Diş teli için aldığım fiyat

Siz baya iyi almışsınız ben minimum 50 dedi süreç içinde değişirmiş şeffaf plak için 90 bin fiyat aldım yine minimum:) yamuk dişlerimle hayatıma devam edeceğim galiba 😊

Siz baya iyi almışsınız ben minimum 50 dedi süreç içinde değişirmiş şeffaf plak için 90 bin fiyat aldım yine minimum:) yamuk dişlerimle hayatıma devam edeceğim galiba 😊
Aaa şaşırdım valla. Hatta gittiğim hekim baya başarılı, tv programlarına falan çıkıyor. Ben taktırdım 1 hafta olacak neredeyse :)

Kime yaptırdınız bir de taksit yapıldı mı direkt mi verdiniz ücreti?
Ortodontist Ezgi Çakır Köseli'ye gittim ben. Elmas dent olarak geçiyor kliniğin ismi. 40 bin TL taksitli olarak söylendi yanlış hatırlamıyorsam, 45 bin de olabilir emin olamadım. Ben de bir kısmını peşin vereceğimi söyledim (20 bin civarı), sağ olsunlar yardımcı oldular peşin fiyata 3 taksit yapıldı. Bir de yıl sonuna kadar ödeyeceğimi garantiledim.

Ortodontist Ezgi Çakır Köseli'ye gittim ben. Elmas dent olarak geçiyor kliniğin ismi. 40 bin TL taksitli olarak söylendi yanlış hatırlamıyorsam, 45 bin de olabilir emin olamadım. Ben de bir kısmını peşin vereceğimi söyledim (20 bin civarı), sağ olsunlar yardımcı oldular peşin fiyata 3 taksit yapıldı. Bir de yıl sonuna kadar ödeyeceğimi garantiledim.
Teşekkür ederim bende araştırayım

Yakın bir zamanda bizde bir yakınımla bu araştırma içine girdiğimiz için güncel İzmir fiyatlarını vereyim.
Belki size baz olabilir.

45.000 (çift çene) fiyat verdiler. yarısı peşin kalanını 3 taksit teklif ettiler.
Bir de kampanyalı fiyatlarıymış bu :-)))

Evet öyleymiş fiyatlar, ben peşin fiyatına anlaştığım için daha uyguna geldi. Taktırdım ben 2 hafta oluyor neredeyse :) Teşekkür ederim yine de:KK200:

2021 yılında 12 bin tl’ye anlaştık 2 yıl sonra tedavim bitti ve biteli de 7 ay oldu, plak kullanıyorum o zamandan bu zamana çok fazla uçmuş ama siz yine iyi fiyat almışsınız gibi geldi sanki

Merhaba, çift çene diş teli için 35.000 TL fiyat aldım. 20'lik gömülü olan dişim ve temizlik de 3500 TL olarak verildi. Piyasayı bilmiyorum. Kazıklanmak istemiyorum :) Normal mi bu fiyatlar?
Devlet hastanesinde 20lik dişleri ücretsiz çektirdim birde oraya bak doktorun önemli doktor araştır öyle git

X