kere adet oldm ama sonra olmadı 2 hafta geciktim şuan

Peki adet düzensizliği ya da gecikmesi yaşadın mı hiç. Ben dış gebelkten sonra bi kere adet oldm ama sonra olmadı 2 hafta geciktim şuan
Daha ilk adeti bekliyorum canım. Bilmiyorum olur mu düzensizlik. Ama iğne yüzünden olabilir diye düşünüyorum. Gecen hafta gittigimde rahim kalınlaşmıs yumurtlama olmuş demisti.

Bende ocak ayında dış gebelik geçirdim . Kürtajla sonlandı. adetim 2 ay düzensizdi. Bu ay düzene oturdu. Şimdi budan sonra ne yapılacak hiç bir fikrim yok. 2,5 yıllık evliyim. 1,5 yıldır çocuk istiyoruz. Her ay hüsranla sonuçlanıyor. Bundan sonra ne öneriyorsunuz gebe kalmak için. Fikriniz varmı hep beraber yardımlaşalım.

Bende ocak ayında dış gebelik geçirdim . Kürtajla sonlandı. adetim 2 ay düzensizdi. Bu ay düzene oturdu. Şimdi budan sonra ne yapılacak hiç bir fikrim yok. 2,5 yıllık evliyim. 1,5 yıldır çocuk istiyoruz. Her ay hüsranla sonuçlanıyor. Bundan sonra ne öneriyorsunuz gebe kalmak için. Fikriniz varmı hep beraber yardımlaşalım.
neden kürtaj yaptı dış gebelikte yerleşimi neredeydi bebeğin

Canim benim kanamam iğneden sonra adet kanaması gibi arttı 4 günde bitti sonra kanama falan kalamadi. 2 hafta sonrada deger sıfırlanmıstı. Neden iğne yapmiyor doktoruy
yapılan iğne kemoterapi ilacın olunca betada 200 altı olunca takip istedi vücut kendi atar dedi ama kanama bukadar olurmu devam edermi bilmiyorum okudugum kadarıyla dış gebelik geçirenlerin kanaması en fazl bir hafta benim 20 gün oldu hala devam ediyor.

yok daha fırsat olmadıki adet olmama ilk kanama yaşadım o hala devam ediyor daha adetime on gün var 20 gündür kanamam hiç kesilmedi

yapılan iğne kemoterapi ilacın olunca betada 200 altı olunca takip istedi vücut kendi atar dedi ama kanama bukadar olurmu devam edermi bilmiyorum okudugum kadarıyla dış gebelik geçirenlerin kanaması en fazl bir hafta benim 20 gün oldu hala devam ediyor.
Canim ben 17 sinde adet oldum sandim ta ki 30 una kadar devam etti doktora gidip gebe oldugumu öğrendim. Igne yapildi 1 hafta da öyle sürdu yani 1 hafta olup bitcek diye bisey yok

neden kürtaj yaptı dış gebelikte yerleşimi neredeydi bebeğin
Doktor iğneler ağır dedi.ben kürtajı öneririm dedi. Senin içinde iyi olur dedi. Vakumla rahmimi temizledi. 1407 olan betam 1 ayda sıfırlandı. Hiç yükselme olmadan yavaş yavaş düştü

benim az az bir aya yakıın sürdü değeri de haftada bir ölçtür hafta hafta azalıyor sonrasında adetim hemen düzene girmişti.

Canım ben de dış gebelik geçiriyorum değerim 1000’lerdeydi iğne oldum. Şuan 22 hcg değerim. ama benimde 22-23 gündür kanamam oluyor leke leke normal yani. Doktor biraz uzun sürebilir demişti bana. Şuan değerim 20 lerde olduğu halde hala var kanama. Şuan senin değerin kaç? Tam sıfırlanmasan kanama bitmez çünkü

Canım ben de dış gebelik geçiriyorum değerim 1000’lerdeydi iğne oldum. Şuan 22 hcg değerim. ama benimde 22-23 gündür kanamam oluyor leke leke normal yani. Doktor biraz uzun sürebilir demişti bana. Şuan değerim 20 lerde olduğu halde hala var kanama. Şuan senin değerin kaç? Tam sıfırlanmasan kanama bitmez çünkü

Bir ay oldu kanama hala devam beta 109 düşüyor geri 152 yükseliyor bu arada metatraksat yapıldı şimdi ikinci dozu yapılacak karın içine kanama var yatış verdiler yatmadım

Bir ay oldu kanama hala devam beta 109 düşüyor geri 152 yükseliyor bu arada metatraksat yapıldı şimdi ikinci dozu yapılacak karın içine kanama var yatış verdiler yatmadım
Ya Alla alla o neden oluyormuş acaba değerinizde öyle yüksek değil. Bana da 2. Doz vurmuşlardı düşmüyor diye. Ama 2. Doz hızla düşürdü. Daha kan vermedim 4 gün önce 22’ydi. Siz nasıl oldunuz şimdi ?

Arkadaşlar merhaba. Dış gebelik geçiriyorum. 2. Doz mtx in 7. Günü. Birden kanama ile birlikte büyük parça düşürdüm ve sonrasında küçük parçalar devam etti. 8. Gününde de büyük bir parça düşürdüm. Büyük parçalarda 15 dakika süren sancılarım oldu fazlaca. Ve kanama miktarim arttı biraz. Sürekli kanama olmuyor ama olunca birden geliyo ve küçük parçalar düşmeye devam ediyo. Bu kanamanın.biraz artması.normalmi benzer şeyler yaşayan var mı. Bebegim 7 haftaya yakındı. Acaba ondan mı böyle çok oldu anlayamadım. Öncesinde lekelenme tarzı oluyordu sadece. Yardımcı olabilirseniz çok.sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba. Dış gebelik geçiriyorum. 2. Doz mtx in 7. Günü. Birden kanama ile birlikte büyük parça düşürdüm ve sonrasında küçük parçalar devam etti. 8. Gününde de büyük bir parça düşürdüm. Büyük parçalarda 15 dakika süren sancılarım oldu fazlaca. Ve kanama miktarim arttı biraz. Sürekli kanama olmuyor ama olunca birden geliyo ve küçük parçalar düşmeye devam ediyo. Bu kanamanın.biraz artması.normalmi benzer şeyler yaşayan var mı. Bebegim 7 haftaya yakındı. Acaba ondan mı böyle çok oldu anlayamadım. Öncesinde lekelenme tarzı oluyordu sadece. Yardımcı olabilirseniz çok.sevinirim. şimdiden teşekkür ederim
Benimde ilk bir iki gün lekelenme oldu sonra kananam başladı parça düşürmeye başladım rahim duvarı hamilelik olduğu zaman kalınlaşıyor büyük ihtimalle rahim duvarı sökülüyor bu kanamadan sonra rahiminiz temizlenip incelecek benimde 20 gündür kanamam var bir doz iğne oldum değerim düşmeye başladı ama küçük miktarlarda inşallah en kısa sürede atlatırız sizin hcg değeriniz kaç birde ilk iğnede hiç düşüş olmadımı

X