Takilmamaya çalışıyorum ,ama ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.

Benim hiçbir suçum yok açılmak dışında bunu da gayet guzel bir dille söyledim olmadı köşeme çekildim sessiz durdum uzak durmuşum sizden uzak duran bir insan size nasıl zarar verebilir ve neden o insana sürekli kapıdan geçerken suratına bakıp bakıp durursunuz, madem normal insan gibi konusabiliyordun illa şikayet mi etmen gerekiyordu dediğim sadece tavırlarına dikkat et burası isyeri ben onun küstah saygısız tavırlarına maruz kalmak zorunda değilim saygı duymak zorundasın.
Sırf yeni pozisyonuna geçtiği için ik da küçük çaplı bir uyarıda bulunduğu için samimiyetsizce rica edebilir miyim diyor.
Sanki beni şikayet eden o değil de başkası sanki insan biraz utanır.
Ne oldu kendini de deşifre etmiş oldun ik ya. sormazlar mı sen ne yaptın da bu kız tavırların konusunda senle konuşma gereği duydu.
Ben o benden hoşlanıyor demedim bana kötülük yapan birini ben yok sayarım ama bu samimiyetsiz söylemleri gerçekten utanç vesilesi.
Kalite bölümünde samimi olduğu bir arkadaşı var ona benim psikolojik sorunlarım var demiş.
Çıkışta vukuatliyim benim vukuatlarim var diye söylüyor.
Ne geçti eline şikayet ederek insan gibi kusura bakma biraz sert çıktım demek zor muydu. Sonra da özür dilemeden ricalar teşekkürler falan boş boş hareketler.
Tek kelime bile etmiyorum gerek kalmadıkça suratına bile bakmıyorum.
30 yaşına gelmişsin disarda arkadaş ortamında nasıl davranırsan davran ama isyerinde daha sakin kibar olmak zorundasın karşında bir bayan var .Senle muhattap değilim aynı bölümde çalışmıyoruz birbirimize tahammül zorunluluğumuz da yok.
Bu aptal şapşal tavırlara şikayet etmeler falan ne gerek vardı

Eski konulariniza da baktim hiç bir şey anlamadım. Hoşlandığınizi soylediniz diye bu kadar saçmalamış olamaz geliyor. Başkalarıyla fln dedikosunu mu döndürdunuz? Odağınizi işinize verin yükselmeye çalışın, başka bir sevgili edinin salın bu adamı

Bir kadın olarak birine açılmayı doğru bulmuyorum. Hoşlanıyorsanız sinyal verirsiniz eğer karşı sinyal yoksa devam etmezsiniz. Bu noktada olan olmuş ama durum sizin iş ilişkinizi de bozmuş. Artık olan olduğuna göre cool, sakin, işine odaklı ve profesyonel olun. Abartılı tavırlardan sakının lütfen. Mümkün ise daha iyi bir iş bulup değişiklik yapabilirsiniz. Sadece kendinize odaklanın, kin tutmayın, nötr ve profesyonel olun size vereceğim tavsiyeler bunlar.

Niye samimi olması gerekiyor ki:S
Şöyle hani birisi sahte nazik davranır ya onu istemiyormuş kendi istediği tarzda nezaketlik bekliyor. Ya bu olanlar oldu bu yoksa konu sahibi mi kuruyor bilemiyorum. İkya gidelim fln demiş adam demek ki çok şeyler yapmış konu sahibi ya da adam manyak

ben eski konularını bilmiyorum senin
ama tavırlarına bu kadar takılıp konuşalım mı falan demen yanlış olmuş
seneler önce eski iş yerimde vardı böyle küstah bi tip, karşı cins
bizim aramızda öyle hoşlanma tarzı bi durum yoktu ama çocuk işe benden sonra başlamasına rağmen
sırf sektörde daha deneyimli diye küstah ve kaba biriydi
onun bu tavırları canımı sıktığı için 1-2 sefer konuşmak istedim ben de
(konuşsaydık şey diyecektim, bana davranışların çok sert, niye böyle yapıyorsun, benimle ilgili bi sorunun varsa söyler misin, farkında olmadan seni kıracak bişey mi yaptım da tavır aldın falan demekti niyetim )
neyse işte tersledi beni, konuşmayalım falan dedi
sonra patrona şikayet ettim, patron da bana, sen ona bi mail at rahatsızlığını ifade et ama arkadaşça yumuşak bi dil kullan dedi
bende patronu dinleyip ona mail attım işler daha saçma bi hale geldi kendimi komik duruma düşürmüştüm :KK70:
çok toydum o dönemde :) şimdiki aklım olsa aslaa yapmam ama o zamanlar bende çocuktum

sen direkt işini yap geç zaten senden memnunlar
kimseyi de şikayet falan etme, tavırlarına da takılma
belki gerçekten psikolojik sorunları olan hasta ruhlunun tekidir
bana durduk yere kötü davranan çocuğun ot falan içtiğini öğrenmiştim mesela ben sonradan

neyse şimdi senin hikayendeki çocuk uyarı aldığı için kibar olmaya çalışıyor
samimiyetsiz falan diyorsun sana ne ki samimi olsa nolur olmasa nolur ? kabalık etmediği sürece sorun yok
kabalık ederse sende onun anladığı dilden konuş, yüzüne mi bakmıyor sende bakma
teşekkür mü etmiyor mesela, sen de etme
üstünde durma

