Dışarı çıkmam konusunda anlayışsız davranan eş

Benim zaten düzgün bir evliliğim var fark ettiyseniz sadece dışarı çıkmaktan bahsediyorum? Çocuğu da dışarı çıkmama izin versin diye değil anne olmak istediğim için istiyorum
Kendiniz demişsiniz çocuk olduktan sonra değişirmi diye... cevap vereyim değişmez dahada disari çıkma hava soğuk olsa hasta olur der sıcak olsa güneş gecer der her şekilde esiniz sizi eve mahkum edecek merak ettim cimri mi esiniz para gitmesin tarzında birisimi

Çocuğun ne ilgisi var bu tür konularla anlayamiyorum, neden duzelsin ki cocuk olunca?
Çocuk denen sey elinde sihirli degnekle doğmuyor ki, bazı kadinlara bu sacma fikri düşündüren nedir cok merak ediyorum.

Tanımadan mi evlendiniz diye soracaktım fakat önceden böyle değilmiş. Gerçek yüzünü gösterse belki evlenmeyecektiniz, kandırmış kısaca sizi.
Gündüz mü gece mi çıkmanıza karışıyor orayı anlayamadım ama bebek olursa bu hallerini 2 ile çarpın.

Onu yapmam çünkü bi kere tamam der çıkmazsam böyle gider benim derdim sadece tartışmadan söylenmeden çıkmak. Evet işten kalan tüm vaktini sadece benimle geçiriyor. Genellikle gündüz gezmeleri
şimdi anlamadım
çalışmıyorsunuz ve adamın izinli olduğu gün mü siz dışarı çıkıyorsunuz
gündüz dediğinize göre

aynı şeyi koca yapsa burada ne giydirilir he :)
tek izin gününde neden seni bırakıp çıkıyor diye

X