Fazla ince detaylara girmissiniz adamin tavrinda abes bir durum goremedim sadece mesafeli durmaya çalışmış ha kisilik olarak ukala biri de olabilir yani siz onu degistirmezsiniz ki isinizi yapin gecin davranislarina cok anlam yüklemişsiniz takilmadiginiz haliniz buysa takilsaniz kac sayfa yazacaktiniz acaba!
Adamla is harici muhatap olmayin isinizi yapin kendi hayatınıza bakin
Ben biraz bosluktan adama sardiginizi dusundum cok gereksiz detaylara takilmissiniz çünkü

Fazla ince detaylara girmissiniz adamin tavrinda abes bir durum goremedim sadece mesafeli durmaya çalışmış ha kisilik olarak ukala biri de olabilir yani siz onu degistirmezsiniz ki isinizi yapin gecin davranislarina cok anlam yüklemişsiniz takilmadiginiz haliniz buysa takilsaniz kac sayfa yazacaktiniz acaba!
Adamla is harici muhatap olmayin isinizi yapin kendi hayatınıza bakin
Ben biraz bosluktan adama sardiginizi dusundum cok gereksiz detaylara takilmissiniz çünkü
Şikayetçi değil aslında, adamla çekişiyor. Taktı illa yola getirecek.

Şikayetçi değil aslında, adamla çekişiyor. Taktı illa yola getirecek.
Adamı kendine aşık mı edecek ? Nasıl bir yole getirir ki ? En baştan gidip ortada bir şey yokken açılarak hata yapmış koju sahibi. Bir de bazı mühendis arkadaşlar da şey vardı beni kapmaya çalışıyorlar vs . Sizin konumunuzu bilmiyorum ama o sizin üstünüzse kendisini daha da yüksek görüp kademe farkı vs de hissettirmeye çalışıyor olabilir

Benim hiçbir suçum yok açılmak dışında bunu da gayet guzel bir dille söyledim olmadı köşeme çekildim sessiz durdum uzak durmuşum sizden uzak duran bir insan size nasıl zarar verebilir ve neden o insana sürekli kapıdan geçerken suratına bakıp bakıp durursunuz, madem normal insan gibi konusabiliyordun illa şikayet mi etmen gerekiyordu dediğim sadece tavırlarına dikkat et burası isyeri ben onun küstah saygısız tavırlarına maruz kalmak zorunda değilim saygı duymak zorundasın.
Sırf yeni pozisyonuna geçtiği için ik da küçük çaplı bir uyarıda bulunduğu için samimiyetsizce rica edebilir miyim diyor.
Sanki beni şikayet eden o değil de başkası sanki insan biraz utanır.
Ne oldu kendini de deşifre etmiş oldun ik ya. sormazlar mı sen ne yaptın da bu kız tavırların konusunda senle konuşma gereği duydu.
Ben o benden hoşlanıyor demedim bana kötülük yapan birini ben yok sayarım ama bu samimiyetsiz söylemleri gerçekten utanç vesilesi.
Kalite bölümünde samimi olduğu bir arkadaşı var ona benim psikolojik sorunlarım var demiş.
Çıkışta vukuatliyim benim vukuatlarim var diye söylüyor.
Ne geçti eline şikayet ederek insan gibi kusura bakma biraz sert çıktım demek zor muydu. Sonra da özür dilemeden ricalar teşekkürler falan boş boş hareketler.
Tek kelime bile etmiyorum gerek kalmadıkça suratına bile bakmıyorum.
30 yaşına gelmişsin disarda arkadaş ortamında nasıl davranırsan davran ama isyerinde daha sakin kibar olmak zorundasın karşında bir bayan var .Senle muhattap değilim aynı bölümde çalışmıyoruz birbirimize tahammül zorunluluğumuz da yok.
Bu aptal şapşal tavırlara şikayet etmeler falan ne gerek vardı
Siz neden onun davranislarina anlam yukleyip beklentilerinizi sıralıyorsunuz ki?
Saygi da duymuyor olabilir evet olmasi gereken saygi çerçevesinde iletisimdir ama ben yapiyorum o niye yapmiyor ya da ne gecti eline diye düşünmek tamamen sizin zihninizle ilgili onunla ilgili degil
Yasiniz kucuk belki de bu yuzden bilemiyorum ama ben insanlarin davranislarini yorumlamak yerine kötü mu davrandi tamam muhatap.olmam gecerim bu kadar detaylara takilmam mesela
Saygisiz davrandiysa da bu onun saygisizligi siz neden bu konu uzerine düşünüp soyle yapsa diye kafa yoruyorsunuz ki!

Huvese eğer bu adamı daha fazla takıntı yaparsan işinden olabilirsin. Ik şimdilik seni tatlı tatlı uyarmış ama iş yerinde böyle şeylerden hoşlanmazlar haberin olsun.
Adamı gerçekten bakışlarınla veya sözlerinle rahatsız ettiğini düşünüyorum, hiç bişey olmamış gibi devam etseydin keşke, kenara çekip çekip konuşunca rahatsız olmuş şikayet etmiş ki bu çok kötü bir şey senin için.
Sana bakıyor, güldü falan diyenleri dinleme işine odaklan.

O zaman omru billah ona kolay gelsin derim :) şu hemcinslerimin yanlış oldugunu dusunduklerini degistirme ya da duzeltme çabaları bana bile yorucu gelir. Kimse kendi istemediği surece degismez ki...
Ömrü billahlık durum olduğunu da pek sanmıyorum 💘 Adam konu sahibini ciddiye almıyor, kendinden altta görüyor. Herhangi bir ilişkiye yanaşmıyor, bunu da her halinden belli ediyor yani. Her fırsatta eziyor, kafa buluyor, konu sahibi keşke anlasa da artık kendini daha fazla küçük düşürtmese.

